Skocz do zawartości
jendral

Aktywacja KONTROLEK

Rekomendowane odpowiedzi

hcialem aktywowac kontrolki ktore sie nie wyswietlaja np.okladziny klockow, czy np.tempomat,albo otwarta klapa bagaznika. Niewiem czy wogole mam te kontrolki.

 

Kontrolki tempomatu oraz otwartej klapy nie ma dla tego rocznika.

Od klocków jest kontrolka lecz prawdopodobnie nie masz klocków z czujnikami więc non stop będzie Ci się palić ta kontrolka oraz po przekręceniu kluczyka odezwie się sygnał ostrzegawczy identyczny jak dla żyda:cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma kolego w tym modelu czegoś takiego. Błąd jest zazwyczaj sygnalizowany poprzez zapalanie się żółtej ikonki(helikopterka) i wyświetlany jest na FIS-ie komunikat emission worshop. Ikonka świeci cały czas do momentu skasowania jej za pomocą VAG-a.

 

Panowie, wiem że trochę odgrzebuję temat.

Ale czy w moim Pasku powinna byc kontrolka Check Engine?? Pełny Fis.

Mój licznik to: 3B0920847E VDO.

 

Może dioda jest przepalona??

 

ale właśnie ta żółta ikonka (helikopterek) się nazywa z tego co wiem check engine.

I podczas przekręcenia kluczyka nie pojawia się nawet na chwilę a w innych samochodach np audi a6 włącza sie na chwile i po chwili gaśnie jak się odpali silnik.

Chyba że ta żółta ikonka zapala się na fisie??

 

 

Koledzy tutaj nikt nie odpowiedział az sam sie zainteresowałem bo tez mi sie nie pojawia ta kontrolka ten "helikopterek" nawet na chwile po przekreceniu kluczka ... podobno blad w nim sygnalizuje kontrolka swiec zarowych ... jak to jest przy tym silniku 1.9 TDI AVF 130 KM powinna byc ta kontorlka czy nie ... czy wychodziły z nia wogole te modele czy roznie to bywało?? Licznik mam pelen FIS, orientujecie sie koledzy jak to było ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z początku produkcji to na pewno nie było Check Engine. Nie jestem pewien, czy przełomem aktywacji tej kontrolki nie były passki po 2004 r. z kierunkami w lusterkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie tak było, końcówka 2003 już miała tą kontrolkę. ale generalnie trzeba się cieszyć, że się nie ma bo np. po zaślepieniu egr nie wywala błędu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mam kontrolkę zapięcia pasów i zużycia klocków? Kontrolkę drzwi mam i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności