Skocz do zawartości
Gość lukaskowal

lampy soczewkowe - zamiana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukaskowal

Witam mam pytanie dotyczace wymiany lamp zwykłych przednich w passacie b3 na soczewkowe hella czy wystarczy tylko je wymienic czy trzeba dodatkowe kable ??

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy pasują na oryginalne złączki, poprostu odkręcasz stare lampy, przykręcasz nowe, podpinasz i cieszysz sie życiem w towarzystwie pięknych reflektorów !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaskowal

Nie ma to jak voklswagenowska praktycznosc :) to teraz jeszcze musze takie kupic.. czy ktos probowal juz takich czarów jak mi przyszly do glowy? Jezeli tak prosze o podzielenie sie wrazeniami :)

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stac nas na takie,biedaki z nas :707:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ppmarian
Nie ma to jak voklswagenowska praktycznosc :) to teraz jeszcze musze takie kupic.. czy ktos probowal juz takich czarów jak mi przyszly do glowy? Jezeli tak prosze o podzielenie sie wrazeniami :)

 

pzdr.

ja poluje na takie swiatla ale jak narazie ceny sa zaporowe :626:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek

A są takie lampy soczewkowe do B4 ???????? bo jeszcze nie widziałem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A są takie lampy soczewkowe do B4 ???????? bo jeszcze nie widziałem!

tez bym do B-4 takie zanabyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moge poprosic zdjecie takich soczewek do b3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalito

Witaj lukaskowal. Ten link nie działa ale mam kilka fotek z oryginałami Helli i naprawdę to jest to, czego również ja szukam. Kilkukrotnie widziałem na allegro i cena za oryginały w granicach 700-900 zł. To wg mnie wiele atrakcyjniejsza oferta niż te, nieznanego producenta "made in gdzieś". Właściwie, to reflektor ma świecić i to dobrze a nie tylko fajnie wyglądać a Hella gwarantuje i jedno i drugie. Pozdrawiam.

 

hella33zy.th.jpg

hella27pu.th.jpg

hella15oe.th.jpg

hella45dn.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaskowal

Własnie o takie mi chodzi, moim zdaniem to co oryginalne jest najlepsze a produkty zastepcze made in china, nie polecam, rafalito posiadasz w swoim pasku takie reflektory? jezeli tak napisz jak to swieci bo wlasnie poszukuje takich, na allegro znalazlem jeden reflektor za 200zl no ale co mi z jednego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi czemu w katalogu Helli pisze że nie dotyczy aut z klimatyzacją co do tych soczewek Helli ? Któryś z reflektorów się nie mieści jak się ma klimatyzację. ? A tak na marginesie jeżdżę już z jedną soczewką a drugą lampą normalną, trafiła się okazja to kupiłem. ;] Ciekawe czy kiedykolwiek dostanę gdzieś drugą lampę ;) Domyślam się, że mogą mi zabrać za to dowód ja będzie kontrola policyjna?

 

BTW, Znalazłem w interneci sklep z nowymi soczewkami wersja BLACK - komplet z kierunkami - 1800 zł :633: nieźle... i jak tu się nie wkurzyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak.

 

Byłem w serwisie VW:

 

Soczewki srebrne - 600 zł szt. w sumie jak ktoś ma tylko jedną to mógłby się pokusić o nówkę sztukę drugą, choć tanio to to nie jest

 

Wersja BLACK - niedostępne, mówił że oryginalnie tej wersji passaty nie miały a to tylko tuningowe akcesorium Helli; W INTER-CARS - też nie mieli wersji Black ani nawet srebrenj ale dzwonili do przedstawiciela Helli o tą wersję BLACK i powiedział niby, że w Polsce nie ma by trzebabyło sprowadzić z Niemiec :eek:

 

Więc tak wygląda nieciekawie sytuacja.

 

P.S. zanabyłem dziś 2 soczewki srebrne, z silniczkami, mogę je wymieciń na jedną soczewkę wersji BLACK strona lewa (kierowcy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwale szukałem szukałem i znalazłem swoje upragnione soczewki. Powiem tak niebo a ziemia miedzy zwykłymi reflektorami a soczewkami, teraz mam przyjemność z jazdy nocą. Światła piękne i pięknie świeca teraz w planach xenon do nich, bo mnie ściska jak widzę T4 na xenonkach, jeszcze piękniej to wygląda.Tak te same soczewy były do T4 tych starszych ponoć ciut różnią się obudowa ale ja nie sprawdzałem. Uwaga ciut trzeba przerobić instalacje elektryczna aby świeciły oba reflektory bo przecież przerabiamy światła z H4 na H7 i H1 a h4 ma dwa żarniki w jednej żarówce i nie mogą świecić razem, wiec instalacja ciut inna i trza przerobic. Nie żałuje ani złotówki wydanych na nie. Szukajcie a znajdziecie naprawdę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny są kosmiczne, jedna sztuka kosztuje 600-750 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarownik3, co Ty przerabiałeś w elektryce? Zakładasz soczewki, podpinasz i już świecą. Nic nie trzeba przerabiać. Ja na swoje soczewki polowałem prawie dwa lata, ale jak są to są.

Czarne z krzyżem na długich światłach, a obudowa pomalowana w kolor samochodu, do tego grill ABT. Mi się podoba ;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności