Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B2

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy i koleżanki co byście bardziej mi doradzili passat b2 1,6 b+g cy b2 1.6 D

 

Zależy co kto lubi :) 1.6b+g pewnie będa mniejsze koszta paliwa generować, z kolei przy 1.6D będą mniejsze koszta eksploatacji, ale niestety słabsze przyspieszenie :) Ja mam 1.6D i jestem zadowolony, wiem ze jak trzeba to wsiądę i pojadę :) O ile rozrusznik załapie, ostatnio mam z tym problem :P Jesłi jeździsz sam, jest jako tako, ale przy 4 osobach jest troszkę muł :) Jakbym miał kupić jeszcze raz, kupił bym 1.6TD :)

 

Tom

Edytowane przez Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeważnie będę jeździł sam z dziewczyną no chyba ze jakis zlot typu VWMANIA to na pełnym załadunku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy i koleżanki co byście bardziej mi doradzili passat b2 1,6 b+g cy b2 1.6 D
Bierz 1.6 D Najlepszy motor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzyna 5 cylindrów !!!Wtedy masz przyjemność z jazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej ceny chcesz to autko ? Tak konkretnie, mogę Ci doradzić coś porządnego bo mam dobre źródło, gdzie kupisz każde autko w atrakcyjnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z silnikami 1.8? Przy relatywnie lekkiej budzie taki motor zapewnia poprawną dynamikę, zauważalnie lepszą od 1.6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótko, zwięźle i na temat: TAK polecam 1.8... Pali tyle samo co 1.6 a zdecydowanie lepiej się nim jezdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega wyzej napisał ,dodam tyle że jeżdziłem takim pasatem przez parę lat i mam same pozytywne wspomienia ,w trasie palił 6,5 l benzyny (8,5 l gazu ) w mieście 8-8,5 l benzyny (10-11 gazu ) ,polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jezdziłem przez 2 lata 1.6 czy dłuzej nawet, po czym zmieniłem silnik na 1.8 i jest w sam raz, spalanie potwierdzam, nawet przy emeryckiej jezdzie da się mniej osiągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja miałem okazje porównać jakieś 'trefne' 1.6 w stosunku do 1.8 - bo ten mniejszy motor palił więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowiecie mi w jakich wersjach b2 byl naped na cztery lapki ?? tylko kombi czy w innych wersjch tez i z jakimi silnikami tylko 5cyl ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko Variant, tylko benzyna i od 1.8 w górę

 

tylko wyrwać 1.8 syncro to nie lada wyzwanie, kiedyś jedno na forum było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa dzieki za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycju5z

Witam, Jestem nowy na forum, nie mam passata, ale od jakiegos czasu poszukuje ciekawego modelu b2.

 

Na co zwrócić uwagę przy kupnie takiego pojazdu? są jakieś charakterystyczne usterki, wadliwe miejsca (chociażby podłoga, czy progi)?

 

Czy silnik 1,8 w benzynie 90KM to dobry wybór dla kombi?

 

Pozdrawiam,

Patrycjusz

Edytowane przez patrycju5z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.8, to dobry wybór...

 

A auta mają już tyle lat, że musisz zwracać uwagę na wszystko....od A do Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ; )

Jako, że to mój pierwszy post na forum to najpierw się witam :)

 

Mam takie pytanko, wiek ktoś coś o tym samochodzie więcej, bo zamierzam się przejechać po auto (od dawna choruję na syncro b2)?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3081190643

 

Tyn. czy da się odratować samochód, czy blacharka raczej taka, że koszt "rehabilitacji" wyniesie kilka tysięcy zł nie licząc lakieru?

 

To, że silnik nie jest VW tylko Audi, to wiem, oryginalnie było w środku 2.0, drzwi od strony wgniecenia podgnite na dole, ale nie duzo z tego co właściciel mówił.

 

Może ktoś mieszka nieopodal, albo zna właściciela lub auto?

 

z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie opłaca się kupować tego autka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a coś więcej? wiadomo, że za taką cenę nie kupię, ale jakby zejść z ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest mocno zjedzony i zaniedbany, przywrócenie go do odpowiedniego stanu zajmie masę czasu i weźmie dużo pieniędzy. Jednak moim zdaniem warto przywracać do życia te klasyki, bo są wspaniałymi smaochodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności