Skocz do zawartości
Gość menfisco

Zmiana języka w nawigacji PASSAT 2007 B6 MFD2

Rekomendowane odpowiedzi

To jest RNS510 poszukaj sam, masz kilka watkow o RNS510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Proszę o zweryfikowanie: Mam passata b6 z 2005 roku z navi (srebrne przyciski), mfd2 dvd i takimi info:

1k0035198C,

HW-HU: d1/0828

Jak sądze jest to wersja C, proszę o polecenie softu z PL wersja 30 do konkretnie tej wersji navi.

 

Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Navi masz MFD2 DVD (ver. C) szukaj u rrafalek-a softa do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Jutro skoczę po płytki CD i wypale soft i UNLOCK.

 

Jest jakiś szczególny moment aby wrzócić płytkę z softem, czy po włączeniu navi umieścić w czytniku, jest jakaś procedura?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu wkładasz płytkę z softem zacznie się instalować automatycznie, później postępujesz zgodnie z poleceniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki wszystkim

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę nagrać soft na DVD zamiast na CD-R, niestety udało mi się dostać tylko DVD ale za to Verbatim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ... mam problem z mfd2dvd po wgraniu softu pokazało sie uszkodzony moduł gps navi wersja B a soft wgrałem C ,ma może ktoś soft do mfd2dvd wersja B

 

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kowaw

Witam

czy ktoś posiada wersję softu A do MFD2 DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!

 

Soft i Unlock, dzięki kolegom z Forum (szacunek), bez problemów nagrałem na płytkach DVD Verbatim z prędkością x1 w ImgBurn.

Mapa natomiast v8 z lektorem PL też działa nagrana na TDK dwuwarstwowej w ImgBurn z prędkością x2,4 (minimum) ,z tym że przy próbnej jeżdzie zauważyłem, że lektorka coś kręci o wrzóceniu innego nośnika bo coś z trasą nie tak, ale wydaje się wizualnie na mapie, że prowadzi dobrze. Tak że jeśli jakieś ale to tylko do lektora. Być może że coś można z tym zrobić (prośba do kolegów o opinie na ten temat).

 

Pozdarwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zainstalowalem i wszystko jest ok polecam :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak wgrywam nowy soft i mape po polsku, to ten jezyk pojawia mi sie do wyboru, czy bede mial tylko pl? Jak nagram po pl, to bede mogl zmienic na ENG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podmiana plików z lektorem PL, nie powoduje tego, że zamiast angielskiego/niemickiego jest polski? Język menu radia też jest do wyboru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A podmiana plików z lektorem PL, nie powoduje tego, że zamiast angielskiego/niemickiego jest polski? Język menu radia też jest do wyboru?

Ja mam do wyboru, mogę zmienić na angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bsmart

witam,

w passacie z 2007r mam nawi MFD2 DX z softem 5.15, pobrałem z neta firmware razem z j.polskim, (bo słyszałem, że lepiej wgrać najnowszy firmware niż same menu PL), no ale niestety soft z pliku to 5.11 z 2004, a ja mam soft 5.15 z 2005 więc nowszy. Pytanie brzmi, co powinienem zrobić aby odblokować navi i korzystać z najnowszych map i skąd uzyskać nowszy firmware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pojawił się jakiś nowszy soft PL do rns mfd2 dx niż 5.11 z 2004 roku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności