Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B2

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki stary,jak bys wiedzial gdzies o jakims za nie wielka kase to daj znac na meila oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zwykły 1,6D bez żadnych dodatków i był nie do zajechania. W chwili sprzedaży miał na blacie 720tyś km;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec miał 1.6 :on: w kombi ja mam 1.6 :on: I silniczek daje radę , wręcz rwie się do jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mieliśmy kiedyś dwa B2 w kombi w dizlu 1,6. Obydwa nie do zabicia. Teraz jest benzynka też 1,6 i też nie do zabicia. Nawet na cyklonie śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem zwykły 1,6D

 

Mój ojciec miał 1.6 w kombi ja mam 1.6

 

Też mieliśmy kiedyś dwa B2 w kombi w dizlu 1,6. Obydwa nie do zabicia. Teraz jest benzynka też 1,6

 

Haaa kolega pyta o większe silniki a Wy tutaj z mułkami wyjeżdżacie :P

 

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam.... kolega pytał o to jaki silnik jest najlepszy i tylko dopowiedział że lubi duże silniki :P A nie że szuka takiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli interesują Cię duże silniki zobacz to :

[ame]

[/ame]

2.0,5-cyl. 115KM

Koledzy z http://oldpassats.eev.pl mogą Ci coś doradzić . Zapraszamy!

 

Brzmienie pięciu cylindrów to jest to!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie nie musicie sie zaraz klucic. faktem jest ze lubie duze piec i ze szukam takowego passata kombi z duzym piecem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha i tyle było go widać. Wracając do tematu b2 ma same dobre silniki benzynowe jak i olej napędowy. Mój tata miał b2 81rok w hatchbacku 1.6 benz+gaz 75km i jeździł nim na taxi jakieś 12lat miał remont głowicy pierścienie tłoki sprzedał go z przebiegiem 600tys. Ja mam 1.6td jestem z niego zadowolony zero problemów może dlatego że stoi cały czas w garażu :> ale jak bym miał kupywać jakiegoś b2 żeby sie nim tylko od czasu do czasu przejechać wybrałbym 2.2 syncro a do jazdy na codzień 1.6td

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam peugota 405, 2.0 GRI jestem w miare zadowolony ale ostatnio zaczol mi sie lekko sypac znaczy sie prady warjuja no i rozgladam sie za czyms innym,a passat mi sie zawsze podobal zwłaszcza b2 w kombi

 

---------- Post added at 13:10 ---------- Previous post was at 13:07 ----------

 

do silnika nie mam zadnych zastrzezen pali na strzal choc jest zagazowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wrazie jak bym zanalaz jaiegos paska moge liczyc na jakas wasza pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po to jest forum żeby pytać i pomagać innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Na dniach pozbywam się swojej B3 z lpg i planuję zakup B2 w dieslu.W związku z czym chciałbym zapytać co sądzicie o tym egzemplarzu?

 

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-diesel-C16968023.html

 

Dodam, że musiałbym dojechać do Gdańska z tamtej okolicy.A być może znajdzie się tutaj i właściciel tegoż autka.

Jeżeli napisałem w złym temacie to najmocniej przepraszam i proszę o przeniesienie jeśli to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wypaśny. Relingi, szyber, roleta. Sprawdź klapę bagażnika przy uszczelce i mocowanie pasów tylnych do budy. A jak masz możliwość to wejdź pod auto i zaraz za kołami po lewej i prawej stronie powinny być w podłodze korki. U mnie nie ma i mam wiecznie mokro.

 

PozdraVWiam

Młody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wygląda na niezłego zgniłka, przednia szyba pewnie lubi cieknąc, kielich niedługo niestety będzie pewno planował "wpaść" na impreze pod maską....

 

ciekawe jak sie ma podłoga, progi i tylne kielichy, ale z tego co widać to progi mogą czasem być tylko dla ozdoby....

 

jesli ci sie nie spieszy z zakupem, to bym poszukał czegoś troche zdrowszego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gra niewarta swieczki, kolega z oldpassats był go oglądać, pozwolę sobie zacytować...

 

Właśnie byłem go zobaczyć na żywo i słabe blachy to mało powiedziane ;) Cud że jeszcze się w pół nie przełamał, klima niekompletna, bez sprężarki i chłodnicy, tapicerka w średnim stanie, wydech ułamany, zajechany silnik. Jednak jeśli ktoś kupi go na części piszę się na relingi :) Z ciekawostek ma elektryczne lusterka i elektryczny szyberdach, lampki przy podsufitce na środkowych słupkach i kanapę z miejscem na zagłówki.

 

Mam nadzieje, ze pomogłem :)

 

Zapraszam na oldpassats.com :)

 

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:offtopic

bym poszukał czegoś troche zdrowszego
Gra niewarta swieczki

Jak tak patrzę na oferty tych samochodów (głównie allegro), to na prawdę żałuję, że nie wziąłem jakiejś pożyczki, żebym swojego Łatka nie musiał sprzedawać.:offtopic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy i koleżanki co byście bardziej mi doradzili passat b2 1,6 b+g cy b2 1.6 D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.8:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności