Skocz do zawartości
Marios

Czyszczenie deski rozdzielczej i elementów plastikowych :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki koszt i pojemnosc tego siuwaksu w skodzie?

 

Ok 300 ml I koszt ok 28 zł o ile dobrze pamiętam. Coś koło 30 zł ale 100% warta ceny bo jest bardzo wydajna, troche psikniesz i ładnie się pieni.

Ostatnio kupiłem chyba 2 albo 3 szt na zapas...Kupowałem wcześniej różne ale ta jest po prostu rewelacyjna pod względem zapachu, braku jakichkolwiek smug i tego jak czyści plastiki, także polecam.

 

pozdrawiam

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyka :) Podepnę sie pod temat. Macie jakis sposób na schodzącą farbę z plastików? Wokół drążka zmiany biegów schodzi ona a , że to beżowy kolor to jest to widoczne. Czy mozna to zamalować, czy tez w jakiś inny sposób zamaskować?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heyka :) Podepnę sie pod temat. Macie jakis sposób na schodzącą farbę z plastików? Wokół drążka zmiany biegów schodzi ona a , że to beżowy kolor to jest to widoczne. Czy mozna to zamalować, czy tez w jakiś inny sposób zamaskować?

Pozdrawiam

 

Na bliźniaczym forum vw golfa V temat poruszany ze zdjęciami i opisem renowacji, zajrzyj , ja zrobiłem i efekt niezły. Polecam. Linka nie wrzucam bo nie wiem czy wolno aby się nie narazić. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwałę, warto zregenerowac plastiki nawet dla samego wizuala. Ale jest trochę z tym roboty. Nie to, że trzeba delikatnie zeszlifowac rysy ale cała powłokę gumowa która ma swoją grubość. To od niej farba lubi odpryskiwac. Dobrze jest też przeszlifowac podkład i na koniec prysnac klarem ze 3 razy i przejechać papierkiem wodnym.

Bez tego możemy się szybko rozczarować co do efektu końcowego. Najgorzej jest w miejscach gdzie było dlubane srubokretem, a takich miejsc jest sporo. np. Rączka do otwierania drzwi. :) ale dla chcącego nic trudnego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady ;) Specjalne podziękowania dla Dany_2002 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności