Skocz do zawartości
Gość filaraki

Gwint KW z AUDI A6 avant do passata?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość filaraki

Witam czy gwint z audi a6 kombi bedzie pasowal do passata sedan tdi 2000r??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wyślij im maila z danymi obydwóch aut, dane gwintu, który wariant itd. Czasami różnią się nawet tym, że jedne są do 4x4 inne fwd, wagą silnika itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak powinien pasować,tylko tył może być za wysoko i trzeba będzie obniżać mocniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość filaraki

zeby nie zakladac drugiego tematu zapytam jeszcze o jedna rzecz bo cos szukanie na forum nie wyszlo mi za dobrze. Patrzac na mojego passata (ATJ sedan) wydaje mi sie jakby to byla jakas wersja "cross country" :) jest troche za wysoki, przeswit wynosi min 10cm, poza tym passat w porownaniu do audi A6 mojego taty jest o wiele miekszy i buja nim jak statkiem ( jezdzilem kilkoma passatami i kazdy taki jest). Jakie zaproponujecie mi rozwiazanie? Nie ukrywam ze wolalbym wymienic sprezyny na jakies twardsze i obnizajace, ale czy to cos pomoze przy seryjnych amortyzatorach ( skutecznosc 75%)? Jak tak to jakie sprezyny polecacie?? Drugim rozwiazaniem jest caly zestaw sportowy, jaki polecacie?? Chcialbym dodac ze zalezy mi na komforcie.

z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam filaraki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobnie: bujało mi jak statkiem na falach i mial duze przeswity :dobani: . Ponieważ lubie szybko jezdzić a jestem z podkarpacie i tu zakretow nie brakuje to zalozylem wlasnie gwinta KW(używke).Okazalo sie że z tylu mialem amory wywalone na cud! Nie wiem czy te do ktorych dałeś link to faktycznie nie jest Stage2 , bo moje wygladaja troche inaczej. Jesli one sa w takim stanie technicznym jak i wizualnym to sa warte tej kaski bez mrugniecia okiem. Auto jest twarde ale ja sie przyzwyczailem i jestem napradwe zadowolony :ok: . Nie glebowałem tylko zabardzo swojego żeby sie dało jezdzic po naszych dziurach. A jak do tego załozyłem 17 fele to autko naprawde wyladnialo :hurra: !! Polecam gwinta, chyba ze wozisz dzieci to wtedy moga byc problemy zołądkowe :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość filaraki

za ok godzine jade zobaczyc to zawieszenie czy moze ktos mi napisac szybko na co zwrocic uwage z technicznej strony i na co zeby pasowalo mi do passata atj z 2000r sedan, jakies numery itp, bo nie mam zielonego pojecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie pasowalo. jest to bardzo dobre zawieszenie. jesli jest to KW variant 2gi to przy okazji bedziesz mial regulowana twardosc amortyzatorow. jesli variant1 to tylko wysokosc. Jak bedziesz zakladal tyl, kup nowe gumy oslaniajace na amory. Ja przez to niedopatrzenie musialem 2 razy zmieniac tylne amorki. u gory przy czpieniu zbiera sie syf, ktory wywala simeringi i jest po amortyzatorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie zapomnij że w wariancie II twardość zawieszenia ustawia się przed założeniem ich do autka :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość filaraki

mialem je wczoraj zobaczyc ale koles sie wykrecal, po rozmowie telefonicznej wnioskuje ze lekko kreci moze boi sie ze jestem z tej samej miejscowosci?

Umowilem sie z nim dopiero na poniedzialek po 16, takze napisze co i jak i ktory wariant, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość filaraki

Jestem juz po ogledzinach zawiasu, moim okiem ( nie jestem mechanikiem) jest OK, choc martwi mnie jakby minimalny wyciek oleju poza tym amortyzatora mialy badz nie mialy oslony bo pelno kamieni bylo, nie wiem ktory to jest variant ale wydaje mi sie ze nie I regulacja chyba jest do 9cm tak mi powiedzial koles, poniewaz nie bylem napalony na to zawieszenie to go nie kupilem, prosze napiszczie mi jakie sprezyny sportowe (-40 lub -35mm) najlepiej wspolpracuja z seryjnymi amortyzatorami? nie oczekuje zeby passat pomykal jak gokart tylko zeby byl troszke nizszy i zeby nim tak nie bujalo, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te drugie są ok,bo pierwsze nie pasują,z tym że najlepiej obniżenie -30mm do seryjnych amorów,poszukaj w dziale tuning,właśnie jest temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zregeneruję amortyzatory KW? Polećcie coś z mazowieckiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności