Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta wygląda uczciwie, moim zdaniem warto pojechać i zobaczyć na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiu fiu Cena kosmos coś mało zdjęć

+ za dsg i R-line

- brak 4motion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , troche pogrzebałem ale nie mogę znaleźć dokładnej opinii stad pytanie, mam do kupienia B7 1,8 TSI 2012 z przebiegiem 98 tys., auto serwisowane w jednym salonie od samego początku i tam kupione. Moje pytanie odnośnie tego motoru wiem ze biora olej i sa problemy z rozrządem , ale nie wiem czy to dotyczy tej generacji, jak wasze wrazenia. Obecnie mam Insignie benzynę 2.0 Turbo, szukam czegos bardziej oszczędniejszego i może być z mniejsza moca, wpadl mi w oko ten wlasnie Passat, jak myślicie co może mnie czekac w najblizyszym czasie do wymiany , chciałbym go uzywc max 2 lata, średnio 15 tysięcy rocznie robie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, co myślicie o tym passacie http://allegro.pl/show_item.php?item=6620426028 czy jest coś podejrzanego jeżeli chodzi o aspekt wizualny? :) Coś się może nie zgadza? Bardzo proszę o zerknięcie i ocenę ogólną ... do przejechania 300 kilometrów więc jechałbym już tylko z zamiarem zakupu.

 

Bardzo proszę o odpowiedzi, jutro się wybieram.

Za te pieniądze sprzedam ci mojego z dużym opustem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I juz sie sprzedał... ten eRLajn.

Przebieg mini mini.

Stąd cena maxi.

B6 po lifcie z takim przebiegiem i wyposażeniem kosztowałby ze 12-15 więcej.

Tak wiec uważam ze cena adekwatna...

 

Koledzy miałczki--- ja nie pisałem nic o aucie od handlarza tylko zapytałem jaki wybór ma zadający pytanie.

I jakimi przyrządami zmierzyć katowanie auta przed trzema Laty...

Dlatego skończcie marudzenie na handlarzy bo smutno sie robi od Waszego lamentu- oczy wam tak zarosły łzami, ze wszystko juz sprowadzacie do tego, ze handlarz to oszust itp.

Przetrzyjcie Wasze smutne oczęta i przeczytajcie jeszcze raz jakie było pytanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy katowane jak ma olej płyn w chłodnicy to mu możesz nagwizdać, jak już to mowa o rożnych zaniedbaniach związanych z serwisowaniem na bieżąco.Znam ludzi którzy jak mają coś włożyć do auta to się trzęsą,a najgorsi są ci którzy się chwalą że nic nie dokładali do auta parę lat , takich aut najlepiej unikać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... ze wszystko juz sprowadzacie do tego, ze handlarz to oszust itp.

Wybacz, nikt tu nic takiego nie napisał, ja nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale na taką opinię polski handel autami używanymi pracował na to przez lata i niestety tylko gdzieniegdzie widać już poprawę tego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro pisać ale część handlarzy sama sobie na negatywną opinie zapracowała, powtarzam część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy warto dać za Passata B7 1.8 TSI z 2011 r. 45 tyś. PLN ? Auto sprzedaje pierwszy właściciel salon PL serwisowany w ASO itp. Jedyne co mnie niepokoi to przebieg prawie 200 tyś. czy to dla tego benzyniaka nie za dużo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo fatalną opinie mają silniki a szczególnie olej ,rozrząd reszta jak w każdym passacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się. 99% handlarzy to kur... a najbardziej perfidni i bezwzględni są ci co ściemniają, że są prywatnymi osobami. Opowiadają jak to się bujały danym autem itp. a później jak dochodzi do omawiania szczegółów zakupu to okazuje się, że auto stoi na ojca, później ojciec okazuje się słupem żulem spod sklepu itp. Na koniec FV/Zakup samochodu musi być z kwotą pomniejszoną o 50% ... itp. itd. już zmarnowałem kilka kursów po kilkaset kilometrów ... następnym razem taki cwaniaczek dostanie wpier... po prostu kilka strzałów, szybkie KO i nauczy się, że tak się nie postępuje. Radze to każdemu z was robić to szybko kur... nauczą się szacunku do klienta.

 

PS. Nie mam nic do handlarzy, którzy otwarcie mówią że są handlarzami, ewentualnie komisy itp. to ich praca i tu są uczciwi i mniej uczciwi... ale takie przypadki jak opisałem wyżej co ściemniają, że są osobami prywatnymi ... 0 szacunku mam dla takich.

 

Następny przypadek dostanie oklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty jak nie zrozumiesz że to nie wątek od pytań o konkretne auto to też dostaniesz szybkie KO i co tam jeszcze.

Ostatni raz ostrzegam.

 

I z pseudo ofertami sprzedaży też żegnam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając Passata Variant 1.4 TSI Trendline z 2009 starczy te 122 KM, żeby samochód jechał w miarę normalnie przy tej masie (chodzi o same ruszanie czy rozbujanie się) ?? ten model posiada może podgrzewane fotele czy podgrzewaną przednią szybę ?? bo trudno znaleźć coś na temat wyposażenia tego modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Ty jak nie zrozumiesz że to nie wątek od pytań o konkretne auto to też dostaniesz szybkie KO i co tam jeszcze.

Ostatni raz ostrzegam.

 

I z pseudo ofertami sprzedaży też żegnam :)

Sam jesteś pseudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego VIN musisz mieć i rozkodować, wtedy wiesz co auto ma. Trendline może być mocno doposażony.

1.4 silnik z tego rocznika to jest średnio udany pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Ty jak nie zrozumiesz że to nie wątek od pytań o konkretne auto to też dostaniesz szybkie KO i co tam jeszcze.

Ostatni raz ostrzegam.

 

I z pseudo ofertami sprzedaży też żegnam :)

 

Jeśli to Ty to do mnie to wydawało mi się że to jest wątek z pytaniami na co zwrócić uwagę przy zakupie Passata. Fakt wskazałem model silnik rocznik i że jest z PL, ale pytanie zadałem odnośnie przebiegu. Choć wydaje mi się że w tym wątku jest więcej off topików chociażby na poprzedniej stronie gdzie jest gatka o handlarzach, no chyba że weźmiemy pod uwagę kupując Passata kto go sprzedaje i coś w tym nawet jest. Stąd moje dane o aucie i nawet cenie a nie rzucone tylko że auto ma 200 tyś. i czy je kupić.

Na ostro admin traktuje nowych więc jeśli to do mnie to przyjmuję to "Ostatni raz ostrzegam" ten pierwszy raz bo nie wiem kiedy były wcześniejsze ostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to Ty to do mnie to wydawało mi
Ta wypowiedź nie jest pod Twoim postem, ani nie jesteś cytowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta wypowiedź nie jest pod Twoim postem, ani nie jesteś cytowany.

 

OK dzięki bo już myślałem że pierwszym postem podniosłem komuś ciśnienie. :blink

To wracam do pytania czy przestraszyć się tych 200 tyś. przebiegu w 1.8 TSI w B7, czy wymieniać na dzień dobry cały rozrząd i porostu jeździć. Co do oleju to podobno na 30 tyś. zjada prawie litr. Napinacz zmieniany bo właściciel nalegał w serwisie po zaciągnięciu informacji że niektóre TSI się rozpadają, pytanie jeszcze czy takie z końca 2011 roku też nadal mają problemy z chociażby łańcuchem. Od razu napisze że teraz robię około 15 tyś. rocznie więc diesel mnie nie interesuje choć obecnie traktorkiem jeżdżę i nie żałuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to Ty to do mnie

Nie jak dobrze zauważył Duży.

 

 

Choć wydaje mi się że w tym wątku jest więcej off topików chociażby na poprzedniej stronie gdzie jest gadka o handlarzach

Niestety dobrze zauwazyłeś...skoro nikt nie zwracał dużo wcześniej uwagi to nie znaczy że jest to ok.

 

Wiec jeszcze raz wyjaśniam (nie tylko Tobie) - chcesz coś wiedzieć o konkretach i bolączkach Passata B6/B7 to pisz. Często się spotkasz ze stwierdzeniem że już o tym było więc poszukaj i poczytaj. Nie chce Ci się? Trudno, Twój problem.

Chcesz wrzucić link z ogłoszeniem i spytać - co sądzicie? Ja napisze że sądzę że przyda Ci się odpoczynek od pisania. Od tego jest odpowiedni wątek - http://forum.vw-passat.pl/threads/131955-Porady-w-sprawie-zakupu-konkretnego-samochodu

 

 

Sam jesteś pseudo.

Masz jeszcze coś ciekawego do dodania? Jak się nie podoba regulamin zawsze możesz napisać do admina żeby skasował konto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce kupić Passata b6- 2007 r. z silnikiem 2.0 200KM benzyna. Podobno występuje w nich wada polegająca na braniu dużej ilości oleju. Chciałbym się dowiedzieć jak bardzo ten problem jest uciążliwy, czy wystarczy często dolewać olej czy są też inne konsekwencje? Czy jest to silnik wart polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności