Skocz do zawartości
kubotek

[B5] Rozmieszczenie i opis bezpieczników i przekaźników

Rekomendowane odpowiedzi

 

No i wg wszystkich opisów bezpieczniki w skrzynce komputera dotyczą świec żarowych

Ja takowych nie posiadam z racji posiadania silnika 1.8T i mam tam jeden bezpiecznik 40A do tego spalony, a mimo to wszystko w samochodzie działa.

Nie wie nikt za co odpowiada on w 1.8T?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i proszę .... Wczoraj jeden z moderatorów wywalił mój temat na śmietnik chociaż wyraźnie napisałem "spalony bezpiecznik 40A w skrzynce komputera 1.8t" twierdził że temat był wielokrotnie opisywany .... A tu Cisza... Nikt nic nie wie .... Hmmm dziwne

Albo moderator mało zorientowany....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy tak już mają...

Edytowane przez Obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mała aktualizacja. :)

Bezpiecznik (niebieski 15A) odpowiadający za mruganie kierunkami przy otwieraniu/zamykaniu auta.

Odpowiada za błąd w module komfortu o numerze: 01131 - Control Circuit for Turn Signals : Unknown Switch Condition.

 

Pozdro.

 

I kiedy już się poddałem i straciłem nadzieję, że kiedykolwiek moje kierunki ożyją trafiłem na ten post. U mnie nie było tego błędu mimo, że bezpiecznik był spalony. Dzoęki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj z ciekawości zajrzałem do skrzynki z komputerem i znowu bezpiecznik 40A spalony a mimo to wszystko działa.

Naprawdę nikt nie wie za co odpowiada ten bezpiecznik w 1.8T ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz najpierw bledy na kompie bo pewnie SAI (odkurzacz xD podczasu startu silnika) ci nie działa, jak wywala błąd P0411 to jak naprawić link niżej

http://www.passatworld.com/forums/b5-information-base/311579-p0411-saip-easy-fix.html

fuse.jpg

Innymi słowy przekaźnik 373 powoduje wypalenie tego bezpiecznika, czyli przekaźnik do wymiany

Edytowane przez janekg16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz najpierw bledy na kompie bo pewnie SAI (odkurzacz xD podczasu startu silnika) ci nie działa, jak wywala błąd P0411 to jak naprawić link niżej

http://www.passatworld.com/forums/b5-information-base/311579-p0411-saip-easy-fix.html

[ATTACH=CONFIG]154304[/ATTACH]

Innymi słowy przekaźnik 373 powoduje wypalenie tego bezpiecznika, czyli przekaźnik do wymiany

 

dzięki sprawdze przekaźnik

a błąd pompy rzeczywiście się co jakiś czas pojawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który jest bezpiecznik i przekaźnik od spryskiwaczy świateł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik 24

Przekaźnik: 603, 389 lub 192

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bezpiecznik 24

Przekaźnik: 603, 389 lub 192

 

Ok dzięki,Spryskiwacze na szybę działają ale już na światła nie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezpiecznik 24 jest ok.....gdzie te przekazniki znajde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod kierownicą

Edytowane przez olop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 20:08, radarrr napisał:

Panowie co z tymi bezpiecznikami pod nr. 29, 32, 34, które odpowiadają za sterowanie silnikiem i dodatkowo 34 wtryskiwaczami, podobnie jak kilku kolegów nie posiadam w tych polach bezpieczników, ale do czego konkretnie one służą?

Czy tam jednak powinny być bezpieczniki? Pytanie to kilkakrotnie się tu pojawiało i jak dotąd żadnego odzewu.

Czy ktoś rozgryzł temat  braku ww bezpieczników? 28 stron i nikt nie pochylił się nad tematem?

Skoro nie ma tych bezpieczników, a przekaźnika odpowiedzialnego za rozrusznik, też nie ma (wbrew temu co na rozpisce z pierwszej strony), to jak znaleźć przekaźnik odpowiadający za rozrusznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie jest takie cykanie przy pracy wycieraczek a dodatkowo proszę o info jak podłączyć kabelki w tym nowym wkladzie lusterka

IMG_20180626_112608.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyka przekaźnik wycieraczek, normalna sprawa.

A we wkładzie czego nie rozumiesz? 2 przewody masz i wpinasz się w 2 wystające z  maty piny, kolejność obojętna. Jeśli konektory nie pasują to dobierz odpowiednie lub się wlutuj

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ma tak cykac? To jest normalne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cykanie to normalny odgłos pracy przekaźnika.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie potrzebuje z górnej płyty z miejsca numer 5 numeru tego przekaźnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod 5 nie ma przekaźnika istnieją tylko podwójne wpinane pod 4 i 5

8D0919471  - przekaźnik 374 sterowanie reflektorami, światłami hamowani i tylnymi światłami dla pojazdów z dodatkowym światłem stopu

4B0919471A - przekaźnik 387 - sterowanie reflektorami, światłami hamowani i tylnymi światłami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności