Skocz do zawartości
melonchio

climatronic silniczek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy mogl by ktos wrzucic fotke silniczka od regulacji tep?

w ktorym dokladnie miejscu jest?

czy trzeba zciągać deske rozdzielcza zeby sie do niego dostac?

z gory dziekuje :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te okolice Warszawy to dalekie ?? :D podjedź do mnie to pokarze tobie gdzie jest ten silniczek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mak002

WALDEK40 czy to ten silniczek co mi padl a patrzales u mnie. jak to ten to cos mi sie on zawiesza ale od ostatniego razu jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WALDEK40 czy to ten silniczek co mi padl a patrzales u mnie. jak to ten to cos mi sie on zawiesza ale od ostatniego razu jest ok.

 

ten, za półtorej tygodnia będę w twoich stronach to możemy jeszcze sprobować jednej żeczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak znalezc silniczek w/g Waldek40

pozwole sobie zacytowac:

"zapalasz silnik ,włączasz klimę, bierzesz latarkę , otwierasz drzwi od strony pasażera, w miejscu gdzie pasażer trzyma nogi, a raczej lewą nogę kończy sie obudowa od konsoli środkowej i zaczyna sie tunel, na łączeniu tych dwóch elementów jest wstawiony kawałek pianki którą to będziesz musiał odgiąć i teraz kładziesz sie na lewym boku w miejscu gdzie pasażer trzyma nogi odginasz tą piankę i świecisz latarką do góry i jednocześnie drugą ręką przestawiasz temperaturę z chłodzenia na ogrzewanie i będziesz widział jak mechanizm działa , i tak bliżej ciebie będzie nastawnik owego silnika który to za pomocą plastikowego cięgna popycha klapkę ( bliżej szyby) klapka owa odpowiada za podawanie ciepłego lub zimnego powietrza,......... dokładniej już chyba nie można opisać :D"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

melonchio, i co znalazłeś ten silniczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro zabieram sie za szukanie :rotfl: a da sie go z tej pozycji zdemontowac? :rotfl:

a moze wiesz czy gdzies obok nie ma silniczka od klapki centralnej sterujacej nawiewem, bo tez mi sie zwalila :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy da sie zdemontować z tej pozycji nigdy nie wyjmowałem go ale wyjmowałem z niego można tak powiedzieć ( rdzeń), a nie mówiłem cobyś podskoczył do mnie mechanikiem co prawda nie jestem ale bój z klimatronikiem, nawiewem i ogrzewaniem wygrałem i wiem co do czego jest i za co odpowiada, w sobotę wymieniam zamek w tylnych drzwiach także będę pod blokiem to możesz podjechać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam: da sie wymontowac ten silniczek bez zdejmowania deski:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wyjąłeś go ?? już naprawiłeś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjolem juz i silniczek bardzo ciezko chodzi, wszystkie tryby w srodku sa w porzadku.

jutro rozbiore sam silniczek i zobacze co to da :rotfl:

jak nie da sie naprawic pozostaje wymiana :mur:

a wiesz moze czy gdzies obok jest silniczek od regulacji klapy centralnej??? :cisza:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz moze czy gdzies obok jest silniczek od regulacji klapy centralnej??? :cisza:

 

 

na 100% to nie wiem, aleeeeee chyba to jest ten , odkręcasz obudowę bezpieczników i przy samej konsoli środkowej tylko wysoko jak to woli głęboko ( gdzieś tak na wysokości radia ) jest silniczek mocowany w otworze na 3-ch zaczepach ( te zaczepy nieraz wyskakują ) taka okrągława puszka z której to wychodzi plastikowy popychacz i jest tam jeszcze gruba sprężyna, na pewno znajdziesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hurra::hurra::hurra:

silniczek troche ciezko chodzil, ale wposcilem do srodka troche oliwy i go rozruszalem.

wlasnie przed chwila podlaczylem go do sterownika w samochodzie i.... DZIALA!!!

samodiagnoza nadal mi wywala blad tego silniczka, ale jak wroce z pracy to podlacze VAG i powinno pomoc.

postaram sie dzis zmontowac wszystko do kupy i zobaczymy czy dziala regulacja teperatury.

 

w przyszlym tygodniu biore sie za nastawnik klapy centralnej :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie bede zakładał nowego tematu więc odświerzam. Jak wygląda nastawnik klapy centralnej v70 wiem jedynie ze jest z niebieskim cięgnem. Można jakieś foto albo link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odświerzam

Odśwież kolego w dziale B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności