Skocz do zawartości
Gość junczo

Pakiet "KESSY"

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Jurgen napisał:

Czy jeśli auto ma przycisk do uruchamiania silnika (srebrny, koło lewarka skrzyni biegów, „Engine Start/Stop”), to zawsze oznacza, że jest ono wyposażone w ten system?

Tak :ok jeżeli ma srebrny okrągły przycisk to zawsze oznaczy że ma Kessy

vw-passat-b7-cc-przyciski-panel-3ab927238l-3ab-927-238-l-strona-prawa-3ab927137a-lewa-whs-czern-satynowa-biel-przycisk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w takim razie będę szukał egzemplarzy bez tego przycisku.

Jeszcze z ciekawości - czyli w autach, które mają KESSY, ten otwór przy kierownicy nie pełni żadnej funkcji i równie dobrze mogłaby tam być zaślepka? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2018 o 11:10, Jurgen napisał:

czyli w autach, które mają KESSY, ten otwór przy kierownicy nie pełni żadnej funkcji i równie dobrze mogłaby tam być zaślepka?

Nie do końca, bo jak padnie Ci bateria w kluczyku - odpalisz auto wsadzając kluczyk w dziurę mimo, że Kessy go nie będzie widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowy w temacie, wiec podpytuje, mam taka sytuacje iz majac kluczyk w kieszeni moge otworzyc auto uzywajac klamki, ale juz odpalic przyciskiem start -nie.

Czy robie cos zle? ew gdzie szukac problemu ?

 

Dzieki z gory!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznij od sprawdzenia czy z drugim kluczykiem jest tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, mkpol said:

zacznij od sprawdzenia czy z drugim kluczykiem jest tak samo

jest tak samo :/

czyli kazde drzwi da sie otworzyc , ale juz auto nie - jesli chodzi o bledy - to vcds - nic nie pokazuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zauważyłem, że ostatnio przestało mi działać Kessy w klapie bagażnika. Pozostałe drzwi działają normalnie, silnik też odpala z guzika, więc problem jest tylko z klapą. Sprawdzane z obydwu pilotów. Jakieś sugestie? Jest tam coś co się psuje standardowo? Antena Kessy w zamku klapy? Wyjdzie błąd na VCDS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności