Skocz do zawartości
topek

Czy dolozenie chromow jest skomplikowane i drogie?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie są przykręcone w żaden sposób, ani przyklejone???? Tylko na tzw. wcisk??

dokładnie jak napisałeś, dodam że te listwy w drzwiach przednich posiadają spinkę więc uważaj aby ci ona nie wleciała do wewnątrz , tylne nie posiadają spinki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

a wie może ktoś jak te listwy chromowane nazywają się po angielsku??

bo szukam na angielskim ebayu i nie moge nic znaleść!!

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile chcesz za te listwy chrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odswieże temat. Mianowicie szukam chromów wokół nadwozia do mojego passata, kolor czarny metalic. Jednak mam z tym niemały problem ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć całego zestawu. wszędzie oferowane są pojedyncze sztuki. Może ktoś z was wie ile trzeba za nie zapłacić w serwisie lub zna kogoś kto chce takie chromu sprzedać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest z tym trochę zabawy , oprócz zdemontowania zderzaków musisz odciąć stare listwy i usunąć z lakieru resztkę taśmy klejącej . Kiedyś pytałem o cenę listew drzwiowych w serwisie ale jak usłyszałem 350zł szt i listwy do malowania to za 800zł kupiłem komplet na allegro . Wyczyściłem i dałem do polakierowania ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak mam z tym niemały problem ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć całego zestawu. wszędzie oferowane są pojedyncze sztuki
niektórym to i rok zajmowało zanim skompletowali całość tak więc jeśli jesteś cierpliwy to życzę powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niektórym to i rok zajmowało zanim skompletowali całość tak więc jeśli jesteś cierpliwy to życzę powodzenia

Dokładnie.

 

Ja swoje szukałem ponad 9 miesięcy. W komplecie udało się dorwać nawet 4 szt, pod kolor auta. :)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja dorzucę swoje 3 groszę

także całość olistwowania kompletowałem około roku a jeśli chodzi o ceny to wyszło mnie następująco:

przedni zderzak pod spryskiwacze wraz z listwami z chromem 550pln, tylny zderzak z chromami 250pln, listwy drzwiowe nowe z tym, że każda w innym kolorze 450pln za komplet (nie mówię już o lakierowaniu bo też na to trzeba kilka stówek przeznaczyć)

temat nie jest tani ale napewno efektowny :)

czasami bardziej opłaca się kupić kompletny zderzak z listwami niż same listwy, zawsze można zderzak sprzedać po zdemontowaniu listew ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś się orientuje jak wygląda listwa do sedana chromowa na tylni zderzak? Mam listwę pod kolor kupioną, ale bez chromu. Słyszałem, że nie jest to jeden element, lecz 3 przylegające do siebie listwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie czy jest możliwość zdjęcia uszczelki/listwy do okola szyby bocznej bagażnika w passacie B5 ? czy jest to wklejane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIestety kolego ale jest wklejana. A chromy nie maja zadnych spinek na drzwiach tylko sa na piance klejacej do elementow tak jak napisy na klapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanie jak zdemontować listwy chromowe ze zderzaków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjąć zderzak i od tyłu podważać zatrzaski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie wtrące w temat :P Wszyscy piszecie o chromach, a ja potrzebuje listwy od szyb, ale zwykłe czarne. Szukałem po alledrogo, tablicy ale nie ma zwykłych i jak są to same chromy. Jakiś pomysł skąd je można jeszcze dorwać? Może ktoś wie gdzie można je dostać na terenie małopolski u jakiegoś sprawdzonego czarodzieja z częściami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w wyszukiwarkę: części Passat Nysa. Mają prawie wszystko do Pasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimny kup plasti DIPa ......taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był jakiś chętny to moge miec dostep do listew z passata b5 lub audi a4 b6. W mojej okolicy sprowadzaja angliki i po ogołoceniu ich oddaja je na złom z listwami ^^. W ten sposób załatwiłem sobie komplet oryginalnych listew do mojego paska po śmiesznej cenie. Problem tylko w tym że są to listwy z nad drzwi (ta długa) i tylnej szyby (pionowa i dolna), natomiast nie ma listew drzwi i zderzaków (nie oddają ich), ale jak ktoś jest pomysłowy to i z tego coś zrobi ;). Jakby ktoś był chętny to pisać na priv to się zakręce jeszcze obok tego złomu :)

 

PS: jak byłem pare dni temu to był passat b5 fl sedan z listwami, atak jak pisałem bez drzwi i zderzaków, może jeszcze jest jakby ktoś był chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności