Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B5-na co zwrócic uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Ty to widzisz? ;/ czyli co po dzwonie tak ? A ten ? http://otomoto.pl/volkswagen-passat-xenon-oplacony-bezwypadkowy-C16728649.html

ten ma kijowe zdjęcia ;) ale nie widzę czegoś szczególnie rzucającego się w oczy

P.S.

lewy przedni błotnik ma matowy odcień albo to wina foto

Edytowane przez mielke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie,w przypadku czarnego Passata,prawe tylne drzwi sprawiają wrażenie krzywych,najbardziej jest to widoczne na listwach zgarniających.W przypadku drugiego jakość zdjęć jest zbyt słaba,na pierwszy rzut oka wygląda nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten chrom ktory podnosi sie do gory to nad dzwiami o niczym nie swiadczy! wystarczy palcem wcisnąć i wszystko wraca do normy jesli juz to patrz na dolne listwy jesli sie nie zchodza ładnie to napewno było coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten chrom ktory podnosi sie do gory to nad dzwiami o niczym nie swiadczy! wystarczy palcem wcisnąć i wszystko wraca do normy jesli juz to patrz na dolne listwy jesli sie nie zchodza ładnie to napewno było coś
chromu ori nie wciśniesz a raz zdjętego nie założysz jak był

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezle, dzieki za pomoc;) Jeszcze jakbyście mogli mi powiedzieć coś o tym, troche mi sie ta cena wydaje za niska.. http://allegro.pl/vw-passat-kombi-climatronic-tdi-130km-i1449018110.html
trochu maska mu sie nie zgrywa z lampami i grilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to pewnie stad ta cena, dziekuje jeszcze raz za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co więcej odcień lakieru maski jest nieco inny,różnica w spasowaniu elementów przy reflektorze widoczna jak byk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to pewnie stad ta cena, dziekuje jeszcze raz za pomoc:)
a cena to 20.500,00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To malo czy duzo ? Bo mi sie wydaje, ze troche malo , jeszcze z takim wyposazeniem, czyli jedynie z tego wszystkiego godny jest uwagi ten? http://otomoto.pl/volkswagen-passat-xenon-oplacony-bezwypadkowy-C16728649.html
tu to poproś o lepszą jakość foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Super temat! Dzięki stokrotne jego autorom. Zdecydowałem się na zakup Paska B5FL i w tym tygodniu jadę oglądać jednego. Mam kilka pytań:

 

1. Czy znacie jakiegoś fachmana w Zielonej Górze lub okolicach, który wykonałby lepszy i większy przegląd przed zakupem niż typowy serwis VW?

 

2. Czy ktoś z forumowiczów posiada Paska z kremowym wnętrzem? Bardzo mi się takie podoba, dodaje uroku. Jak to się sprawdza? Lepiej szukać pełny welur, czy boki siedzeń skórzane a środek welur lub alcantra?

 

3. Bardziej polecacie takie auto z zachodu (Niemcy, Austria, Holandia) czy lepiej kupione w salonie w Polsce?

zapraszam do trójmiasta

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-C17098187.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
twój ??
mój osobisty zapraszam do linku poniżej więcej fotek

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coz to chcesz kupic, ze sprzedajesz tego paska ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bimber555
http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=23345

Masz tu link,ale na drugi raz wysil się trochę i użyj opcji SZUKAJ.

Może źle zrozumiałem. Kupujesz auto,aby sobie bokami polatać?

 

Nie do latania boakami glowie o przyczepnosc i na zimie ale czytalem na forum ze koles ma syncro 110 1.9 tdi i za cholere go nie moze poostawiac bokiem i chcialem wiedziec czy da sie czy nie

 

---------- Post added at 16:15 ---------- Previous post was at 16:12 ----------

 

A pozatym tak jak juz pisalem wczesniej juz czytalem to co wyslalaes ale ten mowi tak ten tak ze torsen ze haldex a zreszta raz sie zyje bedzie chodzil to bedzie nie to lipa ale juz sie zdecydowalale na syncro :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A coz to chcesz kupic, ze sprzedajesz tego paska ? :)
mnie pytasz?? bo jesli tak to ide chyba w rynek japoński.. a to dlatego że nowsze modele B6 wersja USA (z USA) są tylko 2.0 TFSI a to mnie nie kręci .. zbyt duże spalanie i nie można wsadzić LPG Edytowane przez lofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to dlatego że nowsze modele B6 wersja USA (z USA) są tylko 2.0 TFSI

 

A czemu kolege interesują tylko modele z USA? Przecież kolega w Polsce mieszka a kurs dolara nie jest taki super żeby ściągać stamtąd było warto, chyba że chodzi o nówke z salonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu kolege interesują tylko modele z USA? Przecież kolega w Polsce mieszka a kurs dolara nie jest taki super żeby ściągać stamtąd było warto, chyba że chodzi o nówke z salonu.
czasami są takie okazje których się nie marnuje.. i nie ma to nic wspólnego z kursem $$$ ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie wiedziałem ze do 2.0TFSI gaz nie podchodzi. Wiesz może czym to jest spowodowane? Poza tym to chyba spoko silnik, sporo osób chwali na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności