Skocz do zawartości
Gość pawel_d1

Brak nadmuchu - wentylator pracuje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przemek_125p

Witam! Miałem podobny problem. Wentylator chodził jak szalony a powietrze nie dmuchało. Myślałem, że to klapki. Ale okazało się, że wentylator kręcił się w odwrotną stronę. Przełożyłem kabelki i wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatrok
Udało mi się zlokalizować usterkę braku nawiewu w moim passacie.Dziękuję serdecznie

forumowiczom za pomoc.Teraz do rzeczy.Po zdieciu pianki z pod wentylatora trzeba włożyć głowę pod spód i widać wszystko.Są dwie linki jedną steruje pokrętło temperatury ogrzewania(tu było ok.),druga widoczna linka zamyka klapę kanału z wentylatora do regulatora dróg powietrza.Przestawiłem tą klapę ręcznie, wtedy zrobił się "odkurzacz",byłem w tedy w technicznym raju.Ale jedna rzecz nie dawała mi spokoju,co steruje tą cholerną klapą.okazało się że ta klapa w tedy się rusza jak się komuś zachce (mojemu braciszkowi) przekręcić pokrętło stopni nawiewu do końca

w lewo.Ja osobiscie nigdy tego nie robiłem, zawsze regulowałem tylko o jedno pyknięcie w lewo od 1biegu.Dziękuję jeszcze raz za pomoc. Myślę że się jeszcze spotkamy bo mam jeszcze jedną usterkę pod tytułem"migająca bez przyczyny czerwona lampka przekroczenia temperatury płynu chłodniczego"

 

Witam

Wiem, że to stary wątek, ale problem właśnie mnie dotyczy.

Mam pytanie. Czy pod spodem schowka w kabinie, czy pod podwoziem tego szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy pod spodem schowka w kabinie, czy pod podwoziem tego szukać?

w kabinie. po prawej stronie, zdemontuj półkę pasażera i ew. schowek/poduchę będziesz miał lepszy dostęp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności