Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B5-na co zwrócic uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Troszeczkę. Później ktoś kupi coś takiego i się będzie chwalił: "mam full opcję" a ktoś inny mu dopiero później powie, że jest w błędzie więc na to samo wychodzi.

 

Tak to jest ze jak jest ładne auto to mówią ze golas. Ja kupiłem Basic-a a brakuje mu tylko tylnych szyb elektrycznych,podłokietnika z przodu. Po za tym ma prawie wszystkie gadżety ale z zewnątrz jest jak golas.

 

---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:52 ----------

 

ale będzie dumny ze ma FULL OPCJE

też tak można . Przy sprzedaży tez zainwestuje 100 zeta w chrom i będzie wypas

 

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

 

sorrki kurde ale jakoś nie mogę się powstrzymać.. ok nie będę tutaj ... się rozpisywał o ON i Pb + LPG ale co wy widzicie w tych samochodach ?? według mnie to jakiś ... bez urazy ale totalny golas... i nic ładnego nie widzę w środku którym miałbym się poruszać większość dni w samochodzie..kolor mi nie odpowiada... nie cieszy jego widok .. jakoś mnie za bardzo. a i cena chyba trochę zabójcza ... ale to tylko moja opinia.. no i te 190 000 na liczniku już prawie 200 000 trochę różniąca w ogłoszeniu

 

 

Boguś spokojnie sprzedasz swojego nie denerwuj sie .Może nie każdemu pasuje skóra w aucie i automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał lofi

sorrki kurde ale jakoś nie mogę się powstrzymać.. ok nie będę tutaj ... się rozpisywał o ON i Pb + LPG ale co wy widzicie w tych samochodach ?? według mnie to jakiś ... bez urazy ale totalny golas... i nic ładnego nie widzę w środku którym miałbym się poruszać większość dni w samochodzie..kolor mi nie odpowiada... nie cieszy jego widok .. jakoś mnie za bardzo. a i cena chyba trochę zabójcza ... ale to tylko moja opinia.. no i te 190 000 na liczniku już prawie 200 000 trochę różniąca w ogłoszeniu

 

 

Boguś spokojnie sprzedasz swojego nie denerwuj sie .Może nie każdemu pasuje skóra w aucie i automat.

ee to nie w tym sensie.. źle mnie zrozumiałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli odpada... Coś kręci..

najważniejsze ze nie szukasz diesla .. wzbudzasz we mnie nadzieje ....
:) Temat diesla przerabiałem przy avce t22 wcale nie wychodzi tak ekonomicznie.. ( KOSZT CZĘŚCI !!! ) a dwa, że przez 10 lat zrobiłem nowym autem 113km więc tylko benzyniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tez nie wiem czy czasem nei wziasc vectry 2.2 zamiast paska albo volvo zobacze jeszcze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja tez nie wiem czy czasem nei wziasc vectry 2.2 zamiast paska albo volvo zobacze jeszcze:)
moim zdaniem jeśli chodzi o Volvo .. to się "żenisz" z takim samochodem ... chyba że się mylę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat volvo kiedyś ostro przerabiałem. Stwierdziłem, że po prostu nie stać mnie na utrzymanie tej marki. Kupując auto za 20% ceny nowego kieruje się cenami części, dostępnością ( bo przecież oczywiste jest, że to będzie skarbonka a jak duża to zależy od szczęścia ew. w niewielkim stopniu od marki ).. Volvo w tej kategorii wypada po prostu kiepsko..

Ceny:

Używana 5 letnia turbina ( pomijam wersje silnikowe ) kosztuje tyle co nowa do 1.8T B5...

Zakup s60 z 2001 to wydatek min 25k.. ( proszę nawet nie patrz na tańsze ) codziennie sprawdzałem, śledziłem itd oferty przez pół roku...

Dostępność:

Poczytaj forum volvo... Dowiesz się, że przetrzymywanie przez serwis auta kilku tygodni to nic nadzwyczajnego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy wiesz ja poprostu przegladam rozne oferty oczywiscie paski mi sie bardzo podobaja tyle ze volvo chcial neichcial jest mniej awaryjne :) Nie wiem zreszta narazie mi sie neispieszy jak przyjdzie czas to kupie:) Dzieki panowie za rady wiem niestety ze za dobre volvo trzeba troche dac;/ a co powiecie o vectrze 2.2 125 kucy tez calkiem ladne autko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tyle ze volvo chcial neichcial jest mniej awaryjne

 

oczywiście pod warunkiem, że ma silnik VOLVO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Brat pracuje w jednym z ASO Volvo.Jeśli któryś z szanownych Forumowiczów bardzo zapragnie posiadać jednak Volvo to jednak przekieruję na Brata,który jest bardzo skuteczny w wybijaniu głupot z głowy...:hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój Brat pracuje w jednym z ASO Volvo.Jeśli któryś z szanownych Forumowiczów bardzo zapragnie posiadać jednak Volvo to jednak przekieruję na Brata,który jest bardzo skuteczny w wybijaniu głupot z głowy...:hehe
i takie porady są najbardziej skuteczne.. znam kogoś kto ma Volvo V40 .. i klnie.. dość często ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znam kogoś kto ma Volvo V40 .. i klnie.. dość często ...

No widzisz - a ze mną jest tu kumpel, co jeździ tym juz 4 lata i jeszcze nic przy nim nie robił. Zero awarii, zero usterek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znaczy wiesz ja poprostu przegladam rozne oferty oczywiscie paski mi sie bardzo podobaja tyle ze volvo chcial neichcial jest mniej awaryjne :) Nie wiem zreszta narazie mi sie neispieszy jak przyjdzie czas to kupie:) Dzieki panowie za rady wiem niestety ze za dobre volvo trzeba troche dac;/ a co powiecie o vectrze 2.2 125 kucy tez calkiem ladne autko :)
a co powiecie o vectrze 2.2 125 kucy tez calkiem ladne autko
jezleli w benzynie to sobie odpusc. pracowalem w serwisie wprawdzie vauxhalla w uk. bylem kierowca serwisowym i jezeli o silniki benzynowe to wlasnie 2.2 byly najczesciej spotykanymi .w uk na 10 aut opla z silnikiem benzynowym na rynku wtornym 8 to wlasnie 2.2 benzyna.czeste problemy z uszczelkami pod glowica.nie wiem jak to dokladnie wyglada w polsce ale podejrzewam ze podobnie.sam mialem vectre c 1.8 i ten silnik moge ci smailo polecic.jesli sie myle prosze o sprostowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanie którą wersję silnika wybrać, w sensie większej niezawodności? Chodzi mi o kod silnika - benzyna 1.8T w modelu FL :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
awt to młodszy brat AEB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
awt to młodszy brat AEB

To nie znaczy, ze jest udaną konstrukcją :fajny

 

A ten silnik AWM, to co to za wynalazek, że ma 170KM? Raczej w niego nie ma sie co pakować - tak sądzę. I patrząc w tabelę oznaczeń na forum, to były tylko dwa typy silników 1.8T w roczniku 2002-2005: AWM i AWT.

Edytowane przez Danek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten sam silnik. Różni się oznaczeniem i softem w sterowniku reszta bez zmian ;)

No i tym, że AWM wychodził na rynek amerykański.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest ten sam silnik. Różni się oznaczeniem i softem w sterowniku reszta bez zmian ;)

No i tym, że AWM wychodził na rynek amerykański.

Czyli zapobiegawczo, to w AWM-a nie ma się co pakować, bo wyjdzie jeszcze, że to pompa wody inna, to jakaś wiązka nie taka... albo jeszcze co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie. Dlaczego tak pytasz o AWM?? Na naszym rynku jest ich bardzo mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak pytasz o AWM?? Na naszym rynku jest ich bardzo mało.

Ale to nie będzie z naszego rynku - tylko sprowadzony. I nie chcę trafić na coś, co nie jest konkretnie dedykowane na Europę :D Wynalazki zostawmy "wynalazcom" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Zależy Ci na klimatroniku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności