Skocz do zawartości
marecek

1.8T 300hp project [stage II: 306 koni]

Rekomendowane odpowiedzi

Marku, sory że tak się czepiłem twojego IC ale mnie kręci :D . I teraz - z prawej strony nie miałeś problemu z montażem bo wypadł SMIC, natomiast jak zrobiłeś to z lewej? Czy orurowanie puściłeś do turbo, czy też tą gięrą zastąpiłeś nową samco? Jest tam mało miejsca by ją wyprowadzić, a widzę że u ciebie poszła nad przewodami klimy,,, mnie spasowało pod, i później puściliśmy gumowym do góry. Jak jest to rozwiązane u ciebie?

 

Czekamy na nowinki po programie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu musiałby się Łukasz wypowiedzieć. Nie wiem czy to nie jest opatentowane... ;)

 

Na fotach to wygląda tak:

 

ic2.jpg

 

ic1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyraznie potrzebne mu strojenie i sprzeglo, bo filmik nie pokazuje co w aucie drzemie. jak zrobisz te 2 rzeczy i opanujesz jazde, to wskazowka bedzie zapierniczac 2 razy szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.206club.net/media/gt28rs1bar_2.wmv

jeszcze jedno podejście. Na pierwszym filmie widać jak mi się koła ślizgają. Na tym jest pełna trakcja... od 50 do 100 na II ogień aż miło jak nic się nie ślizga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZoLtaR_

hej Marek jak tam passat? ;) Orurowanie ze sprezarki wedruje pod podstawe reflektora, skreca kolo osuszacza klimatyzacji i wedruje pod belka zderzaka prosto w IC. bardzo prosty odcineki moze z dwoma zakretami po 45st. widze ze pasek zapina ciekaw jestem wykresu po strojeniu. jak tam wydech? juz sie przyzwyczaiłeś?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tam wydech? juz sie przyzwyczaiłeś?

bardzo śmieszne, bardzo ;) Szykuj drugą taką puszkę i kombinuj jak ją upchnąć po drugiej stronie ;) bo łeb urywa...

 

Rozkręciłem na MBC do 1.1... zero trakcji na 2 biegu, piszczy na 3... muszę w końcu zmienić kołpaki na jakieś opony normalne. Szykuj opis na sr, bo masz się czym pochwalić. Jak będziesz opisywał projekt (jak już go wystroję i zrobię foty na kołach) to przypomnij chłopakom z sr, że to ten passek co mu RS6 nie mogło uciec ;):D Będą wiedzieć o co chodzi... :]:)(kill na kołpakach -> niesamowita frajda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no Ziomus, widze ladna sztuka sie pojawila na miescie:)

 

zdzwonimy sie jakos na dniach...

utawawiac Cie z A4@GT28rs?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdzwonimy sie jakos na dniach...

utawawiac Cie z A4@GT28rs?

 

ustaw. Ośki nie chcą ze mną jeździć ;) A chętnie zobacze ile mi jeszcze brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to trafiłem na ten wątek przypadkiem, ot tak jakoś i zaczałem czytac od 5 strony. Po przeczytaniu dwóch postów opadła szczeka :eek: i szybko przeszedłem na 1 strone :)

 

Jestem pod wielkim wrażeniem :)

Mam nadzieje, ze będziesz na ogólnopolskim i że bedzie mozliwość obejrzenia tego hmm...monstrum :D z bliska. pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno będzie i teraz już nie będzie problemu z dogonieniem ekipy uciekającej do spały po katowickiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy bedzie dostrojony :> ?
niedługo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nawet w tej chwili :)

 

na pewno będzie i teraz już nie będzie problemu z dogonieniem ekipy uciekającej do spały po katowickiej ;)

 

 

jesli pojade to problem sie pojawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chyba ponownie zatargam B3 także nie wierzę że nie dasz rady czymkolwiek byś nie jechał ;) Jak ekipa dopisze to wezme oba auta.

 

A tak w ogólę to rezerwuję jazdę próbną mareckowozem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogólę to rezerwuję jazdę próbną mareckowozem ;P

 

 

to jestes 165723... dać numerek? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja...

na razie obstawiajcie czy uda mi się nim pojeździć w kwietniu, czy może już w maju... W tym tygodniu już jazdy nie będzie. Do wymiany:

- świece (nie wydalają 1.5 bara...)

- cewki (j.w. - od razu wszystkie do wymiany)

- mbc - puszcza ciśnienie, prawdopodobnie wystroi się na N75, a eksperymenty z MBC będą później

- filtr powietrza na większy (ta locha co jest ma za niski przepływ ponoć...)

- zawód DV (seryjny plastikowy nie wytrzymuje więcej niż 1.3 bara ;) )

a później jeszcze "tylko" sprzęgło... może do zlotu już (jeszcze) będzie jeździł ;)

 

a ja najwcześniej w drugim tygodniu kwietnia będę spowrotem w kraju, żeby przypilnować tematu :(

aaaaaaaale noga swęci, żeby coś podeptać, no... :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

organizuj ze stanów DV Forga. olej mbc. niech napisza program bez mbc.

 

świece montuj ngk bkr7e-9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t_0001151.jpg

do czasu pojawienia się nowego sprzęgła...

286KM@340Nm

... to wszystko przy 1.05 bara ;)

więcej na razie nie da rady, bo auto odfruwa... problemy z trakcją są masakryczne :( 1-2 piszczy... na III biegu odjeżdża już sprzęgło :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladnie.

 

organizuj sprzeglo i lec po Nm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byle tylko doturlać się do pierwszego, bo mnie auto finansowo na łopatki rozłożyło już... sprzęgło na maj planuję dopiero :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności