Skocz do zawartości
PASEK?????

anglik- lusterka?

Rekomendowane odpowiedzi

A czy przy sterowaniu lusterkami nie regulują się dwa razem bo ja tak mam jak ustawiam lewe to ok jak prawe to dwa chodzą

Czyżby anglik? Bo w wersjach europejskich jak ustawiasz lewe lustro to razem ustawia się prawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anglik ale właśnie mam tak jak piszesz reagują dwa czyli jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja wrzucilem do swojej b5 lustereczka z b6 mam jednakowe i z kierunkami nadodatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z B6? A trójkąty mocujące pasowały ?! Przecież tam jest inny kształt?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wszystko pasuje mocowania sa te same tylko lustra maja inny kształt no i tylko trzeba doprowadzic kierunki z blotnikow a tak to wszystko pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupiłeś z B5 FL, a sprzedawca napisał B6, jak często B5 FL nazywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kupiłeś z B5 FL, a sprzedawca napisał B6, jak często B5 FL nazywają.

 

Też to obstawiam na 100% niektórzy są niereformowalni co do tego pisania B6 na B5 FL. A co do Lusterek z B6 prawdziwego to na oko odrazu widać że te trujkąty ja pisze skniwasserball są inne ( większe ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: Gdzie można kupić lewy (kierowcy) adapter do lusterka bo mam angielskie i nie mam pełnej regulacji, a na allegro są tylko do rocznika 00r???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prawdopodobnie nie potrzebujesz żadnego adapteru.

Rozkręcić trzeba lusterko i wewnątrz kapy powinien być "palec"ograniczający ruch lusterka w poziomie.Skrócisz go lub odłamiesz i będziesz miał większy zakres regulacji.Ja ten "palec" zanalazłem dopiero po wymianie lusterka na europejskie.

Pamiętać trzeba o tym,że profil zwierciadeł jest też inny.Przynajmniej mi się tak wydaje patrząc na swoje stare angolskie lustra.

Edytowane przez darius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie da się przerobić regulacje lusterek tak aby L sterowało lewym a R prawym da się jakoś pozamieniać piny? Mam przekładke z angola niby to mi nie przeszkadza ale jeśli by się dało przerobić byłoby super:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Da się.

 

Wyciągnij sterownie lusterkami z tapicerki, ściągnij obudowę, na płytce masz 2 rezystory (na górze i na dole), przelutuj je miejscami.

Będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przeczytałem cały ten temat i zastanawiam się, czy koledzy którzy zakładali lusterka od anglika na europejskie adaptery mieli lusterka z kierunkami czy zwykłe duże lusterko. Ja właśnie kupiłem angliki z kierunkami i nie mogę sobie poradzić z przekładką na stare adaptery, a na angielskich nie mogę wyregulować tak, żebym widział auto. Może ktoś ma pomysł jak to rozwiązać. Czy adaptery zwykłych lusterek są inne niżtych z kierunkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy adaptery zwykłych lusterek są inne niżtych z kierunkami

 

są inne i nie da rady ich wykorzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jest możliwość dokupienia tego gdzieś. Wie ktoś, gdzie?

A może macie jakiś inny sposób na przerobienie tego tak, żeby wszystko dało się wyregulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gery-tm

Zrobiłem tak jak mówicie żeby przełożyć ten adapter z małego lusterka (europejczyka) do dużego (anglika) to działa w 100% i nic więcej nie trzeba robić, i jest pełna regulacja tak jak oryginał Europa .wielkie dzięki.... teraz ładniej wygląda niż z tym małym lustereczkiem

:fajny:kumple:kumple:kumple:kumple:kumple:glaszcze:glaszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie w tym temacie. Chce kupić angielskie prawe lusterko ,założyć je do mocowania (trójkat) orginalnego europa jakie mam teraz. Jest dość dużo ich ale do B5 a ja mam B5FL i z tym zwiazane jest moje pytanie czy lusterka b5 i b5fl sa takie same ? chodzi mi o ksztalt ?

 

pzdr Yamaha0014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy lusterka b5 i b5fl sa takie same ?

 

są takie same aczkolwiek może być inna wtyczka do podłączenia lustra ale zawsze można ją podmienić z małego lustra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy tez tak macie ze to małe lusterko nawet na max skreconym szkłem nie pokazuje poprawnie ? ja az musze go składac na sprezynie zeby cos widziec :grrr:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności