Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, co nie zmienia faktu że przy 175 zaczną się cyrki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(przebieg 242000tyś. realny)

 

Aż dziwne, że B6 dojechało do 242 milionów km.... :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż dziwne, że B6 dojechało do 242 milionów km.... :hmm

Dzięki za czujność.

Poprawione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotele.jpg

Witam, mam pytanie do forumowiczów. Otóż kupuje Passata B6, 1,9 TDI sprowadzany z francji.

Będę go sprawdzał w najbliższą środę w ASO ale kolega mi podpowiedział że ma bardzo nietypowe fotele.

Boję się żeby samochód nie był po jakiejś powodzi bo ma fajny przebieg i mi się podoba. A nie wiem czy w ASO mi powiedzą czy w tym samochodzie były fotele wymieniane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taksówka, albo auto z jakiegoś urzędu. Jak będziesz miał VIN to możesz sprawdzić czy auto nie było robione pod jakąś konkretną instytucję. Jak chodzi o kształt to są to jak najbardziej typowe fotele dla tej wersji. Jeśli to taxi to o niskim przebiegu możesz zapomnieć, jeśli urzędówka to jest szansa że ma mało nakulane

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mkpol za szybką odpowiedź :)

Mam numer VIN ale w ASO mi potwierdzili tylko niski przebieg. Może mi powiedzą więcej jak pojadę do nich do ASO przy sprawdzaniu tego auta.

Co na ASO mogą mi powiedzieć o takim aucie, o co warto zapytać?

Biorę kolegę który zna się lepiej na samochodach niż ja ale może jakieś sugestie z Waszej strony?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uderz z numerem vin do kolegi arkady375 będziesz miał całą historię auta i będziesz dokładnie wiedział co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki mkpol za szybką odpowiedź :)

Mam numer VIN ale w ASO mi potwierdzili tylko niski przebieg. Może mi powiedzą więcej jak pojadę do nich do ASO przy sprawdzaniu tego auta.

Co na ASO mogą mi powiedzieć o takim aucie, o co warto zapytać?

Biorę kolegę który zna się lepiej na samochodach niż ja ale może jakieś sugestie z Waszej strony?

Pozdrawiam

 

Ja bym się pchał w trenda ze skórą, o ile to wogóle skóra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO skaj. Ale to można łatwo sprawdzić. Jeśli tapicerka na boczkach drzwi jest zszywana to skóra, jeśli nie ma szycia tylko są oklejone jednym kawałkiem to skaj taxi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje pierwsze wypociny na forum więc witam Was serdecznie :)

Przymierzam się do zakupu B7 z silnikiem 1,8 benzyna.

znalazłem interesujacy mnie model :) Czy byłby ktoś tak miły i rozkodował mi VIN ?

Auto ma dość dobre wyposażenie i prezentuje się przyzwoicie. W sumie jestem bliski zakupu :)

Właściciel podaje comfortline.

 

Jeśli byłby ktos tak miły to poproszę: WVWZZZ3CZCP006348

 

Jak Wam się podoba ?

825378347_1_1080x720_18-tsibenzyna-160-km-2011rcomfortlinesalon-plserwbezwvat-23-konstantynow-lo.jpg

825378347_6_1080x720_18-tsibenzyna-160-km-2011rcomfortlinesalon-plserwbezwvat-23-.jpg

825378347_10_1080x720_18-tsibenzyna-160-km-2011rcomfortlinesalon-plserwbezwvat-23-.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, szału nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, szału nie ma :D

 

no co robić, jakoś będę musiał z tym żyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no co robić, jakoś będę musiał z tym żyć :P

 

Ale ma przynajmniej grzaną przednią szybę - to jest dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powagi trochę :P Człowiek stoi przed wydatkiem, a Wy se jaja robicie :P

Proszę o poważne opinie i stwierdzenie, czy warto wydać na to auto 60 tysi :P

 

No i czy ktoś pomoże z tym numerem VIN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak piszemy poważnie to:

1. zadajesz pytanie w złym temacie, poszukaj dobrze a znajdziesz temat gdzie zadaje się pytania dotyczące konkretnych samochodów

2. za rozkminienie VIN-u płaci się zazwyczaj symbolicznie, jeśli więc zadasz sobie odrobinę trudu to z łatwością znajdziesz na forum użytkowników którzy zajmują się świadczeniem takiej usługi.

3. wrzucając 3 kiepskie zdjęcia chcesz żeby ci ktoś powiedział czy warto kupić auto.....

no proszę cię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak piszemy poważnie to:

3. wrzucając 3 kiepskie zdjęcia chcesz żeby ci ktoś powiedział czy warto kupić auto.....

no proszę cię

 

Nie takie słabe, widać że profi handlarz ☺. Zastanawia mnie dlaczego jest sterowanie fotela u pasazera na pełnej elektryce i czy po stronie kerowcy też jest full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jak piszemy poważnie to:

1. zadajesz pytanie w złym temacie, poszukaj dobrze a znajdziesz temat gdzie zadaje się pytania dotyczące konkretnych samochodów

Ten temat jakoś najbardziej mi odpowiadał na pytanie o zakup auto. W końcu zatytułowany jest: " Kupujemy Passata B6/B7 .... "

 

2. za rozkminienie VIN-u płaci się zazwyczaj symbolicznie, jeśli więc zadasz sobie odrobinę trudu to z łatwością znajdziesz na forum użytkowników którzy zajmują się świadczeniem takiej usługi.

ok poszukam

 

 

3. wrzucając 3 kiepskie zdjęcia chcesz żeby ci ktoś powiedział czy warto kupić auto.....

no proszę cię

Czy takie kiepskie to nie wiem bo się nie znam, może nie powiększyłeś :P

Nie pytałem czy warto kupić, tylko czy się podoba :P

 

 

 

Nie takie słabe, widać że profi handlarz ☺. Zastanawia mnie dlaczego jest sterowanie fotela u pasazera na pełnej elektryce i czy po stronie kerowcy też jest full.
Tak to auto z komisu z autami po firmowymi. Auto z fakturą vat23. Po stronie kierowcy tez jest full elektryka.

825378347_8_1080x720_18-tsibenzyna-160-km-2011rcomfortlinesalon-plserwbezwvat-23-.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pytałem czy warto kupić, tylko czy się podoba
Proszę o poważne opinie i stwierdzenie, czy warto wydać na to auto 60 tysi

nie wie lewica co robi prawica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności