Skocz do zawartości
Gość Vertical

Sruby ślimakowe - osłona pod silnik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vertical

Witam, kupiłem osłony pod silnik i skrzynie biegów (Przykladowa osłona )

 

niestety nabyłem je bez odpowiednich śrub mocujących (z tego co wiem sa to śruby ślimakowe).

Gdzie można kupić te śruby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś sklep z takimi dupieryłami /ewentualnie ASO

 

albo zwykła śruba, nakrętka, 2 podkładki - a co zostanie to zeszlifować i się trzyma :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie można kupić te śruby?

 

Np. na allegro, u użytkownika eptoyo, są na tej aukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do przykrecenia oslon potrzebne sa sruby roznego rodzaju (nie sa wszystkie takie same). dobrze jest w aso zapytac o numer czesci i poszukac gdzie taniej. ja sprowadzalem przez warsztat - nie mialem czasu ani ochoty by bawic sie z tym na wlasna ręke. wolalem zaufac fachowcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item248486421_zestaw_spinek_montazowych_oslona_passat_b5_a4.html

proponuję zakup z tej aukcji, sam również u niego dokonywałem zakupu tych spinek, jest to komplet do umocowania osłony pod silnik,

pzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VERTICAL Ja do swojego Pasia kupowalem w ASO i placilem cos 7-8 zlotych za sztuke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie na Wolskiej przed Elekcyjną, tam był kiedyś w okolicy salon samochodowy - chyba mazdy Karolina Car Company jest taki sklep w pawilonie na Ip. ze spinkami do każdego samochodu.Tam kupowałem swoje spinki.Polecam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem coś takiego w Norauto. Były pakowane jako 2 śuby + 2 spinki za coś ok. 14 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nabyłem je bez odpowiednich śrub mocujących (z tego co wiem sa to śruby ślimakowe).

Gdzie można kupić te śruby?

>

>

Ja kupiłem w ASO, początkowo brałem takie duperelki z Alledrogo, bo bylem owładnięty legendą drożyzny w ASO, dopóki nie poszedłem i nie sprawdziłem. Okazało sie, że cwaniaki sprzedają części z narzutem 2-3zl (plus wysyłka) do cen firmowych. Kupiłem zaślepkę progu i konsoli, przepłaciłem strasznie (procentowo)! Tak więc najpierw sprawdź. :-D

pzdr

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa trzy rodzaje spinek a koszt jednej w ASO Ignaszak to 8,50 zł/sztuka dla jednych mało dla drugich dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sa trzy rodzaje spinek a koszt jednej w ASO Ignaszak to 8,50 zł/sztuka dla jednych mało dla drugich dużo.

 

Ja nagubiłem ich już sporo, jak śruba już leciutko "nieświeża" to trzeba uważać żeby dobrze dokręcić - ze dwa razy osłona mi się środkiem odpięła - teraz przód, pod zderzakiem mocuje śrubami, nadkola oczywiście tez a całą reszte zwykłymi plastikowymi opaskami (pośrodku trzeba mieć albo długą opaskę albo połaczyć 2 - 3 krótkie). Trzeba mieć mały zapas - ale jak dla mnie wychodzi taniej, mało profesjonalne ale jest równie skuteczne a przynajmniej wiem że nie połamie osłony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystrzegajcie sie sklepu WIRTUAL z Warszawy z oslonami mi juz poszla sie jeb... po dwoch tydodniach nie polecam zakupow u niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystrzegajcie sie sklepu WIRTUAL z Warszawy z oslonami mi juz poszla sie jeb... po dwoch tydodniach nie polecam zakupow u niego

 

Kupiles ze spinkami? Potrzebuje kompletu spinek bo oslony mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiles ze spinkami? Potrzebuje kompletu spinek bo oslony mam

tak kupilem ze spinkami ale spinki sa mi potrzebne

jesli chodzi ci o same spinki to sa w porzadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne spinki są dostępne w zwykłych sklepach moto, jeśli zaopatrują się w towar z http://www.romix.pl/ . Poszukajcie tam są różne spinki, plastiki i inne pierdołki, nawet wyszukiwarka po modelach jest.

 

pzdr

zyggy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAKIE MAJĄ NUMERY SERYJNE TE SPINKI DO OSŁONY? Kupiłem cały zestaw ale niestety plastikowe, więc wolę w sklepie kupić oryginalne.

 

sdf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności