Skocz do zawartości
Gość phans

Ubezpieczenie samochodu w Liberty Direct

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 2 auta i dom ubezpieczone w Liberty (wcześniej auta w Link4).

Szkód na samochodzie nie miałem, miałem za to szkodę i wypłatę z ubezpieczenia domu.

Wypłacone co do grosza, bez komplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli znalazłeś taniej niż w mBanku to wrócą Ci różnicę w kwocie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kpietak

no kurcze, tak mi sie to Liberty podobalo i A6 ubezpieczylem tam faktycznie ale jak teraz sobie policzylem to po nowym roku podniesli ceny - teraz wychodzi mi 383 zl ze wszystkimi znizkami i kodami podczas gdy w AXA wyszlo 319 zl - tez przy platnosci karta i po podaniu jakiegos kodu

AA/1836866/01 ktory uprawnia do znizki 40 zl na oc i 80 na pakiet oc/ac

tak wiec nie ma czegos takiego jak najtanszy ubezpieczyciel - znowu sie o tym przekonalem - trzeba sprawdzac w kilku miejscach, mam jeszcze drugie auto ale moge je ubezpieczyc dopiero po 10 stycznia bo mi sie oc konczy za pol roku i kilka dni - dlatego tak sprawdzam

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaczupras

Zachęcam do wyliczenia składki, używając numeru polisy Liberty Direct

2010-70211750

Numer ten jest tym samym co "Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct "

Numer ważny do końca promocji - tak długo jak będzie trwała promocja tak długo numer jest ważny.

Jak ktoś się zdecyduje to przy ubezpieczeniu po podaniu kodu zniżkowego 2010-70211750 dostanie 50 zł taniej na OC, a 100 zł na OC+AC

 

---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:14 ----------

 

Zachęcam do wyliczenia składki, używając numeru polisy Liberty Direct

2010-70211750

Numer ten jest tym samym co "Kod promocyjny Programu Partnerskiego Liberty Direct "

Numer ważny do końca promocji - tak długo jak będzie trwała promocja tak długo numer jest ważny.

Jak ktoś się zdecyduje to przy ubezpieczeniu po podaniu kodu zniżkowego 2010-70211750 dostanie 50 zł taniej na OC, a 100 zł na OC+AC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz, że sam przy okazji dostaniesz 50zł albo 100 zł znizki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz, że sam przy okazji dostaniesz 50zł albo 100 zł znizki
Jakoś za każdym razem jak czytam takie zachęty do wpisania kodu promocyjnego, to nikt nie wspomina, że też na tym korzysta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że korzysta :)

sam kiedyś skorzystałem z takiego kodu.

Sprawa jest jasna oboje dostają zniżkę po 100zł, to logiczne jak przy każdej tego typu promocji.

W tej chwili sam ma taki kod dla innej osoby.

Powiem, że miałem już w wielu ubezpieczalniach, ale Liberty Direct przebija wszystkich cenami oraz ofertą, porównajcie sobie w kalkulatorach online, odpukać nie miałem z nimi żadnych problemów.

Mój kod na 2012 rok należy wpisać na dole strony podczas wypełniania wniosku

 

89479967

 

na dzień dzisiejszy mam obliczoną składkę FULL AC ( najważniejsze-wkład własny 0%) + OC + NNW moje i pasażerów z pełnymi zniżkami na kwotę (płatność jednorazowa kartą przez internet) 1414 zł (sharan 1.9 2005 rok)

Jak już wyżej pisano zniżka za OC i AC 100zł za samo OC 50 zł :)

w razie pytań na PW.

Edytowane przez Markk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kod tylko dla nowych polis ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam- bo mnie dziś pani z Allianz zabiła.

Dzwonię sobie śmiało do Allianz z groźbą o wyliczenie polisy na b6 2.0 tdi 170 kucy. OC+AC+NNW

Auto w kredycie na Spółkę z O.o. chwilkę gadamy podaje wszystkie dane moich osobowych nie chciała. Doszło do ceny to z krzesła spadłem.

5600.

To normalne? Liczyłem na 3500 tak realnie ale nie na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ubezpieczałem swojego Paszczaka oczywiście zmieniłem ubezpieczyciela. W tym całym PZU to już ich totalnie pogieło w ubiegłym roku za OC i NNW zapłaciłem za cały rok 380 zł w tym roku przysłali mi kontynuację ubezpieczenia na kwotę 568 zł z groszem, dodam tylko że mam 60% zniżek i mam u tych oszołomów wykupioną polisę na życie - śmiech. Więc postanowiłem sprawdzić nową na ryku firmę Proama i rzeczywiście jak w reklamie za bezszkodową jazdę z miejsca otrzymałem prócz 60% dodatkowe 10% zniżki, dodatkowo załapałem 10% za płatność przez internet, koniec końców OC i NNW wyszło mi za cały rok 321zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce wrzucić kod na Aviva, Link4 czy inne Liberty, to proszę. Do końca tyg muszę się zdecydować na zakup, w AXA już wypowiedziałem bo w tym roku dużo za dużo zechcieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to kod ? Ja kończę w Liberty i najtaniej wyszło w Proama i AXA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie czy przy zakupie auta z 2003 r czyli 11letniego bedzie mozliwe ubezpieczenie AC a najlepiej pelny pakiet czy tylko tyczy sie to aut do lat 10 lub kontynuacji takiego pakietu?moze ktos ma wiedze na ten temat dzięki:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy mam pytanie czy przy zakupie auta z 2003 r czyli 11letniego bedzie mozliwe ubezpieczenie AC a najlepiej pelny pakiet czy tylko tyczy sie to aut do lat 10 lub kontynuacji takiego pakietu?moze ktos ma wiedze na ten temat dzięki:-)

 

Musisz się rozejrzeć. W większości przypadków AC tylko do 10 lat, ale ja mam w Generali AC, a auto rocznik 2000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pracuje w ubezpieczeniach

 

OC

 

Moja rada co roku zmieniać firmę obojętnie jąką (ale z głową, trzeba czytać wyłączenia)

 

Czemu? bo na pozyskanie klienta można na pierwszy rok dawać spore zniżki.

 

sama wycena OC to BM(zniżki), marka pojemność pojazdu, wiek właściciela.

 

AC

Ubezpiecza się auta do 10lat, jednak są tutaj opcje aby ubezpieczyć nawet 15letnie auto o ile jego wartość (zależy od firmy) nie jest mniejsza niż 3000zł.

 

Wybór TU?

Ciężka sprawa.

Każda firma kombinuje jak może aby kasy nie wypłacić albo pomniejszyć odszkodowanie.

Są opcje all risks ale wyłączeń cała strona.

Jako tako z likwidacją nie mam do czynienia i ciężko mi doradzić kto wypłaca najuczciwiej....

NAJWAŻNIEJSZE CZYTAĆ WYŁĄCZENIA I SPOSÓB PRZELICZANIA ODSZKODOWANIA.

 

Cena: generalnie chodzi o wartość pojazdu ale, wchodzi też oczywiście BM(zniżki), wiek, szkodowość, udział własny, fraszyze itd.

 

 

Ja osobiście nie ufałbym nowym małym firmom z konkurencyjnymi stawkami ale też nie chce agitować jakiejś firmy. Czasami warto dopłacić kilka pln i mieć święty spokój.

 

Jak macie pytania dawajcie postaram się pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz się rozejrzeć. W większości przypadków AC tylko do 10 lat, ale ja mam w Generali AC, a auto rocznik 2000.

 

Ja takze mam w Generali od poczatku jak kupilem passata ale ma kontynuacje pakietu ale teraz chyba niebedzie problemu mam na oku fajne auto ale z 2003 r i myslalem ze ktos podpowie mi czy auto 11letnie i starsze moge ubezpieczyć pelnym pakietem w czerwcu jak sie pytalem to kolezanka mi powiedziala ze pelny paiet za bmw 10 letnie wyjdzie mi 2200 zeta z 3.0 motorem ale pytalem o 10 latka wtedy no nic moze ktoś z agentow a napewno ktos z forum naszego jest odpowie na moje pytanko Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w ubezpieczeniach

 

OC

 

Moja rada co roku zmieniać firmę obojętnie jąką (ale z głową, trzeba czytać wyłączenia)

 

 

A przepraszam, jaki to jest magiczny sposób na ominięcie ustawy, która reguluje sprawy związane z ubezpieczeniem OC ? Możesz podać przykłady jakichkolwiek wyłączeń ☺?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale pytalem o 10 latka wtedy no nic moze ktoś z agentow a napewno ktos z forum naszego jest odpowie na moje pytanko
AXA lub Liberty ubezpiecza samochody do 12 lat. Chodzi oczywiście o AC Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AXA lub Liberty ubezpiecza samochody do 12 lat. Chodzi oczywiście o AC Pozdrawiam

Dzieki Janusz za info Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w ubezpieczeniach

 

OC

 

Moja rada co roku zmieniać firmę obojętnie jąką (ale z głową, trzeba czytać wyłączenia)

 

Czemu? bo na pozyskanie klienta można na pierwszy rok dawać spore zniżki.

 

sama wycena OC to BM(zniżki), marka pojemność pojazdu, wiek właściciela.

 

AC

Ubezpiecza się auta do 10lat, jednak są tutaj opcje aby ubezpieczyć nawet 15letnie auto o ile jego wartość (zależy od firmy) nie jest mniejsza niż 3000zł.

 

Wybór TU?

Ciężka sprawa.

Każda firma kombinuje jak może aby kasy nie wypłacić albo pomniejszyć odszkodowanie.

Są opcje all risks ale wyłączeń cała strona.

Jako tako z likwidacją nie mam do czynienia i ciężko mi doradzić kto wypłaca najuczciwiej....

NAJWAŻNIEJSZE CZYTAĆ WYŁĄCZENIA I SPOSÓB PRZELICZANIA ODSZKODOWANIA.

 

Cena: generalnie chodzi o wartość pojazdu ale, wchodzi też oczywiście BM(zniżki), wiek, szkodowość, udział własny, fraszyze itd.

 

 

Ja osobiście nie ufałbym nowym małym firmom z konkurencyjnymi stawkami ale też nie chce agitować jakiejś firmy. Czasami warto dopłacić kilka pln i mieć święty spokój.

 

Jak macie pytania dawajcie postaram się pomóc

 

Jeśli pracujesz ubezpieczeniach to powiedz ile przysługuje mi zniżek. Współwłaściciel od 3lat, przyczepka właściciel 1rok prawko 4lata 0 szkód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności