Skocz do zawartości
kubotek

[B5] Rozmieszczenie i opis bezpieczników i przekaźników

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problem w moim pasku polega na tym, że włączając światła nie zawsze załączy się podświetlanie deski rozdzielczej. Zapala się przeważnie jak auto jest zimne, później to już loteria, podświetlanie raz jest, a raz go nie ma. Myślę, że to będzie wina przekaźnika, ponieważ przełącznik świateł kupiłem już nowy i nic to nie dało. Chciałem poczytać o przekaźnikach w pierwszych postach tego wątku, lecz zdjęcia się nie otwierają. Czy ktoś może mi podpowiedzieć który przekaźnik odpowiada za światła mijania w B5 FL 2004 rok i gdzie go znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam wolne miejsce pod przekaźnik numer III czyli wycieraczki są tam pony na przekaźnik a jego brak wszystko działa jak należy. Passek rok 2000 atj pd 3b a według instrukcji bardziej pasuje rozmieszczenie przekaźników z 3bg. Czy mam tam włożyć przekaźnik ? Jak tak to jaki ? Załączam fotoIMG_20150711_144515.jpg

Edytowane przez Baros1922

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co nikt tych zdjęc nie jest w stanie wrzucic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam wolne miejsce pod przekaźnik numer III czyli wycieraczki są tam pony na przekaźnik a jego brak wszystko działa jak należy. Passek rok 2000 atj pd 3b a według instrukcji bardziej pasuje rozmieszczenie przekaźników z 3bg. Czy mam tam włożyć przekaźnik ? Jak tak to jaki ? Załączam foto[ATTACH=CONFIG]134147[/ATTACH]
ja tam mam tez wolne miejsce wiec chyba tak byc powinno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam tez wolne miejsce wiec chyba tak byc powinno

 

Ok dzięki. Tak ma widocznie być dowiadywałem się na elektrodzie i prawdopodobnie to miejsce jest pod przekaźnik pompy paliwa w baku, a ja i ty mamy PD więc ten przekaźnik jest nie potrzebny bo i pompy brak.Pewnie instalacja i szafa była uniwersalna do wszystkich wersji żeby się nie narobić.

 

A orientuje się ktoś od czego jest wolna wtyczka przy wtyczkach i kablu do przepływomierza czy to aby do webasta jest ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wstawi ktos ten opis przekaznikow ?

) prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. temat Mam w passacie B5 Fl podgrzewana tylna kanape, oczywiscie fabryczna, i problem polega natym iz brak jest podswietlenia na pokretla do regulacji i niegrzeje kanapa. czy jest jakis specjalny bezpiecznik do podgrzewania tylnej kanapy? czy razem z przednimi? albo co mogło sie stac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który bezpiecznik w Passacie B5 FL 2004r. odpowiada za klapę bagażnika? Zamknęła mi się klapa bagażnika i niestety nie działa otwieranie z pilota ani przycisku wewnątrz samochodu. Awaryjnie otworzyć nie mogę, ponieważ kluczyk wchodzi, ale się nie przekręca. Może bezpiecznik? Auto było prane i może gdzieś zrobiło się jakieś zwarcie. Poprzednio z pilota centralnego zamka otwierały się wszystkie drzwi i klapa bagażnika, a teraz tylko drzwi kierowcy. Po kliknięciu drugi raz otwierają się wszystkie drzwi z wyjątkiem klapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie, czy ktoś się orientuje od czego jest bezpiecznik pod kierownicą zaznaczony na zdjęciu 20A. Nie zauważyłem żeby coś nie działało w samochodzie a bezpiecznik był spalony. 77_1233123413.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Mam pytanie, czy ktoś się orientuje od czego jest bezpiecznik pod kierownicą zaznaczony na zdjęciu 20A. Nie zauważyłem żeby coś nie działało w samochodzie a bezpiecznik był spalony. [ATTACH=CONFIG]138700[/ATTACH]

 

Jeżeli chodzi o ten zaznaczony niebieską strzałką to podbijam pytanie kolegi, bo mam taki sam problem. Jest to bezpiecznik oznaczony 6D. Dodam, że świecą mi się poduszki.

Edytowane przez mati17744

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bezpiecznik jest od tylnego gniazda zapalniczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten bezpiecznik jest od tylnego gniazda zapalniczki.

ten na niebiesko zaznaczony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten zaznaczony na niebiesko. 20A w takiej czerwonej obudowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Płyta przekaźników górna:

 

 

 

Passat B5 3B

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

I-- Przekaźnik sygnału akustycznego

II-- Przekaźnik odciążający styku "X"

III--Przekaźnik częstotliwości pracy wycieraczki

IV-- Przekaźnik pompy paliwa lub przekaźnik świec żarowych

V-- Miejsce wolne

VI-- Miejsce wolne

A-- Bezpiecznik gniazdka I w bagażniku

B-- Bezpiecznik gniazdka II w bagażniku

 

Witam, moglby ktos odswiezyc zdjecia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie,

czy ktoś mi pomorze w rozkodowaniu przekaźników?

j45,j505, j612, j611,e180

Bo nigdzie nie umiem znalzsc nr fabrycznego!

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, u kolegi w Passacie b5 wypadl duzy przekaznik nr 18. czy jest to Przekaźnik odciążający styku "X"?? W którym miejscu powinien zostać wpięty, nie możemy znaleźć opisu w watku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Mam pytanie,

czy ktoś mi pomorze w rozkodowaniu przekaźników?

j45,j505, j612, j611,e180

Bo nigdzie nie umiem znalzsc nr fabrycznego!

Z góry dzięki

POmoze Ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mała aktualizacja. :)

Bezpiecznik (niebieski 15A) odpowiadający za mruganie kierunkami przy otwieraniu/zamykaniu auta.

Odpowiada za błąd w module komfortu o numerze: 01131 - Control Circuit for Turn Signals : Unknown Switch Condition.

 

Pozdro.

 

Gdzie jest ta tablica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności