Skocz do zawartości
adi

MFD + Automapa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Da się uruchomić automapę na navi MFD? Oczywiście nie na serii ale są przecież jakieś HDD playery. Mają one własny soft czy może system operacyjny? Jak ta sprawa wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hdd player - to jak sam powiedziales - player, prosty system z codecami co potrafi odczytac napisy i pliki TXT. mozesz odpalic automape na PC i podlaczyc po wyjsciu video sygnal z kompa ale jak chcesz ja obslugiwac? na mfd bedziesz mial tylko obraz a komp - zchowany gdzies w bagazniku. mozesz sie pokusic o PC in CAR + lcd dotykowe 6-7" i zabudowac sobie to. PC jestw 1DIN, wyjscia na BT, Lan, WiFI wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozesz odpalic automape na PC i podlaczyc po wyjsciu video sygnal z kompa ale jak chcesz ja obslugiwac? na mfd bedziesz mial tylko obraz a komp - zchowany gdzies w bagazniku. mozesz

 

Adi miał juz taka koncepcję chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kuczlaw ma racje, myślałem juz o tym wcześniej. Ale ostatnio zacząłem się zastanawiać nad navi MFD. Tylko że chyba jest duża różnica w nawigacji pomiędzy navi MFD a palmem z automapą na korzyść tego drugiego i zastanawiam się czy będę zadowolony z navi MFD. Są tam takie bajerki jak np wys bezwzględna punktu? (nad poz. morza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adi, to jest tylko bajer...

 

... pomyśl o innych gadżetach, których nigdy nie wrzucisz na MFD:

-> aktualizowaną na bieżąco bazę fotoradarów

-> aktualizowaną na bieżąco bazę robót drogowych i zakazów wjazdu

-> aktualizowaną na bieżąco bazę stacji paliw ulubionej marki ?

 

(chciałem jeszcze dodać "aktualizacje mapy związane z dynamicznym rozwijem polskiej infrastruktury drogowej", ale ugryzłem się w... palec).

 

mam wymieniać dalej? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozesz sie pokusic o PC in CAR + lcd dotykowe 6-7" i zabudowac sobie to. PC jestw 1DIN, wyjscia na BT, Lan, WiFI wszystko ;)

 

A ja bym chciał się o to pokusić.

Gdzie tego szukać ??

Ile to może kosztować??

Kto może coś takiego zamontować w bolidzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności