Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odbieram Passata 2.0 TDI (CR) nowego z salonu.

Zrób zdjęcia i pochwal się na forum :) Co do gwarancji to po przeczytaniu tematów z linków to ciężko stwierdzić jak z tą opłacalnością, ale jest 6 miesięcy na decyzję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony te 3300zł, które trzeba zaplacic za maksymalną opcję to nic w porównaniu do wymiany skrzyni, turbiny, pomypy paliwa itp...

Jest kilka osob na forum, ktorym te 3300zł, zwróciły się ze sporą nawiązką...

 

WOLF, na razie masz auto 2 lata (z tego co widzę w podpisie), zobaczymy co będzie dalej z naprawami...

 

Kwota 3300zł, w porównaniu do ceny auta, lub ewentualnych "grubszych" części nie jest zabójcza.

 

Masz więcej niż pół roku. Pół roku jest promocyjna cena, później wzrasta.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale raczej jak się już decydować to tak, żeby załapać się na rabat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie mozecie duuuzo negocjować ! Oni na prawdę mogą duzo dać za damro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rocznik 2009 to tak, ale przy 2010 na dużo nie można liczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Jestem nowy na forum. Passka odbiorę w końcu tego miesiąca. 2.0 tdi 140 km w confortline. Do tego pakiet 1190 kolor czarna perełka. Cena 91 tyś. Rok prod.2010. Targi w salonie trwały długo ale jestem zadowolony.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Coś jeszcze z opcji/akcesorii dołożyli do tej konfiguracji? (oprócz lakieru, 1190).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam passata z maja 2009 i znajomy doradził mi dokupienie tej gwarancji jemu zaraz po gwarancji fabrycznej padł pompowtrysk wymienili mu najpierw jeden potem kolejno w ciągu trzech miesięcy wszystkie, następnie kolo dwumasowe i pasy bezpieczeństwa wszystko to w ramach przedłużonej gwarancji, wadą jest tylko to że nie są to naprawy ekspresowe, zawsze rzeczoznawca konsultuje się z serwisem i podjęcie decyzji zajmuje kilka dni, ja prywatnie myślę że 3270 (tyle płaciłem) to niewiele przy wartości samochodu ok.130 kzł. sprawdź sobie czy decydując się za pół roku zapłacisz tyle samo bo wydaje mi się że im później tym będzie drożej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz więcej niż pół roku. Pół roku jest promocyjna cena, później wzrasta.

 

To nie jest cena promocyjna tylko normalna - po pół roku jest po prostu zwyżka :)

A możesz je wykupić do czasu jak samochód ma 18 miesięcy - tylko od 6-18 m-cy jest właśnie ta zwyżka o 25%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie mam zamiar kupić 3 letniego pasata z niemiec. słyszałem że w szczenie w serwisie nie chcą dokonywać sprawdzeń po nr vin czy to prawda. czy jest możliwość sprawdzenia u zachodnich sąsiadów. jak sprawdzić czy auo ma prawdziwy stan licznika oglądany przeze mnie ma mieć 99 tkm za 50 t zł w wersji VW Passat Variant 2.0 TDI Comfortline Klimaautomati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co taki post kolego?? Komus chciales zaimponowac?

 

Przepraszam, że się odezwałem i chciałem wyjaśnić jak to jest z przedłużoną gwarancją... Jakoś nikt nie napisał wcześniej, że można to wykupić do 18 miesięcy od kupna samochodu.

 

Może mały OT od tematu zakupu samochodu, ale skoro temat się pojawił chciałem napisać jak to jest - jeszcze raz przepraszam, że próbowałem coś dodać do Twojej wypowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
możecie wyrazić wasze opiie na temat tego modelu

Na temat tego modelu możesz poszukać informacji wiele w googlach. Co do informacji na temat tego egzemplarza to Passat jak Passat. Osobiście nie podoba mi się kolor. Nie wiem co to za radio ale (chyba) z tym radiem jest tylko 6 głośników. Cena przeciętna + opłaty jak na 2007 rok z praktycznie podstawowym wyposażeniem.

 

Ale jeżeli się podoba podjedź z nim na diagnostykę i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
radio jak radio akurat na tym zależy mi najmniej.

czy dysponując gotówką w granicach 50 tyś. zł można znależć bogatszą wersję z podobnym przebiegiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy dysponując gotówką w granicach 50 tyś. zł można znależć bogatszą wersję

 

Raczej będzie ciężko.

 

To radio to mała navi, łatwo wymienić na większą MFD2 czy RNS510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż pozostało mi tylko wszystko przemyśleć mam tylko nadzieję że przebieg nie jest kręcony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PL też można dorwać ładne Passaty

http://moto.allegro.pl/item905936104_highline_125kw_170_ps_full.html

 

 

http://moto.allegro.pl/item920598734_vw_passat_2_0_tdi_170_km_navi_bixenon_faktura_vat.html

 

 

przykładowo oczywiście. Jeżeli podoba Ci siędlaczego nie. Co do przebiegu podjedź do ASO a dowiesz się wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za radę a orientujesz się jakie są koszty takiego sprawdzenia autka w aso w niemczech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki za radę a orientujesz się jakie są koszty takiego sprawdzenia autka w aso w niemczech

W niemczech niestety Ci nie podpowiem. W Polsce pełne sprawdzenie samochodu w salonie w Gdańsku (ja sprawdzałem rocznego Passata) wyniosło mnie 340zł brutto jak dobrze pamiętam.

Myślę ,że w niemczech nie więcej niż 100 euro. Drogo ? Tanio ? Ale warto ,żeby potem nie mieć niespodzianki jak samochód Ci zgaśnie pod granicą PL :D

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda potem spokojny sen tak naprawde przy kosztach auta to żadne pieniądze dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności