Skocz do zawartości
Gość carlos2005

Kupujemy Passata B4-na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mam pytanie :) a więc ile kosztuje roczne utrzymanie passata B4 VR6???tzn.ubezpieczenie przeglądy naprawy itp.itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile kosztuje roczne utrzymanie passata B4 VR6
Zależy w jakim stanie kupisz, ile jeździsz, jak jeździsz i wiele, wiele innych czynników.
ubezpieczenie
Indywidualnie ustalane jest.
przeglądy
98zł podstawowy, 152zł z LPG (coroczne) - tak jak wszędzie
naprawy
Zależy co się sypnie ;) i jak drogiego mechanika masz, czy może sam będziesz dłubał.

Ogólnie VR będzie trochę droższy w naprawach od ABSa czy innego 2E.

 

Wiem, że moja odpowiedź Cię nie usatysfakcjonuje, ale wydaje mi się, że wiele prawdy napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) dobre i to ale stosunkowo o ile droższy bedzie od zwykłego?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy mam pytanie a więc ile kosztuje roczne utrzymanie passata B4 VR6???tzn.ubezpieczenie przeglądy naprawy itp.itd.

 

roczne utrzymanie - zależy ile się jeździ :D

ubezpieczenie przy max zniżkach około 400zł

przegląd - 100zł

naprawy - zależy co się zepsuje, ale ogólnie wszystkie części są droższe do VRa i trudniej dostępne! Mechanicy też dość niechętnie patrzą na to auto. Bo zrobić/wymienić tam coś to zazwyczaj majstersztyk w otoczce siarczyście lecących ku*w :D

 

zobacz sobie u mnie do tematu, masz tam podane co ile mnie kosztowało... http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=26612 przez dwa lata 9koła w same części wsadzone, ale auto technicznie jest już prawie idealne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam na imie grzesiek jestem nowym na forum ma takie pytanko mam na oku paska 1.9 tdi ale w dowodzie pisze 55kW to czyli pewnie ten zwykły td sprzedaje jego moj brat cioteczny jest to rocznik 1996 ma climatronic czy kazdy wie ze sterowany elektronicznie .el.lusterka ,el szyby przód tył,abs,auto alarm wspomaganie kierownicy,klimatyzacja jest ładnie utrzymany niepalone było w nim jest w polsce 1 włscicielem sprowadził sobie dla siebie jest po wymianie kompletnego rozrzadu z przodu tarcze sa nowe i klocki z tyłu bebny jest czysto w nim bo on jest takim ze trzyma w czystosci.granatowy kolor .chce za niego 9tys ale cena do dogadania sie.

 

prosze o rade czy z takim silnikiem brac jego ????jakie macie opinie na temat tych silnikow czy ma turbine???ile byscie jemu propnowali cene za niego??czy jak zaloze haka to bedzie miał ciezko ciagnac przyczepke lekka???

 

bo jak ma brac do innnego do 10tys i z niewiadomym stanem to wole u niego kupic .ale zawsze wole sie zapytac was na forum

 

dziekuje prosze o szczere odpowiedzi

 

---------- Post added at 23:14 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

 

jeszcze czym zapomniał ma 2poduszki powietrzne

 

popraw stylistycznie to co napisałeś // Majcin

Edytowane przez Majcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autko ma turbine.

Dobrze piszesz, że lepiej coś pewnego niż...

Targuj cene i bierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość herakles

witajcie drodzy parafianie

mam takie małe pytanko: czy orientuje się może ktoś i wie coś więcej na temat tego passka?:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11491130

dziekuje z góry za jakiekolwiek odpowiedzi

 

__

 

okej, sorki za zamieszanie, nie wiedziałem ;-)

Edytowane przez herakles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie temat do oceny ogłoszeń - zajrzyj w dział ogólnej motoryzacji - tam jest taki temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy niedługo prawdopodobnie przymierzam się do kupna passata B4 i mam pytanie odnośnie climatronica wiadomo ze z climatronikiem bedzie droższy ale kolega z forum vag-podkarpacie.pl ma golfa mk3 i bez climatronic-a i niebawem będzie zakładał climatronic do niego i powiedzcie mi czy do passata jest taka mozliwośc i czy bardzo to skomplikowane i kosztowne i czy wogóle opłacalne? :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moim zdaniem lepiej kupic z orginalnym klimatronikiem niż potem dokładac.

Dokladanie bedzie Cie kosztować ponad 1000zł i kupę roboty ... a efekt nie do konca pewien.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy do passata jest taka mozliwośc
Jest - kolega 1robert zakładał do swojego B4 :)
czy bardzo to skomplikowane
Raczej ;)
i kosztowne i czy wogóle opłacalne?
Wg mnie nie.

 

Jeśli miałbyś już auto, to jest sens montować. Ale jeśli przymierzasz się do kupna, to od razu szukaj egzemplarza z tym dobrodziejstwem. Nie będzie 2-krotnie droższy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam 11 tys. i zastanawiam sie co kupić passata B4 w TDI czy poczekać i dołożyć i kupić B5 w średnim stanie bo na B5 z końcówki produkcji nie będzie mnie tak szybko stać :( co radzicie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 11 to B5 w benzynie...inaczej lepiej poszukaj B4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za ta kasę lepiej B4 czy B5?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy lepiej ?:)

 

Dla mnie lepiej B4, bo: tańsze części i mniej kłopotliwe i DUŻO tańsze zawieszenie, no i TDI:)

 

B5 - jeśli bym mniej jeździł i nie po "różnych drogach", to w benzynie czemu nie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Panowie planuję zakup passata B4 z myślą o LPG. Proszę powiedzcie mi jaki silnik będzie chodził na sekwencji?? (oprócz VR6)

Szukam paska w kombi, w automacie NIE TDI, Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukaj 2E, AGG, AGY
ABF lepiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności