Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko mam: poprzednio miałem navi MFD typ A ale się jej pozbyłem. Antena GPS została. Teraz kupiłem taką samą navi ale model D i już ta sama antena nie pasuje (!) Jest inna końcówka. Tą którą posiadam w antanie GPS ma wtyk SMB (żeńska), a w navi D jest również końcówka żeńska (!). Wszędzie pisze, że do mfd jest wtyk SMB a tu się okazuje że bardziej pasuje MCX, który z założenia przeznaczony jest do garmina.

 

Wtyk w MFD wygląda mniej więcej tak:

mcx-conn.jpg

 

Edit 26.09.2007

Tu jest dobre zdjęcie przedstawiające ten wtyk.

navi1.jpg

 

Jaka antena będzie do tego pasowała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to wyglada na SMB wlasnie, bo FAKRA ma dodatkow dwa sledzie prowadzace wtyk. a tu nie ma nic takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojechałem na zwiady do sklepu GPS no i kolo po analizie stwierdził... WICLIC. Wtyk stosowany w SONY, Becker, JVC, Comand.

 

wiclic.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko na tym drugim zdjęciu nie widać tego wtyku bo ..... jest w górnym prawym rogu pod tym czarnym zapieciem które go zabezpiecza przed wysunięciem i jest na 100 % SMB

navi1kb3.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak masz antene GPS na SMB to wiem, to radio mozesz podlaczyc do tego duzego wtyku tez. sama wtyczka kosztuje 2-5zł i zarobisz ja bez problemu do kabla. zdarzaja sie kable łaczone ze mozna w VW dokupic lacznik, - to ok 60zł kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne. Błędem było to, że nie zauważyłem tej wtyczki od GPS pod tym czarnym ustrojstwem i potraktowałem wtyczkę od TMC jako wtyczkę od GPS (widoczna na dole po środku). Wpiąłem i teraz hula aż miło. Dzięki za otwarcie oczu :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec

Mam pytanko. W Twojej nawi sa jakies wyprowadzenia z din na gniazdo zmieiarki. Mozesz powiedziec co to jest.

Bo w mojej nawi problem jest nastepujacy..:

Nawi nie dostaje sygnału predkosci pojzdu

00625 Vehicle speed signal

03-00 no signal

czy te Twoje żółte kabelki sa od tego..?

z góry dziekuje :vw::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz dokupić adapter Plug&Play. Bez tego nie odpalisz navi. Montaż banalnie prosty a koszt 50zł. Właśnie te żółte kabelki są od tego adaptera.

 

Adapter Plug&Play na Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy moze ktos Was ma jakis schemacik do adaptera Aux-in do navi mfd ver.d. Znalazlem takie cos na allegro http://www.allegro.pl/item302904746_adapter_aux_in_vw_audi_seat_mfd_f_vat.html tylko moim zdaniem taki kabelek nie jest az tak zaawansowany technicznie zeby kosztowal 100zl. Wiec jest moze ktos kto zrobil sobie takie kabel i udzieli wskazowek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności