Skocz do zawartości
pakafoto

Wymiana szyberdachu

Rekomendowane odpowiedzi

Mi niedawno się zesrał i tak sobie w brodę pluję że nie posmarowałem i może miał za ciężko...

Żeby Cię :kumple pocieszyć mój poprzedni smarowałem często i tak czy siak się zesr...ł :( pewno błędem było , że przez zimę go tylko uchylałem do góry , a nie otwierałem :debil . A tak po zimie pierwsze otwarcie i trach :rozpacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta zasada - nie dotykać zimą. Kiedyś jak miałem b4 to po prostu na zimę odłączałem wtyczkę żeby mi przypadkiem żaden pasażer nie otworzył. Te suwaki są z dur-aluminium i pod wpływem temperatury stają się kruche i pękają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimą można dotykać (w końcu mamy ogrzewanie) tylko należy raz, że sprawdzać tą "nieszczęsną" gumkę a po drugie skrócić (spiłować) tulejkę osi konika tak by przy zamykaniu-zasuwaniu otwartego szybra nie nastąpiło jego "zakleszczenie" o dach,zarysowanie powłoki lakierniczej i ew.spalenie silnika czy co najmniej bezpiecznika.Tu na forum około 2 lata temu o tej tulejce pisałem ale teraz nie mogę znaleźć tego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosta zasada - nie dotykać zimą.

Nie do końca mój szyberdach po zimie pierwszy raz otwarty na wiosnę i trach :( (furak okazjonalnie śmiga w zimie do tego zawsze !! stoi w garażu ;) )

 

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kolega Ormowiec mógłby odświeżyć fotki z procedury wyciągania podsufitki / szyberdachu.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ormowiec dawno się nie logował, nie liczyłbym na odświeżenie fotek przez niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności