Skocz do zawartości
Łysy

Jesienny spocik grupy zachodniopomorskiej

Rekomendowane odpowiedzi

No to wejdzmy do marketu :D hehe <zart> No najlepiej byloby gdzies przenocowac, wypic cos 'rozgrzewajacego' :P, porozmawiac na spokojnie i nie zmarznac ;) Tylko obawiam sie ze to nie wypali, nie kazdy ma wolne weekendy itp :( A jak nie to mozna spotkac sie gdzies na jakims zlocie okolicznosciowym w naszym woj. i tez bedzie milo!!! :)

Dla chcacego nic trudnego! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że temacik się ruszył :ok: ja cały czas jestem chętny tyle że na spocika bede musiał wpaść cordoba albo poldolotem :rotfl: bo passatki sa obecnie w fazie składania z dwoch jednego konkretnego :dobani: co do tego co pisał Duży, zawsze można sie pospocić wczesniej a nie czekać do mroźnej i śnieżnej zimy ;) z tym że niechciałbym sobie robić z hotelikiem przypału i chciałbym o decyzje 100% obecności :ok: bo bede musiał wpłacić zaliczkę na poczet rezerwacji :vw:Grzyba może też udało by mi się przekonać chociaż po jego ostatnim spocie ma lekki uraz ( Paweł wie o co biega :znudzony: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na kontkrety :D ja niestety dzis wyjezdzam w rodzinne strony (szprotawa) i wracam dopiero po wszystkich swietych jako młody żonkiś ;)

ale na spocik sie jak najbardziej pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będzie czterech wspaniałych ;) z gps'em na palcu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w tym roku nic nie wyjdzie ze spotu. Od czasu do czasu ktoś coś napisze ale żadnych konkretów. Ja jako nowy użytkownik nikogo nie znający nie wiem jak to wygląda jak spotkają się ludzie którzy mają trochę świra na punkcie swoich autek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak łatwo ustalić wspólny termin który będzie wszystkim pasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to prosze ja proponuje moze 18 listopad, jest to niedziela troche jeszcze czasu do organizacji jest. Napiszcie czy pasuje Wam termin a co do miejsca to moze teraz cos blizej Szczecina bo zawsze chłopaki maja nadalej ;) ale to tylko moje sugetie takze panowie i panie jedziemy kto kiedy i gdzie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w koncu jakies konkrety Panowie :) Ja jestem w kazda niedziele wolny wiec mi odpowiada ten dzien tygodnia, ale wolalbym juz 11 :P zeby jescze przytoczyc sie na letnich kapciach i nie czekac tak dlugo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kapcie sie nie martw ja tez bede juz pewnie na zimówkach. Chodzi o to zeby sie spotkac i milo spedzic czas :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale ja na swojego nie moge patrzec jak ma zalozone te 15 i kolpaki ;( jeszcze mnie wysmiejecie i dopiero bedzie zalamka :( ALe z wielka checia bym zobaczyl tego nowego B6 dominba :D Wiec czym szybciej trzeba sie zorganizowac!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy nie byłem jeszcze na żadnym spocie. Też jeżdrzę już na zimówkach właśnie wróciłem z suwalskiego i nawet się już poślizgałem było -5 . Czasami w niedziele pracuję i nie wiem czy uda mi się wyskoczyc ale jestem gotowy dojechac w ostatniej chwili. Niedziela jest ok. gdyż mam 13-letniego syna który bardzo chętnie kopnie się ze mną. A byc może namówię mojego znajomego. Pozdro i szerokiej drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do miejsca to moze teraz cos blizej Szczecina

Zawsze było bliżej Szczecina albo w Szczecinie. To może bliżej Koszalina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może bliżej Koszalina?

i Szczecinka :cwaniak::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<rotfl> ja tez juz na zimowkach latam, w olsztynie bylem, tam tez na minusie:), wiec alu czekają w garażu. Mi pasuje każdy termin, i miejsce chyba tez:D chyba juz wszedzie z wami bylem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie Łysy naprostował - w sumie jeden spot odbył się w Szczecinie, reszta mniej więcej po środku (Koszalina nie liczę).

W sumie to mogę śmignąć i do Szczecina... :niepewny:

A Bonusik po ślubie gdzie mieszkacie? W Szczecinie czy Szprotawie?

Jeszcze jakby Marcin z żonką podjechali, to byłaby spora ekipa :ok:

 

1. Artmin

2. Bonusik

3. Derlysy

4. Dominb

5. Duży

6. Grzyb

7. J@ceq

8. Marcin

9. Pinio

10. Rafał

11. Weso

 

:hurra:

 

A jak tam Syki, kupił następnego passata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem, czy kupił,zaraz napisze do niego, ja może jeszcze Magdy brata namowie, ale to nie ejst pewne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak mocna ręka moderatora :P

Bonusik chyba dalej ciągnie studia więc podejrzewam że będzie musiał być w Szczecinie.

Ja już też latam na zimówkach (w sobote/niedziele będę koło Obersdorfu a tam śnieżek popruszył) i też nie mogę patrzeć na te stalówki bez kołpaków. Po za tym dalej mam małe wgniecenie więc fotki będą tylko z jednej strony :D

Co do daty czy 11 czy 18 wypowiem się po tym weekendzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży ty jesteś z Karlina a jako moderator dysponujesz wlepami ? Czy kupuje się w jakiś inny sposób. Ja bardzo chętnie kupiłbym 2. Jedną na mojego passiora a drugą na służbowego T4. A tak a propos to dzisiaj jadę do Koszalina i tak raz w miesiącu przejeżdżam przez Karlino tzn. obok. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duży (...) dysponujesz wlepami ? Czy kupuje się w jakiś inny sposób.

Co do wlepek to zajrzyj TUTAJ

Tylko musisz być cierpliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc termin spociku to 18 listopad. Miejsce okolice Szczecina bądz sam Szczecin, chłopaki zostali zobligowani do znalezienie miejscówki dla nas i naszych aut. Wiem że dla innych to kawałek drogi ale obiecuję że następny będzie w drugą stronę czyli Koszalin, Szczecinek :ok:

 

 

PS.Czekamy przede wszystkim na nowe osoby które dołączyły do grupy i zabiegały o spocika. To jest Wasz czas mam nadzieje że nie zawiedziecie grupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności