Skocz do zawartości
Gość grzechu75

Tutaj się witamy - Wersja Lubuska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zwirek2

witam ja mam takie pytanie mam pasacika b5 98r 1.9 TDIi niewiem skad zdobyc pilota do uruchomienia webasto ,moze ktos sie tu orientuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu75

uuu.... ciężko będzie, nie orientuje się w ogóle, sorki

ale może popróbuj na allegro poszukać, tam wszystko można znaleźć :)

A skąd jesteś, z jakiego miasta lubuskiego? :)

Zadowolony jesteś ze swojego passacika? Długo go masz, pochwal się nim troche :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość saygon

Ja także jestem nowym posiadaczem passka od miesiąca,narazie poznaje go i coraz bardziej mi się podoba pozdro dla wszystkich Gorzów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu75
Ja także jestem nowym posiadaczem passka od miesiąca,narazie poznaje go i coraz bardziej mi się podoba pozdro dla wszystkich Gorzów

 

saygon a który rok, jaki silnik, pochwal się troche, podaj więcej danych, może jakieś zdjęcia?? :)

ja z mojego też jestem póki co bardzo zadowolony, miałem 6 aut i passacik jest moim najlepszym samochodem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vander
Ja także jestem nowym posiadaczem passka od miesiąca,narazie poznaje go i coraz bardziej mi się podoba pozdro dla wszystkich Gorzów

 

Może tak podłączę sie do tej wypowiedzi i powiem tak: kupiłem passacika w Polskim komisie na niemieckich numerach ( znaczy bez tablic ale sprowadzonego z niemiec) rok 1990 itd....i jestem super zadowolony. Nic nie puka , nie skrzypi, blacha zdrowa, wszystko sprawne......te samochody są o niebo lepsze niż te co jeżdziły na Polskich drogach. Producent samochodu już wiele lat temu pomyślał o wielu roziwązaniach technicznych i praktycznych. Wymieniłem tylko katalizator i strumienicę. Ma piękny gulgot teraz a jeżdzi jeszcze lepiej.

pozdro. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość saygon
saygon a który rok, jaki silnik, pochwal się troche, podaj więcej danych, może jakieś zdjęcia?? :)

ja z mojego też jestem póki co bardzo zadowolony, miałem 6 aut i passacik jest moim najlepszym samochodem :D

 

 

 

 

oki ,oki "grzechu75" passek B5 '99r, kombi w automacie TDI 110 koników,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gripex

No to ja tez sie dopisze :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocturnus_Lupus

Witajcie, :642: chyba większość osób wie że istnieje coś takiego jak portal nasza-klasa.pl, tam też koledzy z forum założyli akademie vw-passat.pl, z podziałem na regiony myślę, że to dobry sposób na to aby się poznać i utrzymać jakiś kontakt ze sobą.

Bo jak chyba wszyscy wiemy łączy nas jedno zamiłowanie do własnego passacika . :)

 

Tutaj macie link do portalu dla regionu lubuskiego zapraszam do wpisywania się

 

szerokości

R_L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bialas17

Mieszkam w okolicach GW. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich od niedawna właściciel passata b5 3b 1,9 TDi 115KM ATJ 2000rok Gorzów Wlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny....czyli JA :)Użytkownik B3 z końca produkcji, reszta w podpisie

 

Stolica Gorzowa zwana Manhattanem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość camel666

Witam.Od kwietnia mam paska B5 1.8T w gazie.Pozdrowionka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wy to tylko piszecie ilu Was jest czy tez organizujcie spociki ??? już pisałem adnotacje aby połączyć nasze spoty ale od was bez odzewu a szkoda...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koledzy z Gorzowa i okolic czy może zakładacie osobny topik na temat "Tu się witamy"? Bo jak na razie to nic na temat spotów. A szkoda bo blisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PASSAT B3 '90 KOMBI

witam wszystkich, mam passata od ponad 2 lat i nie zamienie go na inne autko z tego rocznika.poprostu go KOCHAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paszek2

siema siema kochac to ja wole kobiety ale autka fajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mliko007

z lubuskiego jestem posiadaczem paska znam kolecia ktory dobrze sprawdza paki pod kompem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bajo

Pozdrawiam Wszystkich Bajo z Żar Passat B3 1,8+gaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darkopass

No ja Was tez wszystkich witam. Jestem posiadaczem PASKA od miesiąca i jak na razie jestem zadowolony. Mój Pasek to 1,9 TDI 115 KM z 2002. Jakby co z Gorzowa Jestem. No i oczywiście też Manhattan City

nr tel.691590009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich Bajo z Żar Passat B3 1,8+gaz

 

siemasz koleszko. juz myslalem ze nikogo nie ma tu z Żar a tu prosze bo tyle tych paskow po Żarach chasa :) Pozdrawiam i czekam na jakies foty twojego sprzeta. Moj jest link ponizej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności