Skocz do zawartości
Gość tadek1.9

Dopasowanie nowego kluczyka - Kodowanie pilota

Rekomendowane odpowiedzi

@ up

 

Problem polega na tym że w obecnym pilocie muszę dosłownie podejść do auta na 15 cm aby zadziłał , czy jak przełoże transpordery to nie będzie to samo ? , dlatego myślalem by kupić coś takiego z nowym odbiornikiem i pilotem aby zwiększyć zasięg bo jednak czasami jest to denerwujące . Myślalem też może by kupić jakiś używany oryginalny kluczyk tylko problem w tym że scyzoryki są po lifcie , ja mam zwykły klucz nie składany , i jak bym miał brać nowego pilota to wolał bym scyzoryk .

Kolega też miał taki sam jak ja , był u gościa co zrobił mu ale zapłacił jak za zboże 500 zł o_0 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem obudowy kluczyków do B5, niestety nie mają immobilizerów, elektronike przełożyłem grot jest wyfrezowany ale bez immobilizera nie mogę uruchomić samochodu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pastylki też przełóż. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plastik się rożni kształtem, przełożyłem groty, pozostało rzeźba drugiego grota i zaprogramowanie klucza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z zakodowaniem pilota. Mam dwa kluczyki, jeden działa a drugi nie chce. Obydwoma idzie odpalić auto i otworzyć poprzez zamek w drzwiach, jednak jeden pilot działa, a drugi nie. Próbowałem zakodować kluczyki poprzez VCDS Lite, jednak gdy wpisuje wartość 2 i klikam na test, ikonka "save" jest przezroczysta i nie daje się jej wcisnąć. Miał ktoś podobny problem? Może ktoś mi doradzi co mogę z tym zrobić. Dzięki za odpowiedź!

Edit: 

Dodam, że procedura poprzez kodowanie kluczyka w zamku w drzwiach nie działa...

Edytowane przez kris772

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2018 o 18:38, kris772 napisał:

Witam mam problem z zakodowaniem pilota. Mam dwa kluczyki, jeden działa a drugi nie chce. Obydwoma idzie odpalić auto i otworzyć poprzez zamek w drzwiach, jednak jeden pilot działa, a drugi nie. Próbowałem zakodować kluczyki poprzez VCDS Lite, jednak gdy wpisuje wartość 2 i klikam na test, ikonka "save" jest przezroczysta i nie daje się jej wcisnąć. Miał ktoś podobny problem? Może ktoś mi doradzi co mogę z tym zrobić. Dzięki za odpowiedź!

Edit: 

Dodam, że procedura poprzez kodowanie kluczyka w zamku w drzwiach nie działa...

Zawsze możesz tam wpisać zero i później nową wartość. Tylko wtedy trzeba będzie oba piloty kodować po kolei. A błędy co mówią? Jeśli jakieś są, może nie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie że nie działa nic. Nawet kiedy wpisze 0 to i tak nie mogę nic zapisać... Błędów nie ma, więc nie wiem o co może chodzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. posiadam jeden kluczyk do vw pasast 1997. wymieniłem baterie i otwieranie drzwi z pilota nie działa. jest możliwość zaprogramowania kluczyka w inny sposób niz przy pomocy komputera np ze stacyjki ??

obudowa-pilota-kluczyk-vw-golf-passat-jetta-hu66-4310020.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam Passata B5 FL ,2002r.i chciałbym żeby otwierać z kluczyka   za 1 kliknięciem wszystkie drzwi a nie że najpierw klikam raz otwierają się drzwi kierowcy a pózniej drugie kliknięcie otwiera resztę  drzwi.Jak przeprogramować kluczyk żeby otwierał od razu wszystkie drzwi .Z góry dziękuje za pomoc\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Pacjent Passat b5 fl 2001 1.6 102km kombi.
Problem z dorabianym scyzorykiem w B5 FL 2001, kluczyk dorabiałem 4 dni temu bez problemu działał , otwierał,zamykał drzwi , otwarcie bagażnika auto odpalało wszystko ok , okazało się ze uszkodzony mam stycznik w zamku od kierowcy strona Lewa tak wiec postanowiłem zakupić zamek , wymieniłem zamek wszystko super działa na oryginalnym kluczyku lecz jednak dorabiany klucz odmówił posłuszeństwa co to znaczy , nie da się otworzy samego bagażnika , centralny otwiera zamyka normalnie lecz odpalić auta już nie nie da , miga kontrolka auta z kluczykiem na zółto , podłączyłem tani kabel i polskiego vaga błąd 1176 klucz za mały. Jakieś pomysły ?
Zamek Niemieckiej formy SKV jak pisze z oryginalnym kluczem zero problemów

Dorabiany klucz był długo przekręcony w drzwiach ponieważ dzięki niemu wyciągałem wkładkę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w wypadku kiedy jest tylko jeden kluczyk i on przestał działać z centralnym. Jest szansa go zaprogramować niemając zapasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności