Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowo zarejestrowanym użytkownikiem forum. Od jakiegoś czasu poszukuje samochodu, pojawiła sie interesująca mnie oferta:

http://allegro.pl/passat-2-0tdi-4x4-motion-klima-navi-m-zamiana-i4235487906.html

Czy ze zdjęć możecie wywnioskować że coś jest z nim nie tak na pierwszy rzut oka? Co to za silnik, bo z tego co szukałem nie znalazłem wersji 185 KM? A może od razu go odradzacie? Proszę o pomoc

Pozdrawiam

 

hmm... auto prywatne i możliwość sprzedaży na fakturę VAT? (no i oczywiście wtedy plus 23%), no i ta możliwość zamiany, chyba tylko dla picu bo jakoś nie wierzę żeby użytkownicy takich modeli chcieli tak ochoczo się przesiąść do paska, no i oczywiście auto sprowadzone chyba z wyspy bez asfaltu, diesel, 6 lat i 115 przebiegu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Jestem nowo zarejestrowanym użytkownikiem forum. Od jakiegoś czasu poszukuje samochodu, pojawiła sie interesująca mnie oferta:

http://allegro.pl/passat-2-0tdi-4x4-motion-klima-navi-m-zamiana-i4235487906.html

Czy ze zdjęć możecie wywnioskować że coś jest z nim nie tak na pierwszy rzut oka? Co to za silnik, bo z tego co szukałem nie znalazłem wersji 185 KM? A może od razu go odradzacie? Proszę o pomoc

Pozdrawiam

 

Jakieś farmazony gościu wypisuje to zwykły comfortline a nie highline. Ma tylko wymienione relingi od highline, przebieg z kosmosu. Na otomoto gościu sprzedaje inny samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Planuje kupić Passata B6 :) Mam teraz audi A4 B6 1.9 TDI , i chcę coś teraz w benzynie do 50 tys zł i pomyślałem o Passacie B6 , Co mi możecie doradzić , jaki silnik jest mało awaryjny i czy kwota 50 tys wystarczy. Chciałbym jak najlepsze wyposażenie . Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co mogło być powodem lakierowania drzwi poszycie lakieru waha się pomiędzy 101-160 czyli

sam sobie odpowiedziałeś- powodem było "NIC" tzn drugi lakier czyli prawdopodobnie rysy- ja bym sie nie doszukiwał i nie martwił tym zbytnio. Sam teraz bede malował prawie całe auto bo ma pełno sporych i głebokich rys.

sedana rok- 2006 do..... do max 30 tys

za tą kase kupisz spokojnie 2008 a moze nawet 2009 ale w kombiaku.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Planuje kupić Passata B6
w benzynie do 50 tys zł
czy kwota 50 tys wystarczy.

 

raczej kwota wystarczy ale zastanów sie czy chcesz dzisiaj wydac 50 tyś za auto, które na jesień jak wyjdzie B8 bedzie dokładnie tym samym czym obecnie jest B5FL czyli autem o 2 modele wstecz.

 

50 tys to jeszcze troche mało na b7

...... ale wg mnie zdecydowanie za duzo jak na b6 (to tylko moje prywatne zdanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co , za te pieniądze kupić lepiej coś innego ? :) Napisałem do 50 tys , może być taniej tylko Ja już bym chciał na full wypasie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
planuje zakup B6 sedana rok- 2006 do..... do max 30 tys jak ktos by wiedział o czymś wartym niech da znać

Mam swojego na sprzedaż.

Jak coś to dzwoń.

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
planuje zakup B6 sedana rok- 2006 do..... do max 30 tys jak ktos by wiedział o czymś wartym niech da znać

 

Ja swojego zmieniam na automat. Krajówka.

Jak jesteś zainteresowany to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bullet do 30k ciężko coś fajnego znaleźć ja szukam już jakieś 5 tygodni i nic... nie chce 1,9tdi ani 2,0 do 2007r konkretnie interesuje mnie 1,8TSI albo 2.0tdi CR - sedan lub kombi oba mi się podobają. może ktoś coś poleci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie szukacie auta ? w Polsce czy na mobile.de ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w polsce myślę że 30k to trochę mały budżet żeby jechać za granice. W przypadku wyjazdu musiałbym się zmieścić w budżecie na samochód jakieś 25k bo dochodzą opłaty itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cr-ka do 30k raczej cięzko bedzie trafić w dobrym stanie tak mi się wydaje ze to raczej graniczy z cudem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tak do 45 tys coś znaleźć , może mi się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten sam motor i te same usterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad 4 markami ale niewiem czy w tej cenie coś bym kupił zadbanego i dobrego m. in. A4 B8 1.8 160KM , Skoda SuperB II 1.8 TSI , Volkswagen Jetta A6 , i ostatnio chodzi mi po głowie Passat B6 1.8 TSI 160 KM lub 1.4 122KM na full wypasie . Co możecie poradzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chyba nie kupie 1,8 tsi ani 2,0 tdi cr do 30k

Możecie powiedzieć coś o najczęstszych usterkach passata b6 2.0tdi po 2007r?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak powoli powoli wychodzę z choroby kupna b6 . Jak przestudiowałem polowe wpisów tutaj to chyba najgorsze autko świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak powoli powoli wychodzę z choroby kupna b6 . Jak przestudiowałem polowe wpisów tutaj to chyba najgorsze autko świata.

 

Z mojego doświadczenia nie gorsze jak b5, a b5 masz, więc masz porównanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b5 sprzedane dlatego szukam czegoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności