Skocz do zawartości
Gość DarioLee

Podciąganie ręcznego

Rekomendowane odpowiedzi

uzasadnij swoja wypowiedz?! Co sie moze stac z takim rozpierakiem? NAWET jak sie rozleci i zablokuje mu beben to i tak kolo w miejscu nie stanie i nie spowoduje karambolu. Za duzo teorii a praktyki malo.

W jednej wypowiedzi zaprzeczasz sam sobie :.... zablokuje bęben to i tak koło w miejscu nie stanie.... . Za mało teorii i za mało praktyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toku74, miałeś te hamulce w ręce w ogóle? Bo piszesz jakbyś wyłącznie teoretyzował. Codziennie mijasz setki pospawanych samochodów które zostawiają 4 ślady na śniegu, a jakoś jeszcze żyjesz i jeździsz. Poza tym, na pewno jak mnie będziesz "mijać", to nic się nie stanie - to samoregulator hamulca postojowego.

 

Średnica bębnów w granicach tolerancji wg "Sam naprawiam".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Toku74, miałeś te hamulce w ręce w ogóle? Bo piszesz jakbyś wyłącznie teoretyzował. Codziennie mijasz setki pospawanych samochodów które zostawiają 4 ślady na śniegu, a jakoś jeszcze żyjesz i jeździsz. Poza tym, na pewno jak mnie będziesz "mijać", to nic się nie stanie - to samoregulator hamulca postojowego.

 

Średnica bębnów w granicach tolerancji wg "Sam naprawiam".

Pare ich robiłem. W życiu nic w nich nie spawałem. To nie jest samoregulator hamulca postojowego /tu się kłania Twoja wiedza w tym temacie, a w zasadzie jej brak/. To jest samoregulator szczęk hamulcowych co odnosi się tak samo do hamulca pomocniczego jak i zasadniczego. Więc zasięgnij jeszcze trochę wiedzy, a wtedy pokonwersujemy.

O pajacach- czterośladach nie wspominaj, bo to świdczy o tym do kogo się porównujesz. Lepiej do tego lepszego się porównać lub starać mu się dorównać niż do jakiegoś .....

Ps: jak mierzyłeś średnicę bębna? Od razu podpowiem, że liczy się w najbardziej zużytym miejscu i trzeba mieć do tego odpowiednie narzędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności