Skocz do zawartości
kubotek

[B5] Rozmieszczenie i opis bezpieczników i przekaźników

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo dziekuje , zawsze sie przyda taki opis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi, jeśli ktoś wie - do czego jest ten bezpiecznik, bo nie ma tego w żadnych opisach - czemu on odpowiada :?

 

img77679is1jkra8.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem nowym użytkownikiem Passata jak i tego forum ;) więc mam pytanie odnośnie bezpieczników.

w/g rozpiski na początku tego tematu bezpieczniki 32 oraz 34 są od sterowania silnikiem, jednak u mnie tych bezpieczników nie ma.

Wiecie może dlaczego tak jest ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Jestem nowym użytkownikiem Passata jak i tego forum ;) więc mam pytanie odnośnie bezpieczników.

w/g rozpiski na początku tego tematu bezpieczniki 32 oraz 34 są od sterowania silnikiem, jednak u mnie tych bezpieczników nie ma.

Wiecie może dlaczego tak jest ?

 

Pozdrawiam

 

jak byś nie miał tych bezpieczników to nie odpalił byś motoru ;)

 

masz je tylko pewnie w innym miejscu ;)

 

ta rozpiska dotyczy bardziej pasków 3BG, w 3B z tego ci widzę u siebie było rozmieszczenie poszczególnych bezpieczników troszkę inne... ale mniej więcej jest podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi, jeśli ktoś wie - do czego jest ten bezpiecznik, bo nie ma tego w żadnych opisach - czemu on odpowiada :?

 

img77679is1jkra8.th.jpg

To i ja bym od razu prosił o opis bezpieczników z samego dołu - te, co są pod przekaźnikiem 370 po lewej stronie. Jeden z nich - krańcowy - jest w metalowej obudowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To i ja bym od razu prosił o opis bezpieczników z samego dołu - te, co są pod przekaźnikiem 370 po lewej stronie. Jeden z nich - krańcowy - jest w metalowej obudowie.

 

jak tam nasze główne mózgi :D ??? jak już ktoś by wpadł, od czego jest ten czerwony, byłbym wdzięczny za odp, bo za każdym razem jak wkładam nowy, to mi go przepala :( ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zagajnik

W moim Passacie 5B 3BG pod pozycją nr 42 jest bezpiecznik, a pod pozycją 41 nie ma. Pozycje dotycza według opisu ABS i ESP. Czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jaki bezpiecznik odpowiada za gniazdo diagnostyki ?

12 -- 10 -- Zasilanie napięciem układu samodiagnozy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość doodzio2008

Pnaowie potrzebuje informacji odnośnie pompki spryskiwaczy tzn bede musial sie dostac do niej bo prawdopodobnie spadl mi waz z niej gdzie ona dokladnie jest i co tzreba zrobic zeby do niej sie dostac slyszałem że trzeba zdjąć zderzak przedni czy to prawda? mam passata b5 po liftingu 2001 rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje informacji odnośnie pompki spryskiwaczy ....... gdzie ona dokladnie jest i co tzreba zrobic zeby do niej sie dostac

Jak otworzysz maskę to po prawej stronie widać zbiorniczek. Pompka bedzie umieszczona na samym jego dole - koło zbiorniczka z płynem od wspomagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość diablo1979

czy ktos wie jakie jest oznaczenie skrzyni biegow do passata z roku 2001 2.0 benzyna (115 km) prosze o szybka odpowiedz dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, a jam jeszcze inne pytanie. W moim wozku mam ten joystick do regulacji, lusterek. Mam go w srodkowej pozycji. Teraz zauwazylem, ze lusterka nie dzialaja. Ale.....nie pamietam jak to bylo z jego ustawieniem. Bo joystick pomimo przekrecenia na pozycje lewego badz prawego lusterka nie zostaje na tej pozycji tylko od razu wraca do polozenia srodkowego. To normalne?

Bo juz zgupialem.

Zadne lusto tez mi nie dziala...

Poradzcie co zrobic. Czy to przekrecenie na pozycje lustra odbywa sie ze pomimo powrotu powinieniem sterowac lustrem?

Czy bezpiecznik odpowiada tylko za lusterko czy tez za szyby elektryczne?

Szyby mi dzialaja......a lusterka nie. Podwietlenie joysticka dziala.

Poradzcie, czekam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak wybiore yoistic na dane lusterko to na nim jest i nie wraca na srodek samoistnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie tak bylo ze wracalo, widocznie tam jest jakis styk..........mam lusterka juz z kierunkowskazami.....ale powiedzcie mi czy bezpiecznik od ogrzewania lusterka moze obslugiwac sterowanie?

Musze sprawdzic........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktos wie jakie jest oznaczenie skrzyni biegow do passata z roku 2001 2.0 benzyna (115 km) prosze o szybka odpowiedz dzieki

 

diablo 1979 ; Najprościej sprawdzić to na wlepce we wnęce koła zapasowego.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mam oznaczenie ze bezpiecznik nr 9 odpowiada z apodgrzewanie, jednak w skrzynce bezp. nie mam tam bezpiecznika i nie ma tam dla niego gniazda-jest pusto.Wiec co teraz......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest problem braku napięcia w gniazdach tylnych / kombi / wcześniej się pojawiły

sygnały o podobnych brakach,ale gdzieś umilkło... prosił bym kolegów o jakieś podpowiedzi

w w/w temacie za co z góry wielkie dzięki,pozdro wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekam na info na temat lusterek:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie też jest problem braku napięcia w gniazdach tylnych / kombi / wcześniej się pojawiły

sygnały o podobnych brakach,ale gdzieś umilkło... prosił bym kolegów o jakieś podpowiedzi

w w/w temacie za co z góry wielkie dzięki,pozdro wszystkim

 

Proponuję poczytać temat

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1523&highlight=opis+bezpiecznik%25F3w

Zabezpieczenie zasilania gniazdek w bagażniku jest na płycie przekaźników górnej - bezpiecznik A lub B.Powodzenia.;)

 

Hmmm mam oznaczenie ze bezpiecznik nr 9 odpowiada z apodgrzewanie, jednak w skrzynce bezp. nie mam tam bezpiecznika i nie ma tam dla niego gniazda-jest pusto.Wiec co teraz......

 

Grzes ; Teraz... najprościej byłoby poczytać

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1523&highlight=opis+bezpiecznik%25F3w

 

Bezpiecznik 9 od maja 2002 zabezpiecza czujniki parkowania - nie masz więc gniazdo puste.

Proponuję sprawdzić bezpiecznik 38 - odpowiada m.in za regulację lusterek.Powodzenia.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeżeli wyciągnę przekaźnik pompy paliwowej to czy po ponownym jego włożeniu samochód odpali bez problemu czy posypią sie błędy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności