Skocz do zawartości
Gość Stasys2

V-Tech kontra Masters

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marewel

Cos slyszalem ze Masters potrafi zrobic lipe.Wszyscy tunerzy mowia ze niby kazdy klijent ma indywidualny program,a tak naprawde wszyscy wala gotowce poza rogalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cos slyszalem ze Masters potrafi zrobic lipe.Wszyscy tunerzy mowia ze niby kazdy klijent ma indywidualny program,a tak naprawde wszyscy wala gotowce poza rogalem.

 

Wszyscy???? :cisza:

Nie to ze bym mial cos do Rogala bo bardzo dobre softy pisze ale bez przesady Panowie....

nie generalizujcie.

Masters zawsze mial mocne softy z depnieciem od razu...jednym sie to podoba drugim nie. Ja naleze do tej drugiej kategori i wole moment rozlozyc na obrotach by sie auto wyzej krecilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hteb

rob555 - widziałem parę Twoich projektów i o to właśnie chodzi... Nm rozciągnięty jest podstawą... jednakże jest to kwestia tego co kto lubi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość felga

Miałem do czynienia tylko V-tech i tylko o nich do tej pory słyszałem, więc mogę powiedzieć, że ich Chipy się sprawdzają w momencie jak się nie kupuje ich z trzeciej ręki. Najważniejsze moim zdaniem jest legalne, firmowe oprogramowanie, bo inaczej można sobie auto uszkodzić. Takie ma zdanie kierowca z 2012 roku, bo wpisy tutaj są nieco stare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem na programach V-techu jednak na programach Mastersa nie raz i nie dwa :)

 

I powiem że Mi pasuje to co robi Pan Marek.

 

Ale nie wszyscy muszą to samo lubić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności