Skocz do zawartości
Gość junczo

Pakiet "KESSY"

Rekomendowane odpowiedzi

To ja niemam pakietu, bo żadnego napisy na kluczykach nie ma. A mimo to gdy podchodzę do auta z kluczykiem w kieszeni to normalnie otwieram bagażnik i wszystkie drzwi, po odejściu ryglują się. Ma ktoś tak, czy u mnie to jakaś anomalia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja niemam pakietu, bo żadnego napisy na kluczykach nie ma. A mimo to gdy podchodzę do auta z kluczykiem w kieszeni to normalnie otwieram bagażnik i wszystkie drzwi, po odejściu ryglują się. Ma ktoś tak, czy u mnie to jakaś anomalia?

odgrzewam kotleta ale bardzo mnie to ciekawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet ale w Pl jest jakiś okrojony, nie otwiera się bagażnik podczas muśnięcia stopą dołu tylnego zderzaka - kiszka. Co do wygody użytkowania to bajka, nie ma szukania kluczyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam auto sprowadzone i podczas zakupu w życiu nie wiedziałem co to jest KESSY. Okazuje się jednak że mój Passat jest w ten system wyposażony (lub jego uboższą wersję) ale mam kilka pytań:

1. Po zakupie przez jakiś czas działały sensory we wszystkich drzwiach i bagażniku, po jakimś czasie działa tylko sensor drzwi kierowcy bagażnik. Czy coś się popsuło czy jest to programowalne, a jeżeli jest to z jakiego poziomu (mfa+ czy trzeba się gdzieś podłączyć)?

2. Nie posiadam żadnego kluczyka z napisem KESSY, tego którego się zostawia na stałe w stacyjce (odpalam tradycyjnie). Czy w mojej wersji może go nie być z założenia czy może pozostał w Niemczech i trzeba go dokupić i jak to sprawdzić? A jeżeli można to jaki jest ewentualny koszt i czy tylko serwis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam nadzieje ze ktos mi bedzie w stanie pomóc.

Mam kłopot z zamknięciem samochodu bezkluczykowo, kiedy wyjde z samochodu nacisniecie czujnika na klamce poprostu nie zamyka samochodu musze go zamykac z kluczyka. Dodam ze po wyłączeniu zapłonu na wyswietlaczu mam jakas informacje "check safelock" coś tam. Otwieranie i włączanie zapłonu działa jak należy.

 

Co mam zrobić (bo zakładam że to kwiestia włączenia tej opcji) żeby to działało.

 

Z góry wielkie dzieki za pomoc.

Pozdrawiam forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VCDS prawdę ci powie bez podłączenia raczej niczego się nie dowiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udaj się do ASO. Gwarancja się kłania, co się męczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze po wyłączeniu zapłonu na wyswietlaczu mam jakas informacje "check safelock" coś tam.

Czemu na wyświetlaczu masz komunikat w j.angielskim a nie w polskim?

Tak jak koledzy wspomnieli, udaj się do servisu. u mnie ta opcja z naciśnięciem przycisku na klamce działa i u Ciebie też powinna. Jak nie -> ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Menu mam w jezyku angielskim nie mam opcji polskiej (jest kilka innych ale polskiej do wyboru nie mam)

Widze ze bez ASO sie nie obędzie. Myslałem ze to cos prostego.

 

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Menu mam w jezyku angielskim nie mam opcji polskiej (jest kilka innych ale polskiej do wyboru nie mam)

Widze ze bez ASO sie nie obędzie. Myslałem ze to cos prostego.

 

To tym bardziej ASO. Przecież w B7 powinno być już polskie menu. Zwłaszcza w autach wyprodukowanych od połowy czerwca 2011.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie menu od MY2012. Ja juz mam:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polskie menu od MY2012. Ja juz mam:bleble

 

Za to MY2011 ma kamerę cofania :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polskie menu od MY2012. Ja juz mam

Me too:-)

Niestety, kamery brak - nie starczyło kasy. Ale jak za 3 lata b7 będzie moja to z pewnością kamerkę dołożę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamery brak, bo jest na nią restrykcja. Brak dostaw z Japonii. Dlatego w pakiecie nawigacja niedostepna jest kamera. I solo rowniez niedostepna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kamery brak, bo jest na nią restrykcja. Brak dostaw z Japonii. Dlatego w pakiecie nawigacja niedostepna jest kamera. I solo rowniez niedostepna

 

Ano jest, a raczej była w całej grupie VW. Od dwóch dni restrykcja jest zakończona i znów montują kamery. Problemem było to, że w Japonii zalało fabrykę, w której kamerki są robione i wszystkie układy scalone poszły się.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy dobrze rozumiem, że kessy to pakiet dodatkowy i aby go mieć trzeba posiadać na zewnętrznej klamce dodatkowy przycisk? kupiłem passata i zastanawiam się czy to mam. pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich klamkach jest czujnik/przycisk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz ja odgrzewam.

Powiedzcie jak wyjąć ze stacyjki kluczyk kessy?

Jak w ogóle używać tego systemu??

Dzisiaj pierwszy dzień sie nim bawie.

Jak wychodzę z auta to dotykam klamki.

Potem jak wracam to dotykam i mrugaja tylko światła ale auto sie nie otwiera.

Potem otwierają sie inne drzwi ale nie kierowcy dopiero za trzecim razem po chwili otwiera sie kierowca.

Jak otworzyć elektryczna klape ??

Nacisnalem na pilocie to tylko sie poluzowala a żeby poszła w górę to musiałem nacisna zamek klapy.

Auto b6 lipiec 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super sprawa. Jeździłem przez tydzień passatem b7 z Kessy i po tygodniu wsiadłem do swojego b6 bez kessy - porażka, szarpałem za klamkę bez naciskania pilota, nawet zdarzyło się nie zabrać kluczyków z domu. Super wygodne, była jeszcze opcja otwierania klapy bagażnika poprzez machnięcie nogą pod zderzakiem z tyłu (w okolicach środka jest jakiś czujnik) i klapa się otwierała i wtedy od razu można było dwie siatki z zakupami wrzucić do środka. Poza tym odpalanie - tylko przycisk bez wkładania kluczyka - świetne i wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności