Skocz do zawartości
Michal1980

Wymiana plyty CD z nawigacja na nowa

Rekomendowane odpowiedzi

Moja plytka z nawigacja jest nieco porysowana i czasem sie zdarza, ze odczytuje dosc dlugo zadany adres i pomyslalem sobie, czy moznaby wymienic te plyte (oryginalna oczywiscie) na nowa? W koncu chodzi tylko o nowy nosnik, ktory kosztuje gora 5 pln wiec taki Blaupunkt nie powinien robic problemow co?

Zwrocic sie do nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze płyta "chodzi" to możesz ją legalnie skopiować dla własnych potrzeb :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuczlaw, probowalem, ale nie odtwarza mi nic skopiowanego :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blaupunkt nie powinien robic problemow co?

Zwrocic sie do nich?

spróbuj, przecież w mordę za to nie dadzą choć wątpię by to wyszło :583: koniecznie daj znać jaką odpowiedź otrzymałeś.pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michal,skopiuj i nagraj ale z predkoscia jak najmniejsza

u mnie dziala :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by tak bylo. Kupil bys Polske z 2003 roku za grosze i niech ci blaupunkt wymieni. nie sadze by oni mieli jakies stare plyty na wymiane, a w koncu porysowałes ja w wyniku exploatacji tak jakzuzywaja sie filtry czy inne zeczy. nosnik nie kosztuje 5zł, nosnik kosztuje blaupunkta 0,000001zł, blaupunkt tego nie kupuje na giełdzie komputerowej, tak jak wyprodukowanie całej masy innych pierdół do aut. radze skopiowanie i zrobienie obrazu na przyszlosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gps_sys

jesli plytke kupilbys w niemczech to przy pokazaniu dowodu zakupu byloby to wymienione. w przypadku plyt jest troche inaczej niz w przypadku filtrów czy czesci do aut. placac za plyte kupujesz jakby "licencje" a co za tym idzie prawenie masz prawo starac sie o wymiane na taka sama plyte. ( inaczej co roku z nowym wydaniem pojawialaby sie spora grupa osob ktorym nosnik sie porysowal)

w PL uslyszysz pewnie ze to uszkodzenie mechaniczne i nie podlega wymianie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpena

Nie bardzo wiem po co odrazu wymieniać. Są firmy które za 10zł zregenerują Twoją płytę po takim zabiegu płyta wygląda jak nowa.We Wrocławiu mogę to załatwić za całe 5zł :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności