Skocz do zawartości
Gość carlos2005

Kupujemy Passata B4-na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłbym dokładnie układ chłodzenia. To jedna z większych bolączek passata B4. Kilka razy wymieniałem już plastikowe krućce:jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem golf 3 w 96 miał częściowy ocynk, progi na pewno

 

No i pewnie dlatego w pierwszej kolejności tam gniją,równo z tylną klapą :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłbym dokładnie układ chłodzenia. To jedna z większych bolączek passata B4. Kilka razy wymieniałem już plastikowe krućce

Co Ty piszesz że to bolączka? Moje auto 3 lata starsze od Twojego i króćce jeszcze ori... Coś masz nie tak z tym układem... Pewnie za duże ciśnienie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Ty piszesz że to bolączka? Moje auto 3 lata starsze od Twojego i króćce jeszcze ori... Coś masz nie tak z tym układem... Pewnie za duże ciśnienie....

 

Pewnie topran hans szajs założony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie topran hans szajs założony.

 

Ta, u mnie chodzi 3 lata jak ori po 14 padł.Nie jest to bolączka czy wada układu tylko normalne zużycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość laiokon

Dokładnie. To jeden z elementów, który można spokojnie wymienić beż większego problemu. Zużycie trzeba wkalkulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś się wypowie o skrzyniach automatycznych w B3...Zastanawiam się jak taka skrzynia pracuje i czy jest awaryjna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może ktoś się wypowie o skrzyniach automatycznych w B3...Zastanawiam się jak taka skrzynia pracuje i czy jest awaryjna ?

 

A jak sie spodziewasz w 20-to letnim aucie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem...nie jeździłem b3 w automacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie na temat, ale mam pytanie - dlaczego nie ma lub nie mogę na forum znaleźć tematu, lub działu pt. "Kupię auto", lub po prostu "Kupię"? Dlaczego pytam - szukam B4 dla siebie. Wiem, że w ogłoszeniach są ich setki, ale 3/4 z nich w północno-wschodniej Polsce, więc prawie na drugim końcu kraju ode mnie. A szukam B4, bo chciałbym wrócić do Passata, naszła mnie taka ochota. I szukam auta zadbanego, a takie zazwyczaj posiadają Forumowicze. I może akurat ktoś myśli nad sprzedażą, więc taki dział mógłby być pomocny zarówno dla kupujących jak i sprzedających. No chyba, że gdzieś jest coś takiego, a ja nie potrafię znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum nie ma takiego działu od jakiegoś czasu... Jeśli szukasz B4 to zajrzyj tutaj, prędzej coś znajdziesz w dziale kupię/sprzedam http://passatb4.pl/forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na tym forum nie ma takiego działu od jakiegoś czasu... Jeśli szukasz B4 to zajrzyj tutaj, prędzej coś znajdziesz w dziale kupię/sprzedam http://passatb4.pl/forum/index.php

 

Na tym forum nie ma takiego działu od jakiegoś czasu... Jeśli szukasz B4 to zajrzyj tutaj, prędzej coś znajdziesz w dziale kupię/sprzedam http://passatb4.pl/forum/index.php

 

Dzięki. Aż nie wiem czemu jeszcze na to nie trafiłem. Stokrotne dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam okazję kupić takiego passata 4x4 2.0 chyba 1996 powiedziecie czy warto to już prawie klasyk albo już ... jak go nie kupię pójdzie na złom. Co myślicie? Dodam że rejestrowany w Norwegii gościu chce ok 2200 PLN 

IMG_66711.jpg

IMG_43591.jpg

IMG_91791.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli blacha jest ok to myślę że warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej, jeśli zdrowy blacharsko i napędy sprawne to warto brać. Coś z tego jeszcze będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności