Jump to content
Charakterek

Kupujemy Passata B5-na co zwrócic uwagę, jaką wersję wybrać?

Recommended Posts

32 minuty temu, Krawcol82 napisał:

No to ciekawe za ile chcesz kupić 3BG

Tu sie przychylam do opini Krawcola. Sam jestem na etapie kupna 3BG i wiem że za taki w miarę zadbany egzemplarz z 9-10 koła trzeba wydać (nie mówiąc o wyszukaniu czegoś takiego )Poniżej to same padaki i nawet już nie patrzę na takie oferty.

Mozna wyrwać w dobrej cenie. ? Tylko nie jestem w stanie sie teleportowac w odpowiednie miejsce szybko. To po pierwsze. Po drugie moj czas jest ograniczony moge luknac auto tylko w weekend. ;-). Dojazd tam + powrot autem sprawa prosta w najgorszym przypadku najlepiej pociagiem. ;-) Pracuje na 2 zmiany i narazie brak możliwości wziecia wolnego w tygodniu. Dlatego jest jak jest. Nie napisalem ze nie warto ale dla mnie nie w tej cenie.

Cześć, czytam o tym twoim kupowaniu i trochę mnie dziwi twoje podejście do sprawy zakupu oraz ceny. Podam Ci na swoim przykładzie posiadam Passata B5 FL rok 2004 Variant zresztą jest w opisie. Auto sprowadzone z Niemiec w roku 2009 z przebiegiem 193700 w chwili obecnej mam już 417000. Auto ma na wyposażeniu masę dodatków, za które słono dopłaciłem kupując go tj. Bi-Xenon, Sensor Deszczu, Fotochromowe lusterko wsteczne, Podgrzewane przednie fotele, kierunki w lusterkach, wielofunkcyjna kierownica z obsługą tempomatu, duża kolorowa nawigacja i pełny MFA, zmieniarka na 6cd z tyłu. Auto jest w kolorze czarna perła i w chwili obecnej mam już kupca na jego zakup, auto zostanie sprzedane w marcu 2019 za 15000. Na całym aucie nie znajdziesz grama rdzy, auto jest dofinansowane tapicerka czysta niepoprzecierana, nie ma tam poodklejanych boczków jak w tych opisywanych sztukach jasna czysta podsufitka. Z grubszych rzeczy jakie zrobiłem to wymiana wałka rozrządu i szklanek, regeneracja Turbo przy 380k i regeneracja maglownicy przy ok 230k z uwagi na spartaczony montaż drążka kierowniczego a raczej osłony która się skręciła i zerwała.  Lampy xenon po regeneracji w Otwocku włącznie z lakierowaniem kloszy, zawieszenie trw i lemforder, hamulce przewody hamulcowe tarcze, piasty tył, tarcze kotwiczne wymienione. Uwierz mi że zszedłem z 16000 na 15000 i człowiek kupił by go teraz gdybym miał kasę by kupić nowszy. Niestety muszę czekać do marca z zakupem B7 alltrack o którym pisałem tu na forum. Więc jak chcesz kupić coś dobrego to i zapłacić będziesz musiał inaczej przygotuj się że będziesz musiał sporo dołożyć. Popatrz na te przebiegi auto z 2001 roku i nie ma 200k to żart. Ja już w swoim wymieniłem 4 rozrządy i wszystko na continentalu rolki INA. Pozdrawiam i życzę sukcesów w kupnie

• Like 1

Venom6666, moje auto też jest maksymalnie doinwestowane, ale nie łudzę się że uda mi się je dobrze sprzedać. Znaleźć klienta, który doceni stan auta z tego rocznika jest niezwykle trudno. Zazwyczaj takimi rocznikami interesują się Sebixy albo Janusze, które jak widzą dobry egzemplarz za 12.000 zł i gruza za 8.000, to w 9 na 10 przypadków wybiorą ten drugi bo tańszy.

• Like 1

Witam panowie od 3 dni jestem już bez mojego Passata 1.9 TDI 130km poszedł za 15000 złotych. Dobrałem kredyt i wybieram się niedługo po jego następce tj Passat B7 2.0 TDI 170km. Więc jednak można sprzedać dobrze utrzymany egzemplarz za dobre pieniądze. Nowy właściciel cieszy się jak małe dziecko i to mi wystarczy. Myślę że będzie długo bezawaryjnie nim jeździł, mieszka w tej samej miejscowości więc nie raz zakręci się łezka w oku widząc go(oczywista oczywistość chodziło mi o samochód :)  ), pozdrawiam Venom.

Edited by Venom6666

Godzinę temu, carere napisał:

Witam sprzedam Passata

Ogłoszenia umieszczamy w innym dziale.