Skocz do zawartości
Gość Bobik

Jak to jest z wyposażeniem passatów?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bobik

T-tk, nie sądzę. Kolega w swoim passacie ma podobnie jak Ty a wszystko jest w porządku (sprawdzał).

Jeżlili chodzi o kontrolki, to prawda jest co pisał Shade. W moim kontrolka od puduszek nie świeciła w ogóle. Po wyjęciu radia okazało się, że nie ma wtyczki (znaczy jest, ale wyciągnięta). Po podpięciu do kompa okazała się że wyświetla bład poduszki kierowcy. Przyczyną jest uszkodzona (złamana) listwa zasilająca tą poduszkę (koszt tego to około 200 zł tak mi powiedziono i trochę cięzko to znaleźć).

A teraz najlepsze. Kontrolka do ABS-u u mnie też nie świeci bo....nie mam ABS-u :629: . Spotkaliście kiedyś B4 bez ABS-u? :609: Teraz to ja mądry jestem niz w czasie, kiedy go kupowałem, ale nadal nie przypuszczałbym, ze tego typu samochód moze go nie mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh. tak samo dziwne jak to że w tym, którym ja jeżdże są i elektryczne reg. lusterka, i szyberdach elektryczny, a szyby na korbke :/ Ale ABS jest :) Dziwne strasznie, że szczególnie w GL nie ma ABS... przecież niby miał być w std dla każdego B4... :647:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobik

Właśnie od początku nad tym się zastanawiam. Ja mam i elektryczne lusterka i elektryczny szyberdach i elektryczne szyby (wszystkie) a tego cholernego ABS nie ma. Są otwory pod czujniki, ale nie zauważyłem otwórów pod moduł. Moze go poprzedni właściciel wymontował?? Bo na kontrolce mam sam znaczek od poduszek, ale ta kontrolka...tez jakby klejona była.

Na wieczór stworze info o swoim autku w odpowiednim dziale :641: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobik

Aha, przypomniało mi się że mój kolega z pracy, który też ma B4 Variant 1,6 benzin tylko trochę starszego ma identycznie jak Ty. Wszystko elektryczne, a szybki na korbkę :641: . No, ale za to ma ABS, którego zaś ja nie mam. Moze jakies przejściowe przejściówki tez wychodziły :629:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie. sądzę że to polityka jakichś dziwnych pakietów u dilerów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobik

Też tak sądzę. W naszym kraiku wszystko jest mozliwe. :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ nam się oberwie :D taaaaki ot się zrobił.

a mój passat z zachodu przywieziony jest.... także i tam jest ciekawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobik

No, zaraz się admin przypier...i nas zbanuje. :641: . Mój jest z Holandii, chociaz kupiony juz tutaj w kraju (Szczecin). Może przejdźmy na gg? Tylko polecę sprawdzić czy mam tą naklejkę co mi napisałeś na innym topiku :643:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. zapraszam w takim razie na gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie gg - zostańcie na forum.

admin obserwuje dyskusje od dawna ;-)

zaraz wydzielę z tego nowy temat, bo może kiedyś komus się przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaraz wydzielę z tego nowy temat

byłbym wdzięczny. :) sam tak zawsze robie u siebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez to wnerwia, mam w swoim b3 2 poduchy, abs, klime, elektryczne lusterka a szyby na korbe... n/c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wymontowali nam szybki :D a Bobik, abs :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobik

No tak, "Wielki Brat" czuwa. Pozdrawiam :641: . Jak sprawdze te kody na naklejce to może się dowiem, czego jeszcze brakuje a co powinno być :643:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na tapicerke, maskownice na glosniki, kieszen w dzwiach, kierownice,fotele od B-3 poza tym brak poduszek i ABS? Moj kumpel ma B-4 z 94' 1.9 td wlasnie z takimi "dodatkami w srodku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

Jak juz sie dziwimy to...U mnie elektryka jest na lusterkch i szybki tez,ale tylko z przodu!!!Z tylu korbki!!!Hmm... :624:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee sl@wek, to raczej norma ;-)

mnie dziwi jedno - zazwyczaj jak w autach montowało sie klimatyzację to nie montowało się szyberdachu :) a większość passatów B3 z klimą (w tym moj) ma dodatkowo szyberdach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedrus, widziałem B3 z klimą, szybrem i pełną ele. Prawie bym go kupił, ale automat był padlina. 2.0 16V 136 PS v. USA. Kabelek od skrzyni się przetarł i nie wziąłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

ee sl@wek, to raczej norma ;-)
Hmm..pozalowal przy zakupie na elektryke na szybach???Mnie to troche wnerwia bo...dzieciaki mi kreca dol-gora gora-dol :613:
zazwyczaj jak w autach montowało sie klimatyzację to nie montowało się szyberdachu :) a większość passatów B3 z klimą (w tym moj) ma dodatkowo szyberdach :)
A u mnie nie ma :D czyli z szyberdachem mam farta :627:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sl@wek, z kręceniem przez szkodniki to fakt - ale możesz korbki wyjąc :619:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności