Skocz do zawartości
Gość grzechu75

Tutaj się witamy - Wersja Lubuska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzechu75

Jest tu ktoś z lubuskiego lub może z samego Gorzowa Wlkp.?? Wpisywać się,raz dwa... zawsze to można sobie polecić jakiś warsztacik na miejscu, doradzić w trudnych samochodowych sprawach :hurra:

Edytowane przez Sammy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie wpisuje. gorzow. mam dobrego elektryka i mechanika. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu75

witanko, to dawaj tego elektryka i mechanika, gdzie oni przyjmują?

jak masz gg, to napisz mi tam co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czech

Jestem od niedawna posiadaczem passata i wszelkie naprawy wykonałem sam.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gustdelf

Szukam jakiejs myjni, gdzie dobrze czyszcza tapicerke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wojtek_

Od niedwana wlasciciel passata /Gorzów/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuiop

Witam kolegów z lubuskiego.

Jestem szczęśliwym posiadaczem passka od 2-tygodni i jak narazie jestem z niego bardzo zadowolony.

Tymbardziej będzie mi miło skożystać z waszej koleżeńskiej pomocy w sprawie drobnych napraw mojego passka.

Wierzę że koledzy z forum doradzą i dopomogą w każdej kwestji trudnej sytuacji na temat naszych wspaniałych aut.

Pozdrawiam wszystkich kolegów z tego wspaniałego forum :hurra::hurra::hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vander

Witam Też od niedawna jestem posiadaczem Passacika 1.8 na pełnym wtrysku. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość walwaw

Witam serdecznie wszystkich posiadaczy passków z lubuskiego, a w szczególności z Gorzowa, jestem posiadaczem autka tej marki od miesiąca. Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia z passatami, a zwłaszcza z silnikiem diesla z turbo i pompowtryskiwaczami. Będę wdzięczny za wszelkie spostrzeżenia i porady. Nie mam instrukcji do swojego auta, więc będę częstym gościem na forum, jeśli ktoś chciałby podzielić się swoimi uwagami lub doradzić warsztat - jestem zainteresowany.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu75

czołem walwaw !!

Ja też jestem z Gorzowa, mam passka od niedawna, także za wiele nie pomogę ale jakby co to pytaj,będziemy razem kombinować :ok:

Jak tam,zadowolony jesteś ze swojego, to pierwszy Twój Passat?

Ja pierwszy raz mam tą markę i powiem że jestem póki co zadowolony bardzo, super się jeździ, komfort jazdy, super silnik TDi 110 KM cichutki, i przede wszystkim oszczędny, poza miastem spala mi ok 5,2 litra przy jeździ średnio 110-120 km/h a w mieście też nie jest źle ok 7-7,5 litra.

Napisz troche więcej o swoim passku,

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu75

Witaj grzechu75, cieszę się, że odpowiedziałeś na moje wezwanie, mam nadzieję, że zbierze się większe grono właścicieli passków z Gorzowa. Mój, to kombiak z silnikiem 1,9 TDI o mocy 101 KM z 2003 r. Kupiłem go z przebiegiem 96 000 i na razie się delektuję jazdą. Nie ukrywam, że był moim marzeniem od dawna, ale dopiero teraz się zdecydowałem i nie żałuję, pomimo kilku mankamentów. Mam problem z turbiną, prawdopodobnie poprzedni właściciel zawinił tu, bo żałował na wymianę oleju, wprawdzie wymieniał, ale trochę za rzadko, jak wyczytałem, bo używał Castrola EDGE, czyli co 30 tys., a podobno turbina nie lubi za rzadkiej wymiany oleju. Teraz "wyrzuca" mi olej i muszę go uzupełniać. Przy tym liczniku nie jest to zbyt dobry objaw i byłem u znajomego mechanika, ten powiedział mi, żebym na razie jeździł. Tylko drażni mnie to, ale nie będę przecież wymieniał turbiny. Może masz jakiś namiar na dobrego mechanika, albo radę na to ? Wyciek oleju jest na przelewie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki. A może macie ochotę wpaść na spocik grupy zachodniopomorskiej w sumie nie macie daleko ;) Spocik w tą niedziele spotykamy sie na parkingu kolo Reala w Szczecinie. Więcej informacji w naszym wątku spotowym "Jesienny spocik grupy zachodniopomorskiej". Zapraszam serdecznie fajnie byłoby się poznać :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...widze agitacja lysy pełną parą idzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...widze agitacja lysy pełną parą idzie :D

 

no ba :D teraz chłodno więc czy więcej osób tym cieplej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz chłodno więc czy więcej osób tym cieplej :]

Planujesz jakieś grupowe przytulanie? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh 11 list. spocik hmmm brzmi niezle. ale bede bardzo zmeczony po weselu i na pewno nie dam rady. a dziwne by bylo gdybym nie poszedl na nie. bo to moje. :ok:

:vw:

pozdro nastepnym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo to moje.

Gratulacje :hurra: Jakbyś wpadł to byłoby 5 wspaniałych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocturnus_Lupus

Jako użytkownik pasia i obecnie mieszkaniec GW, dopisuje sie do grupy z lubuskiego mam nadzieje, że będzie nas co raz więcej i uda się zorganizować jakieś spotkanie grupy aby wymienić się doświadczeniami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu75

witamy witamy kolejnego passiaka w Gorzowie i jego właściciela Rocturnus_Lupus na tym forumie :hurra:

Też mam nadzieje,że będziemy mogli wymienić się czasami spostrzeżeniami, polecić jakiś dobry i tani warsztat i może w się kiedyś spotkać :)

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności