Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, 77Marek napisał:

powyżej 3 tyś obr. te silniki przepalają ponad litr na 1000 km.

Nie no butowałem po zakupie i do 7,8 tysięcy na S ale zużycie miałem 0.4 l oleju na 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A audi 220ps od 2013 to samo ?

A audi 220ps od 2013 to samo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, krzy napisał:

A audi 220ps od 2013 to samo ?

A audi 220ps od 2013 to samo ?

Też ma silnik benzynowy i turbo to jest to samo czy nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Powoli przychodzi pora wymienić auto na coś nowszego, rozglądam się za Passatem B7 TDI 140km lub ten mocniejszy 177km, rocznik 2012-2014 z niskim przebiegiem , najlepiej Salon Polska, skrzynia biegów tylko manualna. Jakie oznaczenia silników występują w tych samochodach i jaki silnik jest najlepszy.

Który silnik polecacie, jaka jest różnica w eksploatacji tych silników i jak ze spalaniem.

Jak wygląda sprawa filtra DPF są z tym jakieś problemy?

Na co zwrócić szczególna uwagę przy zakupie takiego samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie szukaj auta po liftingu środka ma wtedy inny panel Klimy najlepiej z ostatniego roku produkcji, co do silnika myślę, że musisz zwrócić uwagę jak i przy zakupie auto na to samo co w każdym tu nie ma żadnej magii... Dpf jak dla mnie w mieście porażka jak auta nie przegonisz... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, kiliusz napisał:

nie widzę nigdzie tematu do wstawiania ogłoszeń.

Słabo widzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym dziwne położenie wycieraczki z tyłu :) w drugim fotele mi się osobiście nie podobają z tych dwóch z pierwszego biorę środek z drugiego wygląd zewnętrzny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kiliusz napisał:

Jest ktoś w stanie ogarnąć VIN WVWZZZ3CZEE121391 

Passat B7 rocznik 2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów, przymierzam się do zakupu Passata CC. Czy znawcy tematu mogliby rzucić okiem na ten egzemplarz i wyłapać ewentualne zagrożenia? Przebieg jest imponujący, a wiadomo jak to bywa z jego realnością:) https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-cc-fullliftingbixenonasystentf12x-alu-18navi-dotykserwisidealny-ID6yWrcj.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie coś za piękna ta bajka w tym tygodniu włożył w auto 2 tyś i je sprzedaje? No ale może cuda się zdarzają. Nie wydaje ci się że drzwi mają inny odcień niż reszta? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2017 o 11:28, cumberdale napisał:

Witam forumowiczów, przymierzam się do zakupu Passata CC. Czy znawcy tematu mogliby rzucić okiem na ten egzemplarz i wyłapać ewentualne zagrożenia? Przebieg jest imponujący, a wiadomo jak to bywa z jego realnością:) https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-cc-fullliftingbixenonasystentf12x-alu-18navi-dotykserwisidealny-ID6yWrcj.html

 

Koniecznie sprawdzenie historii auta po vinie. Są koledzy na forum którzy robią takie usługi za drobną opłatą. Jak się wszystko zgadza to bierz kompa, miernik lakieru i umawiaj się na oględziny :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na bierząco z cenami CC ale zawsze były meeega wysokie.

Zawsze były wyższe od zwykłych passatów.

tymmczasem trn jest o 11 tańszy od mojego sprzedanego we wrześniu rocznika 2013 b7.

Czy to normalne.

aha- mój miał przebieg x2 i poszedł szybko za 55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie silnik 2,0TDI 170KM w Passacie z lutego 2008 roku co to będzie za silnik? Na jakiej problemy można się nastawić przy tym silniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Mam jeszcze pytanie odnośnie tego egzemplarza: https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-cc-2-0-tdi-chip-207-km-dsg-panoramadach-navi-dvd-kamera-dynaaudio-skora-ID6zn1vU.html#d164a870b8

A mianowicie: czy podkręcenie silnika ze 170 na 207 km nie jest przypadkiem dla niego zabójcze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo ładne CC :hurra dlaczego podniesienie mocy miało by mu szkodzić? Jeżeli zrobił to ogarnięty tuner będzie jeździć bezproblemowo. Bardziej "tępy " użytkownik mu szkodzi... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez VIN dotarłem do raportu z leasingu, co prawda ekspertem nie jestem, ale poprawcie mnie jeśli się mylę: czy te wartości nie oznaczają że auto było całe malowane, może bez dachu?

https://aukcje.getinleasing.pl/upload/products/valuations/67Hgzt7C08/iZyBdAmH4e.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności