Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gościu nawet mi powiedział telefonicznie że może przyjechac samochodem do wawy, tylko warunkiem jest podpisanie jakiejs umowy na przejazd samochodem czy jakos tak. Miałem mu wysłać dane żeby se mógł je wpisać, ale raczej namawiał mnie żebym przyjechał. Nic nad wyraz - po prostu zwykła gadka z handlarzem...

 

Bardzo dziwne jest że cena została zmieniona. Jutro się go zapytam co i jak - może się pomylił i nie w to ogłoszenie wstawił....

 

W necie tego autokomisu poszukam jeszcze

 

a btw według was to ile takie cacko powinno kosztować jeśli wszystko jest z nim ok?

 

dla porównania http://allegro.pl/show_item.php?item=1007726319 ale tutaj nie podają przebiegu

Edytowane przez Przemo80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla porównania http://allegro.pl/show_item.php?item=1007726319 ale tutaj nie podają przebiegu

W porównaniu do tamtego trochę nie trafne porównanie. Tamten powinien być wart około 60.000 w tym roczniku z tym wyposażenie w pełnym RLinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej wypytaj się o te rzeczy, jak wszystko sie potwierdzi to możesz śmiało jechać. POD ŻADNYM WARUNKIEM NIE WPŁACAJ ZALICZKI!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie fakt, ale trzeba być głupcem, żeby tam kupić za taką kasę. Tak czy siak to jakiś szwindel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie głupcem, bo w Niemczech taki pakiet był dostępny od kilku lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12850606

Teraz cena jest 48000zł Czy według was nie jest to podejrzane?

 

Bez jaj.Nie jest realne,żeby za takie pieniądze kupić w Niemczech takiego Passata z takim wyposażeniem :) jakiś cwaniak wrzucił skopiowane zdjęcia innego Passata i raczej wątpliwe,żeby to był 2007r.Navi 510 nie było w tym roczniku,wątpie,żeby Niemiec sobie wymienił.Dla mnie to jakiś szwindel i nawet głowy bym sobie nie zawracał.I do tego ten przebieg...

Edytowane przez raver32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podejrzane jest to że zmienił cenę, no i ten przebieg....

 

Na "+" jest fakt że chcial przyjechać do Wawy i że nie boi się serwisu. Dodatkowo zapewniał że przebieg jest udokumentowany a cała historia serwisowania jest w systemie VW. Mówi że auto jest bardzo zadbane.

 

ps. Facet ma strasznie dziwny i ledwo zrozumiały głos...jakby rozmawiał przez zniekształcacz głosu - też podejrzane.

 

ps2. Na jaki przebieg mogę liczyć za 55tys zł i czy przykładowo 130tys nie jest za dużo na passata.

W 2006r kupiłem sprowadzane A4 z 2000r z przebiegiem 187tys. Poza wymianą oleju, filtrów, przepływomierzu, hamulców i rozrządu - wszystko działa jak przy zakupie. Auto nie jest wadliwe ale po prostu już stare i mało prezentacyjne ;) Aktualnie potrzebuję coś większego i naturalnym kierunkiem jest passat bo A6 jest za drogie a "żółwika" nie chcę brać bo to samochody z dużym przebiegiem (z 2003/4 min 200tys).

Edytowane przez Przemo80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągnij temat, niech przyjedzie do Ciebie, bez zobaczenia auta nic nie rób, bo to bardzo dziwne...

 

pbalsam, od ilu lat? Kiedy była premiera? Jak dla mnie to jest max od 2008, czyli ew. dołożył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie ja kupiłem miesiąc temu passata ma 2,5 roku i przebieg 220 tyś udokumentowany

i sprawdzony w serwisie. Serwisowany był do końca, auto w środku jak nowe. Prawdziwy Niemiec jak kupuje diesela,to poto żeby jeździć i zarabiać. Przebieg 56 tyś na 3lata to podejrzanie mało. Niemiec jak gasi silnik diesla,to znaczy że go sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pbalsam, od ilu lat? Kiedy była premiera? Jak dla mnie to jest max od 2008, czyli ew. dołożył.

Z tego co mi sie wydaje to pakiet r-line tak jak rns510 byly dostępne od roku modelowego 2008 a patrząc na panel klimatyzacji [podwójna strzałka] to jest to modelowy 2008 i mogl to miec montowane fabryce :) ale czy tak było to reki sobie nie dam uciac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dwie osoby ode mnie dzwoniły do typa.... gościu twierdzi że się pomylił i cena ma być 48tys zł. Handlarz twierdzi że auto wygląda jak na zdjeciach, ma papiery, jest bezwypadkowe itp itd. Generalnie ładna bajka i chciałbym w nią uwierzyć. Jednak realia są inne i wygląda to na chamski wałek. Jeśli mieszka ktoś bliżej i jest zainteresowany to polecam obejrzeć - a nóż/widelec jednak jest to okazja. Niestety jak dla mnie 500km x2 i słabe przekonanie co do zapewnień handlarza spowodowało że szukam dalej. Chętnie zobaczę opinie kogoś kto tam był i to widział.

 

Jak na chwilę obecną zainteresowałem się takim cudem:

http://moto.allegro.pl/item1005947904_passat_170_km_dsg_sportline_lopatki_full.html

 

auto sprowadzone z niemiec w 2008. Jeżdżone rok i sprzedane koledze obecnego właściciela. Teraz właściciel sprzedaje bo chce nówkę sztukę z kratką. Mówi że auto jest w stanie bardzo dobrym i zaprasza do serwisu. Co o tym myślicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"proszę bardzo możemy jechać do serwisu" to nowa moda, tak jak kiedyś kierowca-dziadek albo ksiądz. Coraz częściej to spotykam, zaznaczam że handlarze dobrze wiedzą że auto było np. bite. Ma na celu wzbudzenie zaufania i nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojadę obejrzeć auto.

 

Na co zwrócić uwagę poza dokumentami potwierdzającymi przebieg? Czy jestem w stanie jakoś ocenić stan silnika? Zawieszenie? Stan skrzyni DSG?

 

i tak btw na jaki przebieg mogę liczyć w pasku z 2006/7 roku do kwoty mniej więcej 55tys zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ok 170-200 tyś sprowadzony z niemiec. Ciekawe że sprzedający nigdy nie robią zdjęcia kierownicy. Obejrzyj dobrze kierownicę, fotel kierowcy,przednią szybę czy nie jest wypiaskowana od kamieni. Bez oględzin w ASO się nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

He a jednak auto przyjechalo do PL, obserwowałem go na mobile.de

auto stało na poczatku za 15600 eur pozniej 14900 przebieg byl cos ok 189 tkm.

jak to to auto co myśle. Ale wygląda identycznie.

 

Mowa o tym, http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12850606

Edytowane przez aki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
He a jednak auto przyjechalo do PL, obserwowałem go na mobile.de

auto stało na poczatku za 15600 eur pozniej 14900 przebieg byl cos ok 189 tkm.

jak to to auto co myśle. Ale wygląda identycznie.

aki o którym piszesz? o tym wałku z gubina czy już o tym 170konnym z piaseczna?

 

@sylwek - ma sie rozumieć, jednak dziś nie damy już rady jechać do salonu. Kierwonica przy 130tys chyba jeszcze powinna być bez przetarć, to samo z siedzeniami i szybą (aczkolwiek różnie). Sprawdzę wszystkie szyby czy mają te same numery.

 

Sylwek ładna fura! ile ma przejechane?

 

Fajnie gdyby ktoś podał instrukcję punkt po punkcie co się sprawdza przy kupnie używanego auta. Oczywiście nie na szybko i nie tylko dla mnie. Moglibyśmy na tym wszyscy skorzystać.

 

--------------

 

aki no to 190tys już jakoś wygląda ;] ale czy to już nie za duży przebieg jak na ten silnik/skrzynię/zawieszenie.....

Edytowane przez Przemo80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ma 220 tyś serwisowany do końca w ASO, jeden właściciel Firma, w środku jak nowy

kierownica ma minimalne zużycie, turbina była wymieniana przy 180 tyś, rozrząd itp..

Na komputerze zero błędów wszysko działa bez zarzutu. Auto jeździło w niemczech głównie po autostradzie, nic nie stuka . W polsce w ASO byli w szoku, w jakim jest stanie technicznym, mam nadzieję że jeszcze polatam tym autem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności