Skocz do zawartości
pogromca

Vag-Comem sprawdziłem sobie przebieg...

Rekomendowane odpowiedzi

dzia wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna, jednak mało prawdopodobna opcja. Możesz też mieć zmieniony sterownik (ECU) na inny używany z większym przebiegiem. Dla pewności obejrzyj sobie datę na ECU. Logika jednak wskazuje, że ktoś cofnął partacko przebieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie nietypowe pytanie, czy jesli mam kabel z oprogramowaniem "polski vag" mam mozliwosc sprawdzenia realnego przrebiegu? jesli nie to czy ten program vag-com podjedzie pod ten moj interface i skad mozna go :skombinowac: :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jesli mam kabel z oprogramowaniem "polski vag" mam mozliwosc sprawdzenia realnego przrebiegu?

Niestety nie...

czy ten program vag-com podjedzie pod ten moj interface

Niestety nie... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZyli wytłumaczcie proszę dla ludzi ,,zielonych" w tych programach itd. jak należy sprawdzić faktyczny stan licznika? Bo mi ostatnio koleś-sprzedawca zresztą- pokazywał w lapsie, ale chyba tam miał VAG.com, przebieg niby prawdziwy, który później okazał się wyssany z palca:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze aby sprawdzić przebieg trzeba mieć oprogramowanie wersjii powyżej 600 w górę o czym już pisano i auto z siecią Can ( EDC-15 sterownik). Nizsze wersje poniżej 600 tego nie robią!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da sie odczytac realny przebieg z tdi vp ze 110? auto rocznik 98, bo na bank mam cofniety tylko ciekawi mnie o ile bo obstawiam ze z 200 tys cofniety jest;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem może być kłopot, ale najprościej jest sprawdzić... Jeśli chcesz, poszukaj na forum namiar na gościa, sprawdza po VIN przebiegi w ASO Audi, nick dred.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vagiem polskim 409 (full) można sprawdzić przebieg i immo, jest tam opcja EDC-15, jest jeszcze jeden warunek ... musisz mieć odpowiedni kabel ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dziwo zainstalowalem vag coma 311 i dziala pod kablem z polskiego vaga ;d czy jest mozliwosc ze odpali tez vaga 409tke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chula 311.2 to 409 też powinna zagadać. Sprawdź to po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o dziwo zainstalowalem vag coma 311 i dziala pod kablem z polskiego vaga ;d czy jest mozliwosc ze odpali tez vaga 409tke?

będą chodzić vagi do wersji 4... , włącznie, inne programy typu vwtoll, polski vag również.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke odswierzam temat...przeczytalem caly watek i naprawde mozna sie pogubic w tych kablach i oprogramowaniach...jedni pisza ze np w tdi 110km afn 98r nie da sie sprawdzic przebiegu jednak strona dalej ktos napisal ze sprawdzal przebieg wlasnie w tym aucie i cos tam troszke sie nie zgadzalo..wiec o co chodzi??ja mam tdi afn 110km 98r i chcialbym sie dowiedziec jaki mam przebieg bo mam niestety zle podejrzenia...juz nie chce was prosic krok po kroku bo i tak przeciez to jest tajemnica itp ale przynajmniej niech powie ktos kto sie ZNA jakiego kabelka mozna uzyc i do tego programu..pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się sprawdzić w Twoim aucie niestety.

Na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykłym fejsem nie można sprawdzić ? Tylko hexem takie cuda da się zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie da się sprawdzić w Twoim aucie niestety.

Na pewno.

 

 

pogromca...ale wogle zadnym kablem sie nie da??bo zauwazylem ze wczesniej ktos pisal ze normalnie sprawdzil przebieg..i ze jakies tam roznice byly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisane było wcześniej że nie da rady ponieważ fizycznie nie ma tej informacji o przebiegu w sterowniku silnika, więc co można sprawdzić skoro tego nie ma.

Dopiero sterowniki w passatach na pompowtryskach mają ten przebieg zapisany i można go odczytać.

Sprawdzałem w passatach 90PS i 110PS i nie dało się odczytać, w passatach po liftingu sprawdzałem i dało się odczytać, o innych autach VAG się nie wypowiadam bo po prostu nie sprawdzałem to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy możesz mi powiedzieć jak zdobyc kabelek z końcóka USB obsługujący Vag 704?

Może dokładna nazwa albo jakis symbol kabla

Dzięki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności