Skocz do zawartości
marecek

1.8T 300hp project [stage II: 306 koni]

Rekomendowane odpowiedzi

Po dwóch latach passacior znów jest na kółkach! W najbliższym tygodniu mam okazję odwiedzić nowego właściciela (może da się przejechać ).

Marku, napisz (krótką) relację z tego spotkania, a może masz jakieś foty? :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to super zdaj relacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr3gu, obadaj daty... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za kotleta , ale interesuje mnie informacja czy ta moc była generowana na Ori słupku awt ? Bez kucizny , 

Edytowane przez Tomasz7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej jest...

auto ma już blisko 100.000 na tej mocy zrobione i nic... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szacun, kupiłem a4 z awt i wpadłem na ten temat. 

Mam do Ciebie pytanie czy sprzęgło z awt pasuje z dwumasą czy dwumasa zostaje Ori z awt , a tylko docisk i tarcza z awx. Orientujesz się może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie podpowiem, bo u mnie było 228mm na seryjnej dwumasie i docisku sachsa sport było jak auto zmieniało właściciela... Ogólnie to o ile nie wściekasz się z każdych świateł to oryginalna dwumasa spokojnie daje radę. W tym aucie nie masz 400Nm przy 2000RPM, więc nie trzeba rezygnować z komfortu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprzęgło bierze już wysoko, dlatego szukam możliwości . Na forum a4 wyczytałem że do awt pasuje sprzęgło z awx czyli TDI 130 KM , tam docisk jest mocny jak to w dieslu , tylko nie wiem czy dwumasa zostaje z awt czy też awx. Oczywiście jeśli nie ma potrzeby to nie wywalam dwumasy bo po co. 

Edytowane przez Tomasz7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwumasy nie musisz ruszać. Docisk z AWX i tarczę warto obić kevlarem i duży Nm zniesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności