Skocz do zawartości
kubotek

[B5] Rozmieszczenie i opis bezpieczników i przekaźników

Rekomendowane odpowiedzi

202 jest od świec żarowych, więc to nie to. Skoro nie wiadomo, który przekaźnik to lecisz albo od kostki przy zbiorniku pin a drugim po kolei sprawdzasz przejście do każdego z przekaźników lub bezpośrednio do bezpiecznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymontuj cały "kosz" z przekaźnikami lub wyjmuj po kolei kostki połączeniowe. Interesujący Cię ma w kostce przewód, o którym pisałem - zielony z żółtym paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszystko jasne. Walnięty jest przekaźnik niebieski - 202. Po zamianie miejscami 167 i 202 pompa pracuje :chytrus

Ten już był chyba wymieniany bo siedzi jakiś z audi :) Doszliśmy z bratem że oba są zależne od siebie. Gdy 167 jest na miejscu 202 pompa działa, ale gdy 202 nie jest wsadzony wcale a w jego miejscu siedzi sprawny 167 to już nie chodzi. Ciekawe ...:hmm

Tak czy siak muszę teraz dorwać ten przekaźnik i gitara. Dzięki za pomoc:cool

 

EDIT

 

Haha na allegro za 7 zeta można taki przekaźniczek kupić :lol

Nie wiem czy brać taki jak był ( czyli audi ) czy szukać VW...co myślicie?

Edytowane przez Cannabinol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że jest różnica między Audi a VW?

Poza oczywiście znaczkiem (chodź i te występują już głównie w parze jednocześnie). :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jaki jest numer pinów w skrzynce? Chce dołożyć dodatkowy bezpiecznik a nie podobają mi się te uniwersalne gniazda do bezpieczników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia na 1 stronie wygasły mógłby ktoś to poprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, podczas montowania modułu świateł dziennych w moim Passacie jak w opisie, w skrzynce z bezpiecznikami zrobiło mi sie zwarcie. W połowie skrzynki z bezpiecznikami nie ma napięcia. Wyzerowała mi się godzina, Szyby, radio, centralny, oświetlenie wnętrza działa. Silnik odpala, światła i kierunki sie swiecą. Narazie zauważyłem że nie działa podświetlenie instrumentów, wycieraczki i dmuchawa nawiewu. Nie wiem co jeszcze nie działa. Nie składam tego dopóki nie naprawie usterki. Bezpieczniki w skrzynce są sprawne. Nie ma napięcia w skrzynce, z prawej strony. Odpowiada za to jaiś przekaźnik? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę o informację, który bezpiecznik odpowiada za pompkę spryskiwaczy reflektorów??

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o reup zdjec bo wygasly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest efekt zamieszczania zdjęć na zewnętrznych serwerach gdzie po jakimś czasie sami sobie czyszczą.

Dla tego powstał "wrzutnik.net"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest oznaczenie bezpiecznika do otwierania klapy bagażnika, bo na przycisk nie reaguje. Kompletnie klapa się zablokowała.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z kluczyka nie możesz jej otworzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kluczyka nie da rady. Tylko poprzez włożenie kluczyka w zamek mogę otworzyć. Przycisk w drzwiach reaguje, ale tylko odpuszcza a nie otwiera. Akurat sprawdzam i nie ma "prądu" we wtyczkach, dlatego pytam się czy jest jakiś bezpiecznik od tego??

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A może moduł komfortu nie daje zasilania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to miałem na myśli "z kluczyka" w sensie grotem ;).

A podłączałeś auto pod kompa?

Niby nic ale może akurat coś pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podłączałem jeszcze pod kompa. Jak będę miał chwile czasu to podłącze. A właściwie muszę podłączyć bo chce sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jest ktoś w stanie wrzucić jeszcze raz zdjecia do opisu przekaźników passat 3B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się to petycji o reup zdjęć. Fajny opis tylko zdjęcia wcięło.

Edytowane przez cooler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moźe ktoś wrzucić jeszcze raz zdjęcia?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia byly by przydatne gdyz mialem odpieta kosc z nr 21 i nie wiem czemu :blink i za co ona odpowiada :blink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności