Skocz do zawartości
jumbol69

Bank Krwi vw-passat.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!!

Zwracam się do Was z ogromną prośbą...

Potrzebne są 4 jednostki krwi A Rh-dla mojej mamy... Oddać krew można w dowolnym miejscu w kraju potrzebne jest tylko zaświadczenie że krew oddana jest na szpital w którym leży moja mama

Jeżeli jest ktoś chętny to proszę kontakt [email protected]

Z góry wielkie dzięki!!!!!

 

Oto Dane

Małgorzata Statucka

63-100 Śrem

Ul.Bema 12

 

adres szpitala:

WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL MIEJSKI im. JÓZEFA STRUSIA

Z ZAKŁADEM OPIEKUŃCZO LECZNICZYM SPZOZ

61-285 POZNAŃ ul. Szwajcarska 3

ODDZIAŁ CHIRURGI OGÓLNEJ I OBRAŻEŃ WIELONARZĄDOWYCH

REGON 000306331 NIP 77813-50-016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał inną grupę to mógłbyś na mnie liczyć.

W razie gdyby ktoś kiedyś potrzebował to moja grupa krwi to rzadkie:

AB Rh -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem na górze, grupa krwi nie gra roli, bo pacjent i tak dostaje taką jak potrzebuje. Jeszcze miesiąc muszę czekać, ale będę pamiętał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:serce: 0 Rh ujemny:serce:

Oddawałem w technikum więc igieł się nie boję, czas sobie przypomnieć uczucie igły w łapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

staram się oddawać co 2-3 miesiące. Jak ktoś potrzebuje zaświadczeń dla konkretnej osoby proszę do mnie pisać na priv.

ARh+ (ale to i tak nieważne, w woju mawiali - sztuka jest sztuka :) )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weronika została odłączona od respiratora, oddycha sama bez pomocy urządzenia.

 

Wszystkim bardzo dziękuje za pomoc.

Edytowane przez Guguś
Poprawa stanu zdrowia Weroniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam oddajecie panowie? Ja oddawałem w tym tygodniu rew, ostatnio osocze, a następnym razem pewnie krwinki :)

 

a tutaj apel z zaprzyjaźnionego forum

 

Słuchajcie mam do Was taką małą wielką prośbę...

 

Mój teść ma raka. Potrzebna jest dla niego krew A1RH+ Duża ilość, bo codziennie musi mieć przetoczenia ponieważ jego organizm jest na tyle słaby

że nie nadarza jej produkować ...

 

Jeśli oddajecie krew, lub macie znajomych, którzy krew oddają, to zapytajcie czy mogliby oddać krew dla niego...

 

Grupa krwi nie jest istotna. Chodzi po prostu o ilość. Krew zostanie wymieniona na A1RH+ , bo teść dostanie tą krew od razu...

Należy również zaznaczyć, że oddaje się krew na płytki. Znacznie skróci to czas oczekiwania na koncentrat dla mojego Teścia, a tu przecież liczy się każdy dzień, każda godzina...

 

Jego dane: Zbigniew Włodarczyk ur. 15.03.1955r.

Centrum Onkologi na ul.Jaczewskiego 7 w Lublinie

 

Zaświadczenia o oddaniu krwi dla mojego Teścia należy przesłać mi na maila: [email protected] Lub też dać znać i podjadę i odbiorę i zawiozę od razu do szpitala

 

Z góry dziękuję wraz z całą moją rodziną .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od prawie 10 lat chodzę co 8 tygodni, teraz z małym poślizgiem czasem jak nie mam z kim dziecka zostawić - ostatnio byłem w sobotę o 8 rano bo w tygodniu wciąż nie pasiło :)

 

Już około 15 litrów mam nakulane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam :serce: B RH+:serce:

POZDRAWIAM WSZYSTKICH KREWNIAKÓW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do osób osób z Lublina i okolic. Bardzo pilnie poszukiwana jest grupa krwi A RH +, ( potrzebne są składniki, nie sama krew!) dla 6 letniej dziewczynki!! Badania oraz pobierania krwi odbywają w DSK na Chodźki! Dziewczynka jest naprawdę w złym stanie! to tydzień DECYDUJĄCY! PROCES BADAŃ WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO- najpierw pobieranie krwi do jednej probówki, i jak jesteś zgodny to albo tego dnia zostajesz na pobieranie, a jak mają jakis zapas to będą do Ciebie dzwonić (to co odzyskują z krwi, może być tylko przechowywane przez 24h! ) Jeśli możesz to włącz się w inicjatywę nr kontaktowy DSK - 81 7185299 lub 81 7430010.

Więcej informacji: http://www.facebook.com/event.php?eid=109079879180464

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:serduchoARh-:serducho

ja oddaje krew od czsu kiedy bylem w wojsku nawet juz 3 ksiazeczki mam pelne:D po ywjezdze za granice zaprzestalem ale bede oddawal zowu jak wroce to nic nie kosztuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prośba do osób osób z Lublina i okolic. Bardzo pilnie poszukiwana jest grupa krwi A RH +, ( potrzebne są składniki, nie sama krew!) dla 6 letniej dziewczynki!!

Skontaktuj się z punktem krwiodawstwa w Opolu. W środę dzwoniłem do nich aby umówić sie na pobranie krwi. Okazało się, że A RH + mają w nadmiarze więc podziękowali mi. A szkoda. Link do punktu http://www.rckik-opole.com.pl/ Powodzenia. Jak trzeba pomóc, to pisz na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie płynie

A Rh + (dodatni)

oddaję od technikum teraz przerwa ale 6L już jest

Edytowane przez independent87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebna jest krew dla mojego znajomego - chory z AML po przeszczepie szpiku. Grupa obojętna. Jeśli ktoś chcę pomóc poproszę o PW - podam wtedy dane osobowe chorego oraz dane adresowe do wysyłki zaświadczenia. Z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich o zapoznanie sie z tematem i ewentualną pomoc

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/110812-Krew-dla-mojej-c%C3%B3reczki-od-3-d%C3%B3b-chorej-na-bia%C5%82aczk%C4%99...

 

 

z góry dziękuję w imieniu kolegi

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Rh- :serducho honorowy krwiodawca od ukonczonych 18stu ;)ostatni raz oddawalem w ubiegly piatek, gdyby ktos potrzebowal walic smialo. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w piątek śmigam oddać krew, jakby ktoś potrzebował B Rh+ jak coś pisać na PW prześlę zaświadczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak ktoś potrzebuję krwi dla siebie , rodziny lub przyjaciół to pisać bo w przyszłym tygodniu jadę do Kołobrzegu trochę upuścić.

Obecnie ponad 17 litrów oddane

''o'' rh +

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował 0 Rh+ to pisać na prv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności