Skocz do zawartości
Luq@sz

nowy pomysł na światła przednie w B35I

Rekomendowane odpowiedzi

a mi tam się nie podobaja te lampki
wiesz co kolego ja to niewiem ludzie czesto gesto pokazuja tu super gadzety do naszych paskow i furki (nie mowie o jakis kiczowatych tandetach)a tobie zawsze sie cos nie podoba. czesto gesto gasisz zapal kolegow do dobrych pomyslow. o co tobie chodzi i co chcesz tym osiagnac??

Też to zauważyłem Lu@ksz bez urazy :drinks:

Pozdrawiam Serdecznie Miłosz :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.regeneracja-hc.com/xenony.html

Co powiecie na to? Jest to jakiś pomysł na soczewki w B3 na przykład.

Jak bedziecie znali cene takich swiatelek to dajcie znac jak narazie to najlepsza koncepcja jaka ja osobiscie widzialem.

Ale przydaloby sie jeszcze cos z kierunkami zrobic to juz w ogole byloby super

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rainman777 każdy ma jakiegoś bzika :D a tak na serio to ta wydumka jak dla mnie ma dwie wady:

1 w wielkiej lampie jedna soczewka sie troche gubi ja bym zrobił dwie nawet przy bi xenonie

2 te obramowanie srebrne troche odpustem wieje- odrazu bym to czarnym matem pocisnoł :)

 

P.S cieszę się, że zauważyliście, że mam swój osąd- jetsem wybredny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"krzysiek_krakow" sam je robiłes czy takowe zakupiłes?

Jaki koszt...? Bo b3 cus takiego... jaki kosztorys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rainman777 każdy ma jakiegoś bzika :D a tak na serio to ta wydumka jak dla mnie ma dwie wady:

1 w wielkiej lampie jedna soczewka sie troche gubi ja bym zrobił dwie nawet przy bi xenonie

2 te obramowanie srebrne troche odpustem wieje- odrazu bym to czarnym matem pocisnoł :)

 

P.S cieszę się, że zauważyliście, że mam swój osąd- jetsem wybredny :)

 

Popieram w zupełności 1 i 2 pkt, wieją odpustem maxymalnym , jakieś chromowane plasticzki z śmiesznymi diodkami, masakra....

 

Szkła nie powiem fajnie wypolerowane, tylko jakby tam wstawic właśnie 2 soczewy + czarne wnętrze i bez żadnych odpustowych chromów to byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koksik997 produkcja własna, jedyne czego nie robiłem sam to polerowanie szkieł.

A co do kosztów:

polerowanie szkieł 200zł

soczewki to zależy jak trafisz ale około 70zł za sztuke

slikon 15zł

lakier 20zł

ja kupiłem drugie lampy 150zł bo auto musi jeździć a produkcja tych lamp trwała troche

zgrzewka piwa około 50zł

 

A co do wypowiedzi kolegów to chromowane obramowanie jest po to żeby jakoś ukryć mocowanie soczewki. Co do tych diodek to faktycznie porażka ale w lampie muszą być postojówki i to też trzeba jakoś zamontować.

A tak poza tym piszecie co Wy byście............. no to macie pole do popisu.

Zróbcie lepiej i się pochwalcie. Albo zróbicie jak kolwiek i też się pochwalcie, a nie tylko piszcie co by można gdyby. Zapewniam że mi też się to wydawało dużo łatwiejsze ale jak zaczołem wpasowywać soczekwe w lampe to mi się wyjaśniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzysiek_krakow człowiek sie uczy na błędach, nie neguje wysiłku i starań i do B4 Twoje lampki pasują, ale te co są pokazane przeróbki do B3 już nie

 

P.S do B3 wole orginalne lampki hella (najlepiej soczewka) niż kombinowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzysiek_krakow

 

Twoje lampy jak najbardziej mi się podobają, nawet bardziej niż te lampy z allegro z ringami do B4 za kilkaset zł. :ok:

 

A do B3 to nie ma ładniejszych lamp jak oryginalne soczewy Hella...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności