Skocz do zawartości
Łysy

Jesienny spocik grupy zachodniopomorskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że koniec lata nadchodzi wielkimi krokami myślę że czas najwyższy zacząć powolutku dyskusje jak grupa zachodniopomorska je godnie pożegna. Te lato było bardzo udane II Zlot Ogólnopolski w Spale oraz dwa spoty regionalne. Czas podjąć decyzje gdzie chcemy się spotkać i tradycyjnie na ile dni, to dwa najważniejsze pytania :rotfl: Grupa sie nam powiększyła także miło będzie poznać nowych uczestników i wymienić sie poglądami na temat naszych pociech :hurra::ok: I chciałbym żeby choć raz było tak że frekwencja naprawdę dopisze gdyż nasza grupa jest dość liczna a wciąż na spotach nie widać nowych osób. Także czas start panowie i panie komu kiedy pasuje i może jakaś ciekawa propozycja miejsca przeznaczenia :ok: Liczę na Waszą pomysłowość :rotfl:

 

Pragnę dodać że w niedlugim okresie bedziem mieć 3 śluby w naszej ekipie i w związku z tym te daty raczej odpadają : Duży - 15 wrzesień, Artmin - 8 wrzesień i ja - 6 październik :rotfl:

 

Wszystko ustalone :hurra:

 

Spocik 11 listopad 2007, miejsce spotu Glinna

 

spotaknie godzina 12:00 parking na przeciwko Real-u

 

1.Derlysy + 1

2.Duży +1

3.Artmin +1

4.Weso +1

5.Dominb +1

6.Rafael85 +1

7.PINIO VW +1

8.Gładki +1

9.J@ceq + 2

10.Bonusik29 +1

11.Marcin2280 +1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniego spotu się wykręciłem, ale myśle że tego chyba już nie opuszcze wiec też czekam na decyzcje co, gdzie, kiedy :P i przedewszystkim ilu wogóle będzie chętnych narazie jestem za, ale zobaczymy co czas pokaże. POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja we wrześniu odpadam z wiadomych powodów (8 września ślub, 14/15 w DE, od 17.09 do 01.10 w Grecji). Pierwszy wolny termin będę miał 6/7 października. Chyba że spocik 8 września pod kościołem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to! Prędzej się widzę na powitaniu jesieni, niż pożegnaniu lata - powód wiadomy. Do 15-go każdy weekend będę mieć raczej zajęty, później zamierzam wypocząć wraz z małżonką :P i już mamy październik. W październiku znowu Szifo Z-pomorskiego :P nie będzie mieć czasu. Patrząc w kalendarz mój najbliższy wolny termin to 20.10, niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to panie dobrodzieju :kwasny: bo jeszcze 12 października mamy wyjazd w góreczki :hyhy: ciezko bedzie cos zdzialac zeby kazdemu pasowało :/ no ale nic temacik mamy wiec probujmy :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może ustawimy się na spocik zimowy? :rotfl: my juz z Dużym plana mamy :ok: tyle że z zastrzeżeniem do snieżnej zimy :cisza: Co do września ja sie oczywiście pisze ale pod warunkiem że nie bede miał znowu traski oraz nie spalicie mi samochodu( bedzie nie passat) :rotfl::rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako prawdziwy student mam we wrześniu poprawki, a potem to juz chyba każdy termin mi pasuje;) raczej:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do września ja sie oczywiście pisze ale pod warunkiem że nie bede miał znowu traski oraz nie spalicie mi samochodu( bedzie nie passat) :rotfl::rotfl::rotfl:

A przyjedz tylko polonezem to już sam sie postaram żeby z tamtąd nie wyjechał :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to może ustawimy się na spocik zimowy?

No z tego co mi opowiadałeś, to w zimie byłoby gites - ognicho, kulig itp. - tylko śnieżek musi sypnąć. Na zimowy to się piszę!

Ale z zakończeniem lata j.w. :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bociany juz odleciały, więc zima ma przyjść szybko i ma być mroźna:), wczoraj tak czytałem. A tym czasem do zobazcenia, lece zaraz nad morze do Pustkowa:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w związku z czym zmieniłem tytuł wątku :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

derlysy, trochę ci ta zmiana watku nie wyszła :wstyd: no chyba ze mamy sobie robic kulig dupskiem po błocku jesienią :rotfl::rotfl::rotfl:

grzyb, a zrobie ci na złosc i przyjade poldonezem :evil::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam wyszło wyszło znając polskie anomalie pogodowe żebyś się nie zdziwił jak pod koniec października będziesz jeździł na zimowych laczach :hyhy:

 

ale specjalnie dla Pinia dopisze zimowy :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :padam: dla mnie termin praktycznie zawsze pasuje w weekendy nie pracuje więc jestem otwarty na szelkie propozycje

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

• A co do zimowego macie już jakieś propozycję? Bo znając nasze realia niedługo będzie trzeba rezerwować miejsca. Więc nie zaszkodzi może zrobić osobny wątek na temat zimowego? A może będzie organizowany ogólnopolski? •

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do spotu zimowego rozmawiałem z Dużym o Bornym Sulinowie. kiedy byłem tam dowiedzieć się o kosztu spociku grupy zachodniopomorskiej i pomorskiej dowiedziałe się od własciciela pensjonatu że on właśnie coś takiego organizuje. jeśli wpadlibyśmy grupą zorganizowaną to koszt noclegu wyniósłby 40 zł od osoby do tego 10 zł sniadanie . jeśli dokładamy do interesu jakieś ognisko to dodatkowo trzeba by dołozyć po 50 zł od osoby z tym że wtedy nas nic nie interesuje, mamy jedzenia opór obsługę oraz po 1 litrze piwka albo grzane wino na osobe.cena kuligu jest do ugadaniabo to zależy czu pociagnoł by nas star czy np zwykły Uaz(pojazdy militarne oczywiscie) i odbywał by sie on po terenach byłego poligonu wojskowego. rezerwację trzeba by było zrobić z miesiac wczesniej.

link do stronki http://www.deresz.com chodzi dokładnie o pensjonat Rassija :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł :hurra: A może by tak wspólny z gr. Pomorską? Borne Sulinowo leży prawie w takiej samej odległości od Szczecina jak i Gdańska. A jak można by było pomieścić z 200 osób to może ogólnopolski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) ja rowniez mam c.d. sesji we wrzesniu ale sadze ze znalazlbym czas w ktorys wekkend we wrzesniu, moze nawet moj znajomy by przyjechal swoim nowy nabytkiem B5 w sedanie. Z wielka checia czekam na spotkanie:) pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie pisze, juz wrociłem z obczyzny, teraz tylko pozalatwiac kilka spraw z weselem i przybywam do szczecina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonusik Ty tez wesele??P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności