Skocz do zawartości
Gość menfisco

Zmiana języka w nawigacji PASSAT 2007 B6 MFD2

Rekomendowane odpowiedzi

Może wiecie w czym problem;mianowicie posiadam navi DVD w pasku mam menu PL i ten plik do lektora,posiadam mapę V7 i nie wiem jak właczyć lektora PL ,np. gdy właczam kazdy inny jezyk włoski ,niemiecki,chiszpaniski gada jak powinno a jak włączam jezyk polski gada po angielsku.Czy to sam problem mapy jaką ściagnołem czy coś innego???sama mapa działa i jest dokładna V7 ale bez lektora PL jak na razie:(

Edytowane przez nieustraszony6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angielski metryczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Prosze fachowcow o rozwiazanie watpliwosci: passat b6 z 2007 rozku z navi mfd2 dvd i takimi info:

1k0035198C

HW-HU: d1/0828

 

Chcialbym spolszczyć ten sprzet i odpalic na nim V7. Co powinienem wgrać, gdyż po wrzuceniu spolszczenia MFD2_DVD_PL_z zaokrąglonym frontem (Passat B6, Golf V, Touran, Eos) ;wgrywalo sie 50 minut; nie mam mozliwosci wyboru języka (niepodsiwetlone menu SPRACHE) i jest tam ustawione american (metric). Menu jest po niemiecku, ale może wersja navi jest z USA? Chociaz 0828 wskazuje chyba na EU? Sam juz nie wiem... Mogę zrobić w ten sposób:

1. wrzuce soft 0030

2. Spolszczenie MFD2_DVD_PL_z zaokrąglonym frontem (Passat B6, Golf V, Touran, Eos)

3. unlock

4. mape V7?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak źle zazwyczaj ktoś się odzywa napisz konkretnie jaką navi masz a zmienimy język i lektora na pl ;)

 

 

Da sie cos z tym zrobic? RNS 300 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angielski metryczn jak kolega podrzucił u mnie w pasku smiga jak tallala jestem super zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam paska b6 2007 mfd2 dvd z multifunkcyjną kierownicą

bardzo bym prosił kogoś kto wgrywał spolszczenie do takiego zestawu o podanie wersji softu który to obsłuży posiadam kilka spolszczeń ale nigdzie nie natknołem się na konkretne informacje co i jak. Proszę o jakiś link .dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a jak włączam jezyk polski gada po angielsku

 

Moze niderlandzki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość agent

jarek jaki masz typ nawigacji bo mam tak jak ty i potrzebuje spolszczenia i jakiejś dobrej mapki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)

Czy ktoś posiada sprawdzone spolszczenie do MFD2-DVD na bazie softu 0030? Za odp z góry dziękuję i pozdrawiam. Michał

 

Obecnie wypróbowałem PL menu na sofcie 0028 i ogólnie jest dobrze :bleble

 

Chcialbym spolszczyć ten sprzet i odpalic na nim V7. Co powinienem wgrać,

1. Wgrywasz to spolszczenie (ono jest już z softem)

2. Unlock

3. Wkładasz mapę (o ile masz dobrze nagraną ;))

4. I dopiero po tym wszystkim zmieniasz język (ja ma dostępny Polski), jak chciałem zmienić po wgraniu samego softa + pl menu to też miałem niedostępną zmianę języka dopiero po wgraniu unlocka + mapa, język polski ruszył :) Pozdrawiam.

P1080896.JPG

P1080897.JPG

P1080898.JPG

P1080899.JPG

Edytowane przez Michał2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

FORUMOWICZE POMOCY!!!

 

Załadowałm soft v30 z polskim menu, wszystko przebiegło prawiodłowo. Wkładam płytę z mapą i chcę zmienić język manu i NIE MOGĘ. Funkcja zmiany języka nieaktywna!!! Co jest nie tak, co robię źle? FACHOWCY OD NAVI!! POMOCY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
chcę zmienić język manu i NIE MOGĘ

 

A unlok byl ,plyta oryginalna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vviking

witam - pierwszy post na forum - przeczytanych kilkadziesiąt

cel: polskie menu w navi i polski lektor + jakaś świeża mapa (teraz mam V6)

sprzet: passat 1.9 tdi 2008 ;na pokladzie czarnobiala navi RNS 300 z jednym pokretlem na srodku.

pytanie: czy istnieje wersja pl na tą navi? na forum powtarzają się wątki odnośnie MDF2, nic na temat RNS 300 - a może to samo?

Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć w tym temacie, ktoś już przebrnął przez problem? Może jakaś krótka instrukcja + przydatne linki

 

ps. w zamian mogę pomóc w zabawie z wbudowaną navi w renault safrane II :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1

Witam serdecznie!jestem nowa i mam wielką prośbę,mam radyjko RNS 300 i pytanie czy można wgrać do niego menu po polsku,lektora i mapy.Posiadam płytę niemiecką do tej nawigacji .Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka niemiałem jak dotąd do czynienia z RNS 300 ale z tego co czytałem jest możliwość wrzucenia polskiego menu ale trzeba ingerować w pamięć flasch a to może zrobić elektronik posiadający odpowiedni wsad do tej pamięci.

Pozdrawiam Rafał

 

---------- Post added at 20:51 ---------- Previous post was at 20:27 ----------

 

Może tutaj

http://navi-forum.pl/index.php?sid=42b6ee5387d259f8096d4c1bb6e045d4

coś więcej będzie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę o pomoc zmiany języka do RNS300 nie mam oryginalnej płyty a ten język nederlandzki jest nie do zakceptowania

może ktoś pomoże z Lublina jeśli tak dajcie znać na PRIV albo forum

 

szu

Edytowane przez szuwarx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.podłączam sie pod temat.. Mam navi mfd 2 która nie czyta nagrywanych płyt i jest po niemiecku :( z tego co przeczytałęm w tym temacie rozumiem że :

1. musze wgrać jakiegos softa?

2. musze wgrac unlocka?

3. dopiero potem moge zmienic jezyk na polski?

i dopiero wtedy bedzie czytała nagrywane mapy i cd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja wgrałem meni polskie do radia rns 300 ale co z tego jak po polsku nie mówi tylko niemiecki angielski francja włoskie.za usługe zapłaciłem 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.podłączam sie pod temat.. Mam navi mfd 2 która nie czyta nagrywanych płyt i jest po niemiecku :( z tego co przeczytałęm w tym temacie rozumiem że :

1. musze wgrać jakiegos softa?

2. musze wgrac unlocka?

3. dopiero potem moge zmienic jezyk na polski?

i dopiero wtedy bedzie czytała nagrywane mapy i cd?

 

No nie do końca. Nie ze wszystkich nagrywarek czyta mfd2. Ja nagrałem 6 płyt na różnych nagrywarkach i nic, dopiero kolega mi nagrał na swojej i śmiga.

 

---------- Post added at 11:26 ---------- Previous post was at 11:24 ----------

 

Witam ja wgrałem meni polskie do radia rns 300 ale co z tego jak po polsku nie mówi tylko niemiecki angielski francja włoskie.za usługe zapłaciłem 200zł

 

To masz coś zjepane, jedź i niech Ci poprawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

godzina i nauczony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy sprawdzał ktoś soft z 10 postu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności