Skocz do zawartości
Dardi

Korekta(cofanie) liczników

Rekomendowane odpowiedzi

A robiłeś przegląd w tym roku??

przegląd robiony w marcu przebieg spisywany, drugie auto sprawdzone przebieg jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę przeskoczyć kodu. Wpisywałem ze 20 razy i za każdym razem wchodzi że kod nieprawidłowy :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest już o tym wątek założony. Nie spamujmy tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipna strona u mnie taki komunikat:

Przepraszamy, ale nie możemy wyświetlić historii wybranego pojazdu. W Centralnej Ewidencji Pojazdów nie znaleziono pojazdu o podanych danych. Sprawdź czy dane są wpisane poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta historia jest psu na budę :kwasny:

Zanim Polak pojedzie na przegląd, to cofnie licznik. I co otrzymujemy? W 15 letnim aucie, udokumentowany "wiarygodny" przebieg 145000 km :lol3

już kilka lat temu w Holandii widziałem nieraz, jak w nowych autach cofali liczniki przed pojechaniem na przegląd do serwisu - żeby za szybko gwarancji nie stracić. Więc.... :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komu się zbliża przegląd a planuje sprzedać auto to piersza myśl wykonać "wiarygodny" przebieg (jak kolega wyżej wspomniał) wszystko podbite ładnie cacy i tak Pan Kowalski poleci na to...

 

Za kilka lat coś może z tego będzie a dobrze że w ogóle coś robią w tym kierunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdziłem i przebieg mam podany, przegląd w maju.

 

Samochód po przeglądzie zaparkowałem i idę zapłacić.

- jaki Pan tam ma przebieg ?

- X

- ok, wpisujemy X (bez wychodzenia z biura)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie, w drugim aucie niby wszystko pasuje. Niby, bo o OC brak danych, a przebieg z sufitu, a przegląd był robiony 2 tygodnie temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Kupiłem licznik z b7 kolor i chciałbym ustawić właściwy (większy!) przebieg w nowym liczniku oraz zmienić VIN na mój.

Czy jest ktoś na śląsku lub w okolicy kto mógłby mi pomóc? Proszę o info na prv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności