Skocz do zawartości
daras

stukającu zawór EGR

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie odnośnie stukającego zawory EGR po zapaleniu zauta stuka wyjołem go całego przeczyściłem ale dalej to samo. Niewiem co robić czy dawać do regeneracji http://www.allegro.pl/item224754372_naprawimy_kazdy_recyrkulator_spalin_egr.html

 

czy kupić nowy ?? Fakt faktem koszt nowego to około 700zł a regeneracja 160 ale niewiem czy coś to da !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walnij zaślepkę i będziesz miał spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
walnij zaślepkę i będziesz miał spokój

 

a co z temperaturą w komorze spalania :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam wszyscy tak robią :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee tam wszyscy tak robią :rotfl:

 

a Ty Pawełku tak zrobiłeś :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

upsss? ja kupiłem używkę za 150zł,ale ostatnio słyszę że dużo osób tak robi,chociażby do tuningu z podniesieniem mocy,trzeba szukać używkę lub czyścić i nowe uszczelki zamontować.Pozdrowionka Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a o jakim to scislej zaworze jest mowa ,bo u mnie jak np skrecam w prawo lub w lewo i jest na drugim biego to slychac glosniejsze klekotanie czy to ma coc wspolnego z tym??no i jak jest zimny po zapaleniu kilkanascie sekund glosniej cos stuka a potem sie ucisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o zaworze który jest w temacie :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak jest u Was ale ja zauważyłem, ze EGR w moim pasku zaczyna stukac gdy jest bardzo ciepło, temp. powietrza ok.25 stopni C :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam a o jakim to scislej zaworze jest mowa ,bo u mnie jak np skrecam w prawo lub w lewo i jest na drugim biego to slychac glosniejsze klekotanie czy to ma coc wspolnego z tym??no i jak jest zimny po zapaleniu kilkanascie sekund glosniej cos stuka a potem sie ucisza

 

kolego Ty mozesz miec problem z przegubami :cisza:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja go po prostu odłączyłem i mam spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odkopię trochę temat. U mnie w passacie przy delikatnym dodaniu gazu(na postoju lub przy ruszaniu) EGR stuka. Jest to pojedyncze stuknięcie. Generalnie jak musnę stopą pedał gazu to EGR wydaje jedno stuknięcie. Ktoś ma pomysł co to może być? A może wystarczy tylko przeczyścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności